FAMILIEBERICHTEN 17 Cornelis Goudzwaard Maria Josephina Wijnanda Risseeuw - van der Meer Leijntje Geertje Elizabeth Dingena Geluk r Cees Goossen-van Overbeeke Maria Octavia Leenknegt-de Coninck Anthonie Hoechard Friderichs Neeltje Suzanna Dekker-de Feijter -Nellie- "Mijn oog zal op u zijn" Het heeft de Heere behaagd van onze zijde weg te nemen onze lieve, zorgzame vader, opa en overgrootvader sinds 21 september 2017 weduwnaar van Johanna Cornelia Goudzwaard-Stouten 24 maart 1943 111 maart 2021 Bruinisse, Johan Goudzwaard Jeanine van den Nieuwendijk Jolanda en Leendert-Jan, Levin Claudia en Marnix, Lev Elise Cors 's-Gravenpolder, Loura van den Berge-Goudzwaard Jan van den Berge Kees en Maartje, Indy Jos 's-Gravenpolder, Marja Schrijver-Goudzwaard Leonard Schrijver Eelco en Inge Ricardo en Elma Laurens Sandströmstraat 25 4307 AW Oosterland D.V. maandag 15 maart is er van 16.00 tot 20.00 uur gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen aan het woonhuis. De rouwdienst en de begrafenis vinden D.V. dinsdag 16 maart in besloten kring plaats. U kunt de dienst om 13.15 uur beluisteren via: www.kerkdienstgemist.nl - Oud Gereformeerde Gemeente te Oosterland Geen bloemen Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers van Huisartsenpraktijk Nieuwerkerk, Buurtzorg voor de liefdevolle zorg en aandacht, alsmede een aantal mensen uit zijn directe omgeving. Na een mooi leven vol toewijding aan familie en dierbaren, is tot ons grote verdriet zeer plotseling heengegaan onze lieve moeder en fantastische oma 'Riet' weduwe van Abram David Risseeuw, overleden op 23 december 2014 Wateringen, Zuidzande, 20 februari 1932 10 maart 2021 Goes: Addy Risseeuw Ineke Nijssen Marliese Lilian Isabella Correspondentieadres: Noordoordplaat 1 4465 AV Goes De afscheidsbijeenkomst te Terneuzen en de begrafenis te Zuidzande zullen op woensdag 17 maart in besloten kring plaatsvinden. haar warmte en liefde zal ons altijd blijven omarmen 5 januari 1940 8 maart 2021 Ko Goossen Jan Peter en Desirée Suzèl en Frank Jopie van de Ven-van Overbeeke Bessje Correspondentieadres: Frederik Barbarossaweg 2 4364 SG Grijpskerke Het afscheid heeft in kleine intieme kring plaatsgevonden. -geen bezoek aan huis- -Ria- "De Tijd verteert het leven" (Baudelaire) Op 95-jarige leeftijd is overleden onze lieve, zorgzame moeder, oma en 'ouwe' oma 5 september 1925 9 maart 2021 sinds 14 februari 2014 weduwe van Bernard en Annelies Mascha Tim Ineke en Cor Martijn en Dagmar, Lieve, Emma Veerle en Ferdi, Magnus, Oskar Wilma Correspondentieadres: Begrafenisonderneming Amissio T.a.v. Familie Friderichs, Prins Bernhardstraat 2,4691GC Tholen De afscheidsbijeenkomst zal gehouden worden in besloten kring maandag 15 maart in het uitvaartcentrum Amissio te Tholen. Aansluitend zal de familie haar begeleiden naar het crematorium te Bergen op Zoom. Free Dekker zaterdag 13 maart 2021 Enige kennisgeving Toch nog onverwacht is, na een periode waarin haar gezondheid langzaam minder werd, overleden mijn moeder, zus, schoonzus en onze tante Terneuzen, 31 juli 1938 Goes, 6 maart 2021 weduwe van Theo Jacobus Leenknegt Utrecht: Marino Leenknegt Sas van Gent: Antoine de Coninck Anneke de Coninck-van der Sar en dochters Correspondentieadres: Beukenstraat 14,4551 ED Sas van Gent We hebben in besloten kring afscheid genomen. "U bent de rots onder mijn voeten" Psalm 73 vers 26 Bedroefd, maar ook dankbaar voor een vol leven en fijne herinneringen delen wij u mede dat van ons is heengegaan onze geliefde en zorgzame moeder en oma weduwe van Cadzand, Terneuzen, 28 december 1935 10 maart 2021 Bow Island (Canada) Frits en Ingrid Joshua Cassidy Peter Jonathan Alayna Johan Mallie Adriana Philippine Hans en Anita Diewertje Ferco Yenthe, Elise Zandstraat Rinus en Edmé Dimitri Isabel Middelburg Els Koudekerke Peter Abel Guusje Middelburg Anne-Marie Ruben Nikky Voorhout Ineke en Paul Heinkenszand Ab en Erline Femke Pieter Correspondentieadres: Schans 11,4553 DA Philippine In verband met de maatregelen rondom het Coronavirus zal de uitvaartdienst in besloten kring plaatsvinden. De uitvaartdienst vindt plaats op dinsdag 16 maart om 13.00 uur. Indien u deze wenst te volgen, stuur dan een email naar dekker.ab@gmail.com

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 45