2021 2007 MEDIA CULTUUR 27 h p|us tv gids Maar liefst negentig Boer zoekt Vrouw baby's zijn er geboren sinds het begin van het populaire programma. „Dat is bijna niet te bevatten", vindt presentatrice Yvon Jaspers. Ze pre senteert op zondag ïi april de Boer zoekt Vrouw: 90 spruiten-spetial. Yvon Jaspers was zelf zwanger toen in 2004 de eerste opnames werden gemaakt van Boer zoekt Vrouw. „Guus, de eerste Boer zoekt Vrouw-baby, wordt dit jaar 14. Mijn dochter Keesje is bijna 16. Haar hele leven presenteer ik Boer zoekt Vrouw en haar hele leven hoort zij over relaties, huwelijken en geboortes. Laatst werden er in één week vier meisjes geboren en dan betrap ik mezelf erop dat ik me stiekem toch iedere keer een beetje tante voel, haha! Als ik stilsta bij het feit dat er negentig kinderen op de wereld zijn gekomen, omdat papa en mama elkaar dankzij dit programma leerden kennen, is dat bijna niet te bevatten." 'Tante Yvon' zal voor eeuwig verbonden zijn met Boer zoekt Vrouw en de an dere boerenprogramma's voor KRO-NCRV. Vereerd was Jaspers toen boerin Steffi (uit de reeks van 2018) en haar partner Roel hun dochter eind januari van dit jaar vernoemden naar de presentatrice: Sterre Yvon Madelon heet de jonge spruit. Het stel is morgenavond te zien in de tweede aflevering van Onze boerde- in Europa als Yvon Jaspers met Steffi en Roel naar Denemarken reist om een van de grootste paar denfokkers van Europa te bezoeken. In de babyspecial gaat de presentatrice onder meer op bezoek bij de boer die slechts twee brieven kreeg: boer Gert-Jan uit seizoen 8. Met Judith verwelkomde hij in 2017 zoon tje Steffi Jaspers gaat ook langs bij de grote gezinnen van boer Henk (seizoen 6) die met Fiona vier kinderen heeft en boer Hans (seizoen 4) die met Audrey in januari zijn vierde kindje kreeg. woensdag 17 maart 2021 Media&Cultuu r boeren hebben inmid dels een vaste relatie. boeren zijn gevolgd in elf seizoenen Boer zoekt Vrouw. Boere 08 Sofie is de negentigste en jongste baby. De dochter van boer Hans (seizoen 4) zag op 29 januari van dit jaar het levenslicht. Van de negentig kinderen hebben vijf dezelfde naam: Bart, Sterre, Stef(f), Guus en Geert. -* boeren kregen met hun geliefde vier kinderen: Edwin (seizoen 1), Coen (seizoen 1), Hans (seizoen 4), Henk (seizoen 6). Boer zoekt Vrouw-baby's zijn inmiddels geboren van 42 boeren/boerinnen. meisjes zijn er geboren, 47 jongens. Het jaar dat de eerste Boer zoekt Vrouw-baby ter we reld kwam. Guus werd ge boren op 20 augustus en is de zoon van boer Coen. Dennis Jansen Yvon Jaspers met baby Sterre Yvon Madelon van boerin Steffi. FOTO KRO-NCRV rij Boer zoekt vrouw: 90 spruiten-special, zondag 11 april, 20.25 uur bij KRO-NCRV op NP01

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 27