FAMILIEBERICHTEN 11 Eddy Quite Cornelia Wilhelmina Eversdijk - Felius Eddy Quite dinsdag 16 maart 2021 OVERLEDEN Sometimes I wonder what I'm gonna do, cause there aint no cure for the summertime blues' - Eddie Cochran We zijn verdrietig door het plotseling overlijden van onze oom en broer Dankbaar voor alle mooie herinneringen. Eddy, we gaan je missen. Wij wensen Nikki, Maurice en Erik ontzettend veel kracht toe bij de verwerking van dit grote verlies. Bert en Tonny Quite Brian en Shenaas Owen Jaimy en Joyce Merijn, Teun en Lottelein Benjamin Marlon Annelie t Tessa en Bennie Djaron en Zoë Hoe mooier de herinnering, hoe pijnlijker ons verdriet. Wij danken je voor wie je was en wat je in ons achter liet. Na bijna 100 jaar ten volle te hebben geleefd, is onze allerliefste (schoon)moeder, (overgroot)oma overleden. Met trots, respect en bewondering voor haar levenskracht nemen we ontroerd afscheid. Corrie echtgenote van Nicolaas Eversdijk 18 augustus 2016 Wemeldinge 15 juli 1921 t Kapelle 12 maart 2021 Rotterdam Koos Eversdijk en Anno v.d. Borg Eli en Nora, Rayan, Naël Noordwijk Nely v.d. Berg - Eversdijk en Aad v.d. Berg t Liselotte en Pieter Geert en Margöt, Mees, Vince, Kick Marije Kapelle Jan Eversdijk Anne en Josher, Jort Nick Joan en Alyssa Kapelle Ko Eversdijk en Mia Eversdijk - Hoek v. Dijke Anne Jan Yannick Oudewater Gerda Eversdijk en Erik Samson Noa Cas Len Rotterdam Martie Eversdijk Kapelle Janneke Poleij Correspondentieadres: Spaartweg4,4421 NC Kapelle De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Cederhof te Kapelle voor de liefdevolle verzorging. In loving memory Eddy Quite Van waar het avontuur startte naar de toegang tot ver-eindig (en nog niet de helft was mij aangezegd) I.P. Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze oude buurvrouw. Corrie Eversdijk Kapelle: Kees Rouw Toon en Anneke Ros Maltie Ritoe Ramon Schaier Bram, Lydia, Harm en Sophie van 't Leven. Mooi en markant Kunstzinnig en poëtisch Hij kende hoogte- en dieptepunten in het leven en was geliefd door velen. Maar bovenal was hij onze bijzondere, lieve (schoon)vader. Nikki Quite en Erik Brouwers Maurice Quite De uitvaartbijeenkomst zal vanwege de geldende maatregelen in besloten kring plaatsvinden. We vinden het fijn om foto's van of herinneringen aan onze vader te ontvangen. Dit kan middels herinnering.dela.nl/eddyquite, per mail via nikkiquite@gmail.com of via correspondentieadres: '7 milliards de sourires, mais Ie tien reste mon favori' - Jacques Brei Liefdevol en ook vol van verdriet hebben we, na een kortstondig ziekbed, afscheid moeten nemen van 3 december 1947 -11 maart 2021 Paul Krugerstraat 468 4381 WXVIissingen In memoriam Eddy Quite 03/12/1947 -11/03/2021 Je bleef lichtvoetig en onbekommerd, maar tegelijkertijd was je een intelligent observator van je medemens. Wij vonden het allemaal prachtig en liepen allemaal met je weg vanwege je humor en de prachtige verhalen die je kon vertellen. Als beeldend kunstenaar beschouwde jij je kinderen als je meest geslaagde kunstwerk, wat was je trots op hen! Eddy we zijn heel verdrietig maar ook dankbaar dat we zo'n mooi mens in ons midden hebben gehad. Vaarwel, maar zeker ook tot ziens! Sjaukat van der Muil, directeur stichting MGB, namens alle medewerkers.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 43