apg 9 FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTENPAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Met familieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. familieberichten Marco van Oosten IN MEMORIAM Een jaar geleden maakte mijn lief een eind aan zijn leven. Hij kon fantastisch schrijven, dichten en schilderen, maar luchtig leven kon hij niet. Tijn COLOFON Familieberichten Sluittijden overlijdensadvertenties pzc.nl/familieberichten media l|l' maandag 15 maart 2021 PM Wij zijn verdrietig door het overlijden van Marco was een betrokken en actief lid van serviceclub Kiwanis-Goes de Bevelanden. We hebben goede herinneringen aan zijn grote inzet bij tal van clubactiviteiten waar wij voor staan, met name: Fun, Friendship and Fundraising. Wij zullen zijn warme persoonlijkheid en inspiratie zeer missen. Onze gedachten gaan uit naar Gilda, Yoran en Nerea. Wij wensen hen veel sterkte Namens de leden, Jean-Paul de Pundert, president Frans Waltman, secretaris "Kijken in jouw lichtblauwe ogen deed me de cel waarin ik leefde voor even vergeten" 12 juli 1965 15 maart 2020 Petra Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. H familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) Q U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 29