16 FAMILIEBERICHTEN Adriana Johanna Dingemanse-Flipse Maria Jacoba de Jonge Cornelis Wiskerke Cees OVERLEDEN Pieter Meeuwse Piet Meeuwse Hendrika Elizabeth Catharina Fonse-van Malsen - Mary - Thea Wiskerke - Hut donderdag 18 maart 2021 PM Mijn God, U zal ik eeuwig loven, omdat Gij het hebt gedaan. Psalm 52 vers 7 In het verlangen om bij zijn Hemelse Vader te zijn, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn lieve man, onze vader, groot- en overgrootvader in de leeftijd van 85 jaar. Arnemuiden T. Meeuwse - Dingemanse Papendrecht Jan en Irene Linda en PatrickBrent, Lize Marjolein en Martijn; Guusje, Bauke, Babet Esther en Dirk-Jan; Jay John en Lisa Arnemuiden Jos en Jeanette Nathalie en Juriun; Sherona, Givan Gabriëlle en Bart; Joey, Jason Kimberly en Anouk Arnemuiden Ronny (in dierbare herinnering) Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Zorgstroom "team Thuiszorg Arnemuiden" en van zorgcentrum "Ten Anker" te Tholen voor de goede zorgen. Tholen, 16 maart 2021 Correspondentieadres: Deurloo 18,4341 LR Arnemuiden Piet is opgebaard op bovenstaand adres. De rouwdienst en begrafenis zullen in besloten kring worden gehouden. U kunt de rouwdienst die wordt gehouden op D.V. zaterdag 20 maart om 11.00 uur in het kerkgebouw van de Hervormde Gemeente aan de Markt te Arnemuiden volgen via www.kerkomroep.nl. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Geen bloemen. Wij zijn verdrietig vanwege het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom in de leeftijd van 85 jaar. Middelburg Tannie Janse - Meeuwse (in liefdevolle herinnering) Ko Janse (in liefdevolle herinnering) Cor Meeuwse Jo Meeuwse - Zwigtman Loet Meeuwse Els Meeuwse - Zwemer Neven en Nichten Middelburg, 16 maart 2021 Uw woord is een lamp voor mijn voet en een licht op mijn pad. Ps. 119:105 Na een periode van afnemende krachten en gedachten is onze moeder, oma en overoma vredig naar haar hemelse Vader gegaan. sinds 8 april 2014 weduwe van Kornelis Dingemanse 16 november 1935 Bigge kerke f 16 maart 2021 Middelburg Frans en Janneke Dingemanse-deTroije Ans Dingemanse Sjaco en Hanny Dingemanse-Gelijnse Marjan en Jan Coppoolse-Dingemanse Corné en Dini Dingemanse-Wagenaar Adrie en Heieen Dingemanse-Rouw Wim enWilma Dingemanse-Jakobsen Michel en José Dingemanse-van de Velde Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Schone Waardin 30 4341 LG Arnemuiden Er is gelegenheid om afscheid te nemen op zaterdag 20 maart van 16.00 tot 16.30 uur in het uitvaartcentrum H.Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De begrafenis vindt in besloten kring plaats. Zaltbommel, 15 mei 1926 De Heer is mijn Herder Terwijl haar lichtje zachtjes doofde, is rustig van ons weggegleden onze lieve, sterke en altijd positieve moeder en oma weduwe van P. Marius Fonse f Vlissingen, 14 maart 2021 Wij zijn dankbaar dat we Mama/Oma tot het laatste toe met liefde konden omringen en troosten ons met de gedachte dat we haar in onze herinneringen telkens opnieuw zullen tegenkomen. Tineke en Gerrie (Thijs) van Wijngaarden-Fonse Marnix en Nathalie Justus Dirk en Petra Fonse (in herinnering) Josephine en Hidde Wies Fonse Correspondentieadres: Spoorstraat 22 4388 BR Oost-Souburg De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Met verdriet in ons hart geven wij u kennis dat, na een mooi en werkzaam leven, voor ons onverwacht is overleden onze lieve zus, schoonzus en tante 's-Heerenhoek, 30 juni 1931 - Goes, 15 maart 2021 Mary was betrokken bij de jeugd als leidster Akela bij de welpengroep van 's-Heerenhoek en vele jaren werkzaam als assistente bij de huisartsen te Driewegen. 's-Heerenhoek: Klazina f Goes: Emiel f en Riet Goes: Jan en Sjaan f Heinkenszand: Rinus en Ad Rockanje: Corrie en Gerard f 's-Heerenhoek: Adrie en Riet Ovezande: Clazien f en Jan f Goes: Ko f en Ria Wijchen: Wim en Inge Wijchen: Kees f en Han 's-Heerenhoek: Bas Lewedorp: Dies en Trudy Neven en nichten Achterneven en achternichten Burg. Timansweg 2 4453 CM 's-Heerenhoek Mary is opgebaard op haar huisadres te 's-Heerenhoek. Daar is gelegenheid tot condoleren en om persoonlijk afscheid van haar te nemen op zaterdag 20 maart van 15.30 tot 17.00 uur. De uitvaartdienst en de crematie zullen in besloten kring plaatsvinden. Iedere dag werd de wereld kleiner, de mogelijkheden minder. De levenswil bleef, het leven niet. Op 16 maart 2021 is mijn lieve man, onze zorgzame papa en goede opa rustig in zijn vertrouwde omgeving ingeslapen echtgenoot van 's Heer-Arendskerke, 28 juli 1948 tTerneuzen,16 maart 2021 Terneuzen: Thea Cuijk: Marc en Elvira Joep Terneuzen: Janske en Dominique Elodie, Thibault, Juliette Drebbelstraat 30,4532 JN Terneuzen In verband met alle geldende maatregelen zijn we genoodzaakt om in besloten kring afscheid van hem te nemen. Wij hopen op uw begrip hiervoor.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 44