FAMILIEBERICHTEN 13 Gustaaf Emile Goethals dpg Willem van de Kamer -Wim- ■li' K»4h OVERLEDEN Paulina Johanna Maria van de Kamer - van den Beid Nelly van de Walle-du Fossé Groot is ons verdriet Plotseling is overleden mijn lieve schoonzus, onze zorgzame, bijzondere tante Mieke van Dijk-Joziasse Wij danken je voor wie je was en wat je in ons achterlaat Nel Gaspersz-van Dijk Anne, Annelies, Gerrie, Willem Jan, Jos, Titia, Hilligje Annette, Jona, Joyce Veel fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden maar altijd in ons hart. Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat hij ons gegeven heeft, is toch nog onverwacht van ons heengegaan, onze lieve, zorgzame vader en opa 27 februari 1950 114 maart 2021 Petra, Joey Nico Marina t Marco en Oktavianti, Roan Ria Boeckhout Correspondentieadres: Bonenburg 6,4385 HK Vlissingen De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 19 maart omstreeks 14.30 uur op de begraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen. Willy Willemina Frederika Johanna Weeda-Muller Raja FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTENPAGI NA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Met familieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstel len en plaatsen in uw dag en/of weekblad naar keuze. familieberichten woensdag 17 maart 2021 ZV Zonder jou is alles anders. Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede wat hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve, zorgzame man en vader echtgenoot van Middelburg, 4 oktober 1934 t Goes, 13 maart 2021 Paulien van de Kamer - van den Beid Georg Walter Wilhelminastraat 89 4484 AC Kortgene De plechtige uitvaartdienst wordt gehouden op zaterdag 20 maartom 11.00 uur in de H. Maria Magdalena kerk, Singelstraat 9 te Goes. Na de plechtige uitvaartdienst begeleiden we Wim naar zijn laatste rustplaats op de gemeentelijke begraafplaats Noord-Beveland, Hoofdstraat te Kortgene. De laatste uren voor het einde dan wordt die grote wereld klein is plotseling alles onbeduidend tot aan het laatste beetje pijn. Wat wij zo indrukwekkend vonden verliest zijn glans, verliest zijn zin. Maar achter de gesloten ogen glanst een gigantisch groot begin. -Toon Hermans- Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is plotseling van ons heengegaan onze lieve Sinds 6 juli 2019 weduwe van Bram van de Walle Sluis, 7 augustus 1945 Sluis, 12 maart 2021 Familie du Fossé Familie van de Walle Correspondentieadres: Coby du Fosse Flandboogstraat 8,4524 BG Sluis De uitvaart van Nelly zal vanwege de huidige omstandigheden in besloten kring plaatsvinden. weduwe van Cornells Jan Willem Weeda sinds 10 januari 2000 Gent, I maart 1928 '"k Stel mijn vertrouwen op de Heer mijn God" Bedroefd, maar dankbaar dat wij haar zo lang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat in alle rust van ons is heengegaan onze lieve (schoon)moeder, (overgrootmoeder en zus f Middelburg, 14 maart 2021 Asselien (in liefdevolle herinnering),Ton en Gea Tim en Marinajoos, Imma Debbie Mathijs en Rozemarijn, Noah, Lois V Hanna en Roel, Efzo Dani Nico Stefan en Anne-Roos Gera en Hans Mark Lonneke en Pieter, Lois Astrid en Sebastiaan, Vayenne Jaap en Anneke Mirjam en Corniël, Evi Jiska en Luc, Boaz Simeon en Nynke Trudie en Jaap (in liefdevolle herinnering) Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Zorgcentrum "Hof Mondriaan" voor hun liefdevolle verzorging en de goede zorg door huisarts A van de Vreede. Correspondentieadres: Jaap en Anneke Weeda Zirkoondrift 3 3436 BE Nieuwegein Er is gelegenheid tot afscheid nemen van Willy op donderdag 18 maart van 18.30 tot 19.00 uur in uitvaartcentrum H.Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. COLOFON B familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 Q www.familieberichten.nl SLUITTIJDEN Kant-en-klaarmateriaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00 media

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 56