12 FAMILIEBERICHTEN Dirkje Buijs-Dijkstra OVERLEDEN Kees de Groot Neeltje Oosterom-Sloof uut Goes Einde oefening. One for the road PAATJE, Lieve Pa Lieve Pa Kees de Groot One for the road. Kees de Groot Uit Goes Je drinkmaat William Pekaar Na een periode van afnemende krachten en gedachten is door de Heere van ons weggenomen onze lieve moeder, oma en overoma Elisabeth Maatje van Iwaarden-Pekaar sinds 25 november 2018 weduwe van Hendrik Steven van Iwaarden in de leeftijd van 93 jaar. Liza en Leny van Iwaarden-Corstanje Erwin enArina Annelies en Harold Martijn en Janita Ruben en Ina Tobias en Gerrianne Daniël en Wianka Jonathan Gideon Peter en Lia van Iwaarden-van Meurs Rick en Corinne Corinda en Kees Lisette en Danker en achterkleinkinderen Yerseke, 14 maart 2021 Correspondentieadres: Ericalaan 5 4401 HP Yerseke De rouwdienst en begrafenis zullen in besloten kring plaatsvinden. U kunt de dienst, die D.V. gehouden wordt vrijdag 19 maart om 13.30 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, meeluisteren via de kerktelefoon en www.gergemyerseke.nl Geen bloemen Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Zorg centrum Moerzicht voor de liefdevolle verzorging Kees De Groot Lieve Opa Dag lieve oma Dicky Dik -Nel Weduwe van Gerhard Oosterom Te sterk voor de kanker, geveld door corona. Mijn lieve man, mijn maatje en allessie en onze geweldige super pa, opa en overgroot opa is overleden Middelburg, 29 april 1945 Goes, 14 maart 2021 Goes: 's-Heer Hendrikskinderen: 's-Heer Hendrikskinderen: Kwadendamme: Goes: Yerseke: Corrie de Groot - Knuist Gerda en Jaap Danny en Antoinette Erna en Jan-Mart Nicky en Pieter Liv, Fem Patrick en Daniëlle, Tygo Astrid en Hans Alice en Erwin Marcel Luuk Pien en Laurent Krishan, in liefdevolle herinnering Elvira en William Berkenstraat 70,4462 VZ Goes Het afscheid wordt in besloten kring gehouden op zaterdag 20 maart in het Heer Hendrikhuis, Te Werfstraat 18 te 's-Heer Hendrikskinderen. Wij vinden het fijn als u buiten aanwezig bent omstreeks 13.15 uur waar er een erehaag gevormd wordt en we hem vervolgens voor de crematie in liefde laten gaan, dit alles met inachtneming van de coronaregels. Nooit meer samen een staatslot. Nooit meer oudste dochter. Nooit meer "hey Jaap" Nooit meer.... Wij gaan jouw verschrikkelijk missen. Gerda en Jaap Wat ga ik je missen. Tante Anna Wat ga ik je missen 9 As Verdrietig zijn wij om het verlies van Jan en Sonja Wij zijn verdrietig door het overlijden van onze lieve zwager en oom Andre Corrie in liefdevolle herinnering) Arjo en Noa Zo plotseling "einde oefening..." Vandaag huilen wij omdat je er niet meer bent, maar wat zijn wij blij dat jij er was! Jouw motto leven wij voort: Leef nu het kan, praat met Jan en alleman. Pluk de dag, wees paraat, laat zien datje bestaat. Hou van het leven, het leven houdt van jou." Nicky Pieter, Liv, Fem Patrick &Danielle, Tygo Marcel Alice Erwin Danny Antoinette dinsdag 16 maart 2021 PM Tot het laatst toe wilde je leven door je sterke wil hiertoe gedreven. Je geest nog op volle kracht maar over je lichaam had je geen macht Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij tijdens haar leven aan ons heeft meegegeven, geven wij u kennis van het heengaan van onze allerliefste zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en oudoma Middelburg, f Middelburg, 14 september 1920 11 maart 2021 Sinds 5 maart 1975 weduwe van Andries Buijs. Wat zullen we haar missen. Piet en Jannie Jannie en Kees Willie en Bob Dory en Hans klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Oostmede 28 4337 AV Middelburg Wij zijn het personeel van Hof't Seijs zeer dankbaar voor de liefdevolle en betrokken verzorging. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Uitsluitend schriftelijke condoleance. Ik ga slapen ik ben moe Rust zacht Voor altijd in ons hart Mirjam, Bonne en Nina 'Het is niet de dood die ons scheidt, het is de liefde die ons verbindt.' Na een periode van afnemende vitaliteit hebben wij tot ons grote verdriet afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder en trotse oma Waddinxveen, t Vlissingen, 22 februari 1936 12 maart 2021 Peter en Diana Marcel en Carlijn Leo in liefdevolle herinnering en Peter Ed en Ilse Joey, Lindsey, Evi Correspondentieadres: Westerzicht 114 4385 AP Vlissingen Gezien de huidige omstandigheden vindt de crematieplechtigheid in besloten kring plaats.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 44