FAMILIEBERICHTEN 13 Raymond van der Linde dpg Maatje Versluis - de Bruin ■li- r~ Verdrietig, maar met veel mooie herinneringen hebben wij afscheid genomen van mijn lieve partner, onze vader, trotse opa en dierbare ex-man Schiedam, 19 januari 1967 Biggekerke, 10 maart 2021 We hopen dat hij de rust die hij zo hard nodig had, heeft gevonden. Tanja Ganz Spook Sirrah van der Linde Gert Van Der Goten Vinnie van der Linde Nienke van der Linde Amy-ljee, Esther Vader Joyce Brasser Shanna van der Linde Mitchel van Eekelen Correspondentieadres Uitvaartverzorging H. Jobse t.a.v. V. van der Linde Postbus 8046 4330 EA Middelburg De afscheidsbijeenkomst, voorafgaand aan de crematie zal in besloten kring worden gehouden. Josée de Poorter-van den Brande weduwe van Medardus Cornelis de Poorter "Je hebt gegeven watje van binnenuit te geven had. Nu mag je in vrede het Nieuwe leven van liefde en licht binnengaan". Met verdriet maar vooral met dankbaarheid in ons hart hebben wij afscheid genomen van onze lieve en dappere zus, schoonzus en tante Onze gedachten zijn bij de kinderen, klein- en achterkleinkinderen. Cor en Ineke Henri (in herinnering) Zus (in herinnering) Dirk en Yvonne Nel en Hans Jannie en Bram Wim en Thea Neven en nichten Kamperland, 14 maart 2021 COLOFON Familieberichten FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTENPAGI NA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Met familieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstel len en plaatsen in uw dag en/of weekblad naar keuze. familieberichten dinsdag 16 maart 2021 ZV Je handen hebben voor ons gewerkt Je hart heeft voor ons geklopt. Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit. Na een rijk, veelzijdig en welbesteed leven, waarin zij er altijd voor iedereen was, is in haar slaap overleden onze zorgzame ma, Lieve oma en bomma Meerdonk, 10 april 1928 t Hulst, 13 maart 2021 Hulst: EddyenMieke Juri en Kristel, Lieke, Emma Jaimy en Daria, Tristan, Logan Femke en Dennis, Indie Jordy en Ilse, James, Sammie Hulst: Marleen en Rudyt Matanja en Ivan, Dyantha en Mitchell Björn en Evelien,V Correspondentieadres: P.C. Hooftstraat 28,4561 NB Hulst In verband met alle maatregelen rondom het coronavirus zijn we genoodzaakt om in besloten kring afscheid van haar te nemen. Wij hopen op uw begrip hiervoor. Onze oprechte dank gaat uit naar alle medewerkers van Blaauwe Hoke 134 voor hun liefdevolle en warme zorg en aandacht. Het heeft haar en ons goed gedaan. Sluittijden overlijdensadvertenties Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. H familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) Q U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl pzc.nl/familieberichten Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. ''"ijl 11.1 media

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 57