12 FAMILIEBERICHTEN Willem van de Kamer -Wim- Lieneke Bosman-Hartoog OVERLEDEN Frederik Jan van der Kaa Antonius Lambertus Clijnk -Anton - Willemina Frederika Johanna Weeda-Muller Johanna Adriana van Houte-Dees Na alle fijne jaren die we samen mochten beleven is tot ons groot verdriet, na een ziekte van enkele weken, een einde gekomen aan het leven van Jan. Diepenveen, 22 augustus 1945 t Goes, 12 maart 2021 Dirk-Jan van der Kaa Barbara van der Kaa Marjolein van der Kaa Franky van Dorst Riet Hoff Het afscheid vindt in besloten kring plaats. Correspondentieadres Eigenstijl uitvaartzorg t.a.v. familie van der Kaa Boisotstraat 30,4371 BM Koudekerke Jan van der Kaa Willemina Cathalina Clijnk - Huissen - Mies - Paulina Johanna Maria van de Kamer - van den Beid Corrie Eversdijk - Felius Willy En nu, wat verwacht ik, o HE ERE! Mijn hoop, die is op U. Psalm 398 Met veel verdriet geven wij kennis van het overlijden van onze lieve zus, schoonzus, tante en oudtante weduwe van Rinus Bosman in de leeftijd van 72 jaar. Dat de Heere de kinderen en kleinkinderen wil troosten in dit grote verdriet. Yerseke Jan en Janneke Hartoog Dick Hartoog f Bruinisse Chris en Ada Hartoog neven en nichten Bruinisse, 13 maart 2021 De HEERE is mijn Herder. Psalm 23:1a Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat op Gods tijd is overleden mijn geliefde, zorgzame vrouw, onze moeder, oma en oma-oma 24 november 1936 - 15 maart 2021 M J. van Houte Majjoke en Jan van Fraassen-van Houte Dianne en John, Jordy, Alex Robin en Anouk Janita en Coen Weelweg 10b 4414 AW Waarde De rouwdienst en begrafenis zullen in besloten kring plaatsvinden. U kunt de dienst, die D.V. gehouden wordt zaterdag 20 maart om 10.30 uur in de Adullamkerk in Waarde, meeluisteren via www.kerkdienstgemist.nl. Uw condoleance ontvangen wij graag schriftelijk. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Hoge Hoeve 1 voor de liefdevolle verzorging. woensdag 17 maart 2021 PM Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze vriend Partner van onze vriendin Riet Hoff. We wensen Riet heel veel sterkte. Bernice en Geert Ploni en Lex Els en Jan Loes en Hans Wij staan niet altijd stil bij het woordje Samen Maar het is een groot gemis Als Samen uit ons leven is. Na een mooi en lang leven samen is toch nog onverwacht overleden, na een huwelijk van ruim 52 jaar, mijn grote liefde en onze broer, zwager en oom echtgenoot van Helmond, 18 april 1931 t 's Heer Arendskerke, 12 maart 2021 Mies Clijnk - Huissen Familie Clijnk Correspondentieadres: Mevrouw W.C. Clijnk - Huissen Louise de Colignylaan 2 Afdeling 401 Kamer 1 4461 SP Goes Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden. Wij danken allen die ons hebben gesteund en in het bijzonder de medewerkers van verzorgingshuis Poelwijck's Heer Arendskerke. Zonder jou is alles anders. Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede wat hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve, zorgzame man en vader echtgenoot van Middelburg, 4 oktober 1934 t Goes, 13 maart 2021 Paulien van de Kamer - van den Beid Georg Walter Wilhelminastraat 89 4484 AC Kortgene De plechtige uitvaartdienst wordt gehouden op zaterdag 20 maartom 11.00 uur in de H. Maria Magdalena kerk, Singelstraat 9 te Goes. Na de plechtige uitvaartdienst begeleiden we Wim naar zijn laatste rustplaats op de gemeentelijke begraafplaats Noord-Beveland, Hoofdstraat te Kortgene. Wij ontvingen het droevige bericht dat is overleden Met dankbaarheid kijken wij terug op de ruim 35 jaar waarin zij een trouw lid was van ons orkest. Mandolineorkest "Excelsior" Kruiningen "'k Stel mijn vertrouwen op de Heer mijn God" Bedroefd, maar dankbaar dat wij haar zo lang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat in alle rust van ons is heengegaan onze lieve (schoon)moeder, (overgrootmoeder en zus weduwe van Cornelis Jan Willem Weeda sinds 10 januari 2000 Gent, I maart 1928 f Middelburg, 14 maart 2021 Asselien (in liefdevolle herinnering),Ton en Gea Tim en Marina,Joos, Imma Debbie Mathijs en Rozemarijn, Noah, Loïs Hanna en Roel, Bza Dani Nico Raja Stefan en Anne-Roos Gera en Hans Mark Lonneke en Pieter, Lois Astrid en Sebastiaan, Vayenne Jaap en Anneke Mirjam en Corniël, Evi Jiska en Luc, Boaz Simeon en Nynke Trudie en Jaap (in liefdevolle herinnering} Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Zorgcentrum "Hof Mondriaan" voor hun liefdevolle verzorging en de goede zorg door huisarts A. van de Vreede. Correspondentieadres: Jaap en Anneke Weeda Zirkoondrift 3 3436 BE Nieuwegein Er is gelegenheid tot afscheid nemen van Willy op donderdag 18 maart van 18.30 tot 19.00 uur in uitvaartcentrum H.Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 44