8 FAMILIEBERICHTEN Janine Adriaanse-Dacosta Bep Provoost rfCéent Jannetje Hoogesteger - Brik - Jannie - OVERLEDEN Jannie Hoogesteger - Brik Han van de Sande Uit liefde geboren Met liefde geleefd In Liefde geborgen Afgelopen donderdag hebben wij in liefde losgelaten Gerry Dronkers - ter Telgte Nijverdal, 7 juli 1931 Goes, 11 maart zo21 weduwe, moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder van Gerard t Leendert en Corien Emilie en René, Cédric Charlotte en Joris Marion en Martien Gerine en Martijn Marieke en Ivo, Elim In geloof, vol hoop en vertrouwen heeft zij haar leven geleefd en is zij nu op weg gegaan naar het Beloofde Land. Ons resten stilte en een groot gemis, maar ook dankbaarheid voor de onvoorwaardelijke liefde, warmte en zorgzame aandacht die zij ons gaf. Vanwege de huidige omstandigheden zal de dankdienst voor haar leven in besloten kring plaatsvinden. We nodigen iedereen die zich met haar of ons verbonden voelt uit, om het afscheid in andere vorm met ons mee te beleven op donderdag 18 maart om 13.30 uur via www.uitvaartzorgcentrum.nl. Contactadres: Marion Dronkers Anjelier straat 21 4461 PP Goes Enige en Algemene Kennisgeving Wij geven u kennis van het overlijden van mijn moeder en onze oma weduwe van Mr. Frangois Willem Adriaanse Bordeaux, 19 maart 1923 Middelburg, 13 maart 2021 Brussel: Jean-Christian Rémond Mathieu Frangois Correspondentieadres: 18b Rue Montoyer 1000 - Bruxelles Belgique De crematie zal plaatsvinden op dinsdag 16 maart om 09.30 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer. s4Cjèentu& /4cOUcMut T&eatcUfé maandag 15 maart 2021 PM Je moeder blijft je moeder Zo eigen en vertrouwd Je wilt haar niet graag missen Omdat je van haar houdt Maar eens komt de dag Dat je haar moet laten gaan Je verstand zegt dat het goed is Maar in je ogen blinkt een traan Plotseling, maar niet overwacht is omringd door liefde in ons bijzijn overleden onze lieve moeder, schoon moeder, oma en over-oma Sinds 1998 weduwe van Jacobus Marinus (Ko) Hoogesteger 22 januari 1934 Wemeldinge 112 maart 2021 Bram en Celina Jacques en Lois Martin en Jiwan Ankie en André Remi, Bo, Fender Naomi en Stefan Janneke en Jan Pieter Rosanne en Ameur, Vounus Aniek en Matthias Peter Noordelijke Achterweg 61 4424 ED Wemeldinge We nemen afscheid van onze moeder in besloten kring. Verdrietig zijn wij omdat voor ons nog onverwachts is overleden onze tante M.J. van de Guchte in herinnering C. van de Guchte - Brik in herinnering Anja Annelies Wij wensen de familie sterkte voor nu en in de komende tijd. Weet dat er aan jullie wordt gedacht. Wemeldinge, 12 maart 2021 Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van onze collega Wij kennen Han als een fijne en betrokken collega die zich al ruim 19 jaar vol overgave inzette voor Aquadelta. We gaan hem enorm missen. Wij wensen Jozé, Michelle en verdere familie veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies. Collega's Aquadelta Bruinisse Ideeën en plannen te over, maar nu in één keer voorbij Bedroefd omdaf we onverwachts afscheid hebben moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma Beppie en opoe Sinds 19 november 2001 weduwe van Jan Provoost 11 april 1935 t 12 maart 2021 Wij zijn enorm dankbaar voor haar grote liefde en zorgzaamheid Adriaan en Conny Rowy en Ruud Jorn Carolien en Geert Saskia Isa en Quinn Ramon en Pauline Marjoleine en Ruud Diego Vienna en Jochem Robert-jan en Nathalie Robin Niels Aanloop 19,4357 HK Domburg De bijeenkomst en crematie wordt in besloten kring gehouden op donderdag 18 maart om 11.00 uur in het Schuttershof, Kanonweistraat 30 te Domburg. U kunt wel buiten aanwezig zijn omstreeks 11:45 uur, waar er een erehaag gevormd wordt en we haar vervolgens in liefde laten gaan voor de crematie, dit alles met inachtneming van de coronaregels. Condoleances graag schriftelijk de zon scheen de meeuwen riepen de zee ruiste en toen werd het stil intens verdrietig, maar dankbaar voor de vele mooie en onuitwisbare herinneringen, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve zorgzame echtgenoot en onze geweldige vader, schoonvader en trotse opa 8 november 1940 11 maart 2021 Jopie Westdijk-den Boer Bianca en Gerald Chantal en Ruud Charlotte de afscheidsceremonie vindt in besloten kring plaats op woensdag 17 maart 2021 alleen schriftelijke condoleance naar correspondentieadres Europastraat 12, 4417 BH Hansweert

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 28