FAMILIEBERICHTEN 13 Raymond van der Linde Leijntje Goossen-van Overbeeke Raymond van der Linde Jannie Hoogesteger - Brik Carolien Rijnberg-Oppeneer Jaap Roelse Bep Provoost - de Bruin Verdrietig, maar met veel mooie herinneringen hebben wij afscheid genomen van mijn lieve partner, onze vader, trotse opa en dierbare ex-man Schiedam, 19 januari 1967 Biggekerke, 10 maart 2021 We hopen dat hij de rust die hij zo hard nodig had, heeft gevonden. Tanja Ganz Spook Sirrah van der Linde Gert Van Der Goten Vinnie van der Linde Nienke van der Linde Amj-ljse, *7? Esther Vader Joyce Brasser Shanna van der Linde Mitchel van Eekelen Correspondentieadres: Uitvaartverzorging H. Jobse t.a.v. V. van der Linde Postbus 8046 4330 EA Middelburg De afscheidsbijeenkomst, voorafgaand aan de crematie zal in besloten kring worden gehouden. Wat zullen we je missen, je vriendelijkheid en het helpen van iedereen. Dank je voor alles. Watje in je hart bewaart raak je nooit meer kwijt. Dineke In liefde losgelaten... Echtgenote van Frangois Rijnberg Catharina Neeltje Rijnberg-Oppeneer Mijn schild ende betrouwen zijt Gij, o God mijn Heer. In het bijzijn van haar dochters is in liefde losgelaten onze lieve, sterke, bijzondere en soms "eigen wijze" moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Cornelia Anna Louisa Rootlieb-Ras Corrie weduwe van Wim Rootlieb Vianen, 15 februari 1936 Veere, 12 maart 2021 Ria en Jan Marga en Bryan Corrie en Ko Tine Anke en Wim Mirjam en Leo Kleinkinderen en achterkleinkinderen Veel dankbaarheid, respect en waardering gaat uit naar alle medewerkers en verplegend personeel van woonzorgcentrum Nieuw-Sandenburgh te Veere waar Corrie werd omringd met alle zorg en tederheid. Tevens bedanken wij Ds. Droogsma NHK Veere/ Gapinge, Dr. Bats huisarts te Veere en Dr. Clarenbach van het ADRZ te Goes voor hun betrokkenheid en goede zorgen. Vanwege de huidige maatregelen nemen wij in besloten kring afscheid van Corrie op donderdag 18 maart. - - Jaap Roelse Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze vriend Jas Haak We zijn dankbaar voor de vele mooie momenten en de jarenlange vriendschap. Hoek: Livi en Petra Verschueren Seppe en Britt dinsdag 16 maart 2021 PM Vol ongeloof en met grote verslagenheid hebben we kennis genomen van het onverwachte overlijden van onze collega, Onze deelneming en gedachten gaan uit naar alle familie en betrokkenen. Andrzej, Anton, Hennie, Jan Jaap, Mattie, Ronald, Ruben, Sylvia, Sylwester en Wim. Dutch Cleaning Mill B.V. Na een periode van afnemende gezondheid is van ons heengegaan onze schoonzus en tante Familie Hoogesteger Neven en nichten Zoveel vanuit haar hart gegeven, haar hart was nu op... Terneuzen, 5 november 1970 t Rotterdam, 11 maart 2021 Francois Rijnberg Antoine en Kimberly Gino, Gwenn, v> Silvie en Jan-Joost Nadia Leintje Rijnberg-de Later Correspondentieadres: Mr. FJ. Haarmanweg 24 4538 AR Terneuzen Vanwege de huidige maatregelen zal de crematie plechtigheid op vrijdag 19 maart in besloten kring plaatsvinden. De letters van jouw naam staan in ons hart geschreven. We laten je los, intens verdrietig, maar dragen je met ons mee voor altijd in ons leven. Mijn lieve zus, schoonzus en tante Carolien 5 November 1970 11 Maart 2021 Goes: Jan en Sonja Cynthia Kruiningen: Rick 'Dank sei Dir, Herr' Dankbaar dat we hem zo lang in ons midden mochten hebben, delen wij u mee dat onverwachts van ons is heengegaan onze lieve vader en opa Westkapelle Zoutelande 26 januari 1929 f 12 maart 2021 Gehuwd geweest met Willemina Dingemanse f 28 november 2016 Kees en Corrie Wilko en Jasmijn Miriam en Rob Laura De dankdienst voor zijn leven en de begrafenis vinden plaats in familiekring op donderdag 18 maart. Deze dienst is vanaf 13.00 uur mee te beleven via www.kerkdienstgemist.nl/Zoutelande Correspondentieadres: Swaalingestraat 32,4374 BX Zoutelande Wij willen de medewerkers van SVRZ en alle vrijwilligers hartelijk danken voor de liefdevolle zorg de afgelopen jaren. Wij zijn verdrietig omdat onze broer en oom is overleden Lou Roelse Berra Faasse-Roelse Hannie Dekker-Roelse Ploon van Rooyen-Roelse Neven en nichten Nog geheel onverwachts is overleden onze zwager A. Dingemanse E.K. Dingemanse-van Lopik P. Dingemanse Met verdriet vernamen wij dat onze lieve, dappere schoonzus en tante is overleden. Leintje en Jan t Kees en Bep Wim en Angèle Riet en Johan Neven en Nichten Domburg, 12 maart 2021

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 45