J? f, dpg FAMILIEBERICHTEN 13 Gustaaf Emile Goethals -? Casper Caljouw ■li' Cora Johanna Elzina de Fretes - Goedhart Cora DANKBETUIGING familieberichten Eddy Quite FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTENPAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Met familieberichten.nl kunt u op een een voudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. woensdag 17 maart 2021 PM Veel fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden maar altijd in ons hart. Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat hij ons gegeven heeft, is toch nog onverwacht van ons heengegaan, onze lieve, zorgzame vader en opa 27 februari 1950 f 14 maart 2021 Petra, Joey Nico Marina f Marco en Oktavianti, Roan Ria Boeckhout Correspondentieadres: Bonenburg 6,4385 HK Vlissingen De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 19 maart omstreeks 14.30 uur op de begraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen. Na een liefdevolle verzorging in verpleeghuis Ter Reede Vondellaan is toch nog plotseling overleden onze lieve schoonzus, tante en oma Sinds 2017 weduwe van Bernard de Fretes Yerseke 10 mei 1943 t Vlissingen 14 maart 2021 Familie De Fretes Aalbert Cuyplaan 3 7312 NA Apeldoorn Op donderdag 18 maart is ervan 12.00 - 16.00 uur gelegenheid om afscheid van Cora te nemen in uitvaartcentrum De Voorzorg, Monuta Adrienne Klein, Industrieweg 20 te Vlissingen. De begrafenis vindt in besloten kring plaats. Graag willen we het personeel van verpleeghuis Ter Reede danken voor de goede zorg. Ter herinnering aan onze huisgenoot 3-12-1947- 11-03-2021 Eddy 14 jaar hebben we lief en leed gedeeld in de leefgemeenschap Sandenburg, onderdeel van stichting MGB. En ja ik was je verzorger (samen met Fauzya, Esther, Lisette, Emily, Harmen, Anneke en Johannes), maar bovenal je vriend en huisgenoot. Zoals je laatst bij het doktersbezoek had gezegd, beschouwde jij ons als een van je weinige vrienden. Eddy dat kunnen we beamen, dit hebben we ook echt zo ervaren! We waren beide kunsdiefhebbers en hebben samen met Sjaukat heel wat musea bezocht, waarbij we genoten van je humor en diepe inzicht in wat we zagen. We weten dat je een ongelooflijke hekel had gekregen aan schone schijn, 'dit had je alleen maar ellende gebracht en tenslotte eenzaamheid', zei je altijd. En 'het is wat het is' zei je altijd. Je deed dan ook geen enkele moeite meer, zoals in het verleden, een 'mooie jongen' en gevierde kunstenaar te zijn. Het verrassende was echter dat het gevolg was dat je meer uit de verf kwam. Een mooi mens die mee kon huilen als een van je persoonlijke verzorgers persoonlijk leed had te verduren. Eddy je ging bij tijd en wijle door diepe donkere dalen, maar we hebben toen met elkaar je hand vast kunnen vasthouden. De weg omhoog was zwaar, maar uiteindelijk heb je de top bereikt. Daar hebben we je los moeten laten, in de zekerheid dat je nu overweldigd bent door een schitterend uitzicht, in het land waar de zon nimmer daalt. Vaarwel Eddy, we zijn oneindig dankbaar dat we samen met jou een leefgemeenschap konden vormen. Jij was niet zo van het instituut kerk, maar wel las je heel veel in de bijbel. Je vond het fijn om daar samen over te praten en zo nu en dan met elkaar te bidden. We zien uit naar hereniging in de hemel, want daar hoor jij thuis. God heeft je aangenomen in Zijn oneindige Liefde. Leo Silvius, ook namens je medebewoners Patrick, Mo en Ferry. Je voormalige huisgenoten Benny, Ramandy en Richard denken met warme gevoelens aan je terug. Voor alle hartelijkheid, door ons ondervonden, na het overlijden van onze lieve man en vader, onze broer, zwager en oom zeggen wij u hierbij heel hartelijk dank. Namens allen: L.W.M. Caljouw - Bécude t Casper Jan t Paul Maart 2021 media

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 45