r n 18 FAMILIEBERICHTEN -t Neeltje Jozina Guiran- Slabbekoorn Jacobus de Meulmeester Wilhelmina Kramer-van der Maas Cornelia Koppejan-Joosse Corrie Jan Buijs Mientje Bauer - Eckhardt DANKBETUIGING Johanna Carolina (Jopie) Prijs - Kleihorst Cees Burger-Dieleman Bob Risseeuw Door de grote hoeveelheid bewijzen van deelneming die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn vrouw, onze moeder en trotse oma Inge IJspelder-Koek willen wij u op deze wijze bedanken. Het heeft ons heel erg goed gedaan te merken dat Inge zo geliefd was. Het gemis en de pijn blijft, maar alle medeleven die wij hebben ontvangen helpen ons bij het verwerken van het verlies. Wemeldinge, 13 maart 2021 André IJspelder Maaite, Auke en Morris Sjors en Angela Onvergetelijk Door zovelen herinnerd Dank voor jullie komst Dank voor de troostende woorden Dank voor de lieve reacties in vele vormen Dank voor de mooie afscheidsbloemen Onze dank is groot! Addy Wim Anja Liesbeth John Robert Rasmus Ruud Sarah Mirjam Lars Krabbendijke, maart 2021 Alin Helmich Het gemis zal altijd blijven, maar de steun en het medeleven in de vorm van persoonlijke belangstelling, bloemen, kaarten, telefoontjes en berichtjes na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve (schoon)vader en opa Ko Het heeft ons goed gedaan. Onze hartelijke dank daarvoor. Nel, kinderen en kleinkinderen Arnemuiden, maart 2021 In plaats van kaarten. Voor de vele blijken van medeleven die wij mochten ontvangen, zowel schriftelijk als persoonlijk, na het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder zeggen wij u langs deze weg hartelijk dank. Het heeft ons goed gedaan dat zovelen met ons hebben meegeleefd. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Maart 2021 Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor de warme belangstelling en het medeleven dat wij hebben mogen ontvangen na het overlijden van onze (schoon) moeder, oma en omi Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Middelburg, maart 2021 Helaas is het onmogelijk om iedereen te bedanken voor het warme medeleven dat ik heb ondervonden na het overlijden van mijn innig geliefde en zeer zorgzame man Daarom laat ik u op deze wijze weten dat de vele kaartjes, telefoontjes en andere vormen van medeleven mij tot grote steun zijn. M. Buijs - Pieterse Veere, maart 2021 Jan van Wallenburg zaterdag 13 maart 2021 PM Wij zijn verdrietig om het overlijden van onze zus schoonzus en tante Onze gedachten zijn bij Huib, kinderen en kleinkinderen. fam. M Eckhardt fam. M de Ritte Helaas is het onmogelijk ieder persoonlijk te bedanken. Getroffen waren wij door de vele kaarten en andere blijken van medeleven na het overlijden van mijn innig geliefde vrouw, onze lieve, zorgzame moeder, oma en overoma We zeggen u hiervoor hartelijk dank. Ger Prijs Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen X Mooi bijzonder mens. Zonder jou is alles anders... Diep ontroerd zijn wij door de enorme steun, de vele mooie kaarten, de prachtige bloemen en de lieve woorden bij het afscheid van Alin. Het enorme medeleven geeft ons het gevoel het verlies niet alleen te hoeven dragen. Het is voor ons hartverwarmend en een troostrijke gedachte, te weten dat hjj ook voor vele anderen een bijzonder mens was. Daarom willen wij middels deze advertentie hartelijk danken voor alle medeleven en enorme steun. Familie Helmich-Blommaart Hulst, maart 2021 Hartelijk dank voor uw medeleven na het overlijden van onze vader en opa Dit heeft ons bijzonder goed gedaan Ineke en Jan Ad en Ina Jolanda en kleinkinderen Westkapelle, maart 2021 Wij bedanken iedereen voorde belangstelling en het medeleven na het overlijden van "De Marijs" Echtgenoot, Kinderen, Kleinkinderen, Achterkleinkind Wemeldinge, maart 2021 Langs deze weg danken wij u hartelijk voor alle blijken van medeleven na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Ria Risseeuw-Verlinde, kinderen en kleinkinderen Middelburg, maart 2021 Voor uw medeleven en steun na het overlijden van mijn lieve man, vader en opa willen wij u graag bedanken. Ineke van Wallenburg-van Everdingen Kinderen en kleinkinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 46