J? 14 Johanna Moens-Nieuwenhuij se OVERLEDEN Maatje Adriana Versluis - de Bruin "Je hebt gegeven watje van binnenuit te geven had. Nu mag je in vrede het Nieuwe leven van liefde en licht binnengaan". Met verdriet maar vooral met dankbaarheid in ons hart hebben wij afscheid genomen van onze lieve en dappere zus, schoonzus en tante Maatje Versluis - de Bruin Onze gedachten zijn bij de kinderen, klein- en achterkleinkinderen. Cor en Ineke Henri (in herinnering) Zus (in herinnering) Dirk en Yvonne Nel en Hans Jannie en Bram Wim en Thea Neven en nichten Kamperland, 14 maart 2021 Maatje Versluis - de Bruin Geertruida Willeboordse-Ruissen Truus Bedroefd zijn we, door het overlijden van mijn oudste zus en onze tante. Truus Willeboordse-Ruissen Adrie Polman-Ruissen Neven en nichten Maatje Versluis - de Bruin Met diepe droefheid geven wij u kennis dat van ons is weggenomen, onze lieve moeder sinds 21 april 2014 weduwe van Adriaan Moens 's-Heer Abtskerke, 22 februari 1925 's-Gravenpolder, 12 maart 2021 Anja Rinus, in herinnering Leny Jolanda en Rien Magnoliastraat 132 4431 EK 's-Gravenpolder Wij bedanken iedereen voor de goede verzorging van onze moeder. De rouwdienst en begrafenis zullen in besloten kring plaatsvinden. Wij stellen het op prijs uw medeleven schriftelijk te mogen ontvangen. DANKBETUIGING Tannetje van Belzen-Ventevogel dinsdag 16 maart 2021 PM "Je was de wind onder onze vleugels" Met groot verdriet, maar dankbaar voor haar leven, geven wij u kennis van het overlijden van onze liefdevolle, sterke, zorgzame moeder, oma en omi Kamperland 12 juli 1933 - Vlissingen 14 maart 2021 weduwe van A.P. Versluis sinds 13 februari 2015 Ze zijn nu weer samen. Wij zijn dankbaar voor haar onvoorwaardelijke liefde en steun. Het was een voorrecht op te mogen groeien in zo'n warm nest. Met haar warme belangstelling, empathie en gastvrijheid wist zij te verbinden en zal zij door velen worden gemist. We hebben diep respect voor de wijze waarop zij haar ziekte tot op het laatst heeft gedragen. Kamperland: Heieen Besems-Versluis Willem Besems Goes: Marcia en Edwin Zoë, James Amsterdam: Raïssa en Enrico Isa-Mae Goes: Benjamin en Geibory Benjamin Jr., Isabella Vlissingen: Hein Versluis Hélène Versluis-Mostert Middelburg: Joeri en Andrea Digne, Marijn Den Bosch: Larisa en Lucas Lola Kamperland: Leo Versluis Tina Gehlen Kamperland: Martin Versluis Mariët Dronkers Amber Sjoerd en Melissa Evi Maaike en Elmar Correspondentieadres: Heer Janszdorp 22, 4493 EA Kamperland De afscheidsdienst zal plaatsvinden in familiekring op vrijdag 19 maart 2021. De dienst is vanaf 13:30 uur te volgen via www.kerkdienstgemist.nl - protestantse gemeente Kamperland. Met groot verdriet en diepe verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze lieve, hartelijke buurvrouw Dankbaar koesteren wij de jarenlange, warme vriendschap. Wij wensen haar kinderen, kleinkinderen en naaste familieleden veel sterkte toe in de komende tijd. Adrie en Ko Bosselaar Kamperland, 14 maart 2021 Verdrietig, maar met veel mooie herinneringen, hebben wij afscheid genomen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en over-oma. Zij mocht 96 jaar worden. weduwe van Willem Willeboordse (t 1999) Lia Willeboordse Peter en Merel, Sofie, Linde, Evi Wim en Kim*, Fem Mark Wilma en Wim Dekker-Willeboordse Jeroen Marcel en Lonneke Erik en Eva Nelleke en Rolf van den Bergen-Willeboordse Frank en Savanna, Juul Ronald en Mariska, Lars, Hanna Middelburg, 10 maart 2021 Correspondentieadres: Abeelseweg 15 - 4335 JW Middelburg De begrafenis zal in besloten familiekring plaatsvinden. Wij bedanken de medewerkers van Hof Mondriaan afdeling Stroming en Zorgstroom Team Griffioen voor de liefdevolle verzorging van Truus. Dag lieve oma, omi We zijn dankbaar voor alle mooie herinneringen, je warmte en de enorme liefde die we nooit zullen vergeten. Jij hebt ons geleerd wat echt belangrijk is in het leven. We gaan je ontzettend missen, maar je blijft voor altijd in ons hart. Liefs van je kleinkinderen en achterkleinkinderen. Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling, die we hebben mogen ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder betuigen we u onze oprechte dank. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen. Arnemuiden, maart 2021 COLOFON familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 Q www.familieberichten.nl SLUITTIJDEN Kant-en-klaarmateriaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 46