Y FAMILIEBERICHTEN 11 Wilhelmina van Dijk-Joziasse - Helma - Helma Rijk - Hoondert OVERLEDEN -Mieke- Weduwe van Pieter Carel van Dijk Mieke van Dijk - Joziasse Er zijn geen tranen en woorden genoeg voor ons verdriet, nu wij veel te vroeg afscheid moeten nemen van onze lieve mam Helena Maria Catharina Rijk - Hoondert weduwe van Leo Gerardus Jozef Rijk in de leeftijd 56 jaar. Naomi Job Graag willen wij de medewerkers van de palliatieve afdeling Ter Valcke bedanken voor alle goede zorgen. 14 maart 2021 Correspondentieadres: Gansstraat 157,3582 EG Utrecht Hoewel de uitvaartdienst en begrafenis gezien de huidige omstandigheden in besloten kring zullen plaatsvinden, stellen wij uw medeleven zeer op prijs. Mieke van Dijk Mieke van Dijk André de Visser Andrie de Visser Kees de Groot Mieke van Dijk-Joziasse Dapper gestreden tot het laatste moment. Veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van onze zus, schoonzus en tante Heinkenszand: Wim en Mag'on Eric enAgeeth Stefan en Mélanie Eindewege: Karin en Kees Neven en nichten Kees de Groot woensdag 17 maart 2021 PM We zijn erg verdrietig door het plotseling overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en trotse oma Oostkapelle, t Goes, 27 februari 1948 13 maart 2021 Erwin en Astrid Yvonne en Jan-Willem Mischa Charlotte in liefdevolle herinnering Correspondentieadres: Leharlaan 3 4384 MD Vlissingen Gezien de huidige omstandigheden vindt de uitvaart in besloten kring plaats. Wij willen u in de gelegenheid stellen om de afscheidsplechtigheid online met ons mee te beleven op maandag 22 maart vanaf 12.00 uur via zuidpoort.nl/live Met verdriet delen wij u mede, dat geheel onverwacht is overleden onze zus, schoonzus en tante. Chris en Annie Piet en Dea Bep en Adrie Nellie en Kees Corrie en Lo Billie en Anke Bram en Dora Ina en Jaap Teun en Ina Maaike en Willem Kees Jan Anneke Nichten en neven We wensen de kinderen veel sterkte. 13-03-2021 Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van 'onze' lieve tante Mieke. In onze kindertijd was zij als een tweede moeder voor ons. We denken dan ook met mooie herinneringen aan haar terug. Wij wensen Erwin en Yvonne en hun gezinnen veel sterkte toe met dit grote verlies. Jeanette en Richard Ariska en Ingmar Joram Joëlle en Jurre John en Monique Jamaine Romée Arjen en Johanna Emilia Axel Alicia Vlissingen, 13 maart 2021 Heden overleed geheel onverwacht onze fijne buurvrouw Wij wensen haar familie heel veel sterkte toe. Joke, Wim en Freja, Ko en Anneke, Henk en Ineke, Corrie en Adri, Eddie en Gerda. Thuis is rustig in zijn slaap overleden mijn lieve man Oostkapelle, t Oostkapelle, 26 maart 1934 15 maart 2021 Ik zal hem missen Matty Bobby Familie Antheunisse Peter en Astrid Mare en Geesje, Loïs, Noï Correspondentieadres: Domburgseweg 68A 4356 NB Oostkapelle De begrafenis vindt in besloten kring plaats. Bedroefd, maar dankbaar zijn wij, dat onze oom in zijn vertrouwde omgeving is overleden Ineke en Bram Elly en Peter Jacolies en Kees Bertt Gillis en Karin Ellen en Leon Melanie Neven en nichten Oostkapelle, 15 Maart 2021 Ons bereikte het droevige bericht van het overlijden van onze buurman Kees was altijd in voor een praatje en bereid om te helpen. We wensen Corrie en de rest van de familie veel sterkte en troost toe bij het verwerken van dit grote verlies. De buren Wim en Marja Leo en Dinij Adri en Rie Groot is ons verdriet Plotseling is overleden mijn lieve schoonzus, onze zorgzame, bijzondere tante Wij danken je voor wie je was en waf je in ons achterlaat Nel Gaspersz-van Dijk Anne, Annelies, Gerrie, Willem Jan, Jos, Titia, Hilligje Annette, Jona, Joyce Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Wij zijn hem dankbaar voor zijn jarenlange inzet voor het Heer Hendrikhuis en wensen de familie veel sterkte en kracht toe. Stichting dorpshuis 's-Heer Hendrikskinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 43