16 FAMILIEBERICHTEN Johan Leendert van de Sande Han van de Sande Wilhelmina Pieternella den Herder ~Han Wilhelmina Pieternella Joziasse - den Herder Wat zo diep in het hart zit kun je door de dood niet verliezen... De herinnering aan een bijzonder mens is geboren. Na alle fijne jaren die we samen met hem mochten beleven, hebben we geheel onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve zorgzame man en mijn lieve trotse vader In de leeftijd van 60 jaar. Jozé van de Sande - Vis Michelle Zierikzee, 10 maart 2021 Correspondentieadres: Kokmeeuwstraat 27 4301WP Zierikzee De dienst en begrafenis zullen gezien de huidige maatregelen in besloten kring plaatsvinden. Deze dienst is dinsdag 16 maart om 13.00 uur te volgen via livestream: https://ssl.streampartner.nl/player.php?url= 0d8c9473862e477018cb Geheel onverwachts is op 60-jarige leeftijd overleden onze zwager en oom Marjan en Geert Dick en Frederika Lenny en Henk Jan en Yvonne Evelien en Rens Alex Renate Neven en Nichten Zierikzee, 10 maart 2021 Han van de Sande Debora Warners-de Visser Debora de Visser Dé Warners, (Tante Dé) Psalm 4:9 In vrede kan ik mij te ruste begeven en aanstonds inslapen Want gij alleen, o Here doet mij veilig wonen Dankbaar voor al haar liefde en zorg is rustig ingeslapen onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en 'oude' oma gehuwd geweest met Willem Joziasse, overleden 23 november 1986 Serooskerke, 5 februari 1931 Veere, 10 maart 2021 Middelburg Annelies en Cor Jasper en Sandra, Luka, Penna Wouter en Carmen, Milan, Vince Breda Els en Michiel Ruben Marleen en Christiaan Berdien en Stuart Kirsten en Keivin Middelburg Wilma en Peter Niels en Larissa, Daaf, Merle Middelburg Leendert en Caroline Vicky en Nico Tommie On%e dank gaat uit naar allen die on%e moeder met liefdevolle %org hebben ondersteund. Correspondentieadres Daniëlsland 15,4337 BV Middelburg Het afscheid van onze moeder zal in besloten kring plaatsvinden. 05-02-1931 10-03-2021 Gerard Bakker zaterdag 13 maart 2021 Zo onverwachts... Woorden schieten tekort. Wat zullen we jou missen lieve Wij wensen Jozé en Michelle heel veel sterkte. Anja en Giljan Johan en Eveline Floor Melanie en Marijn Daan Lars Alice de Heer houdt de wacht over je gaan en je komen van nu tot in eeuwigheid Psalm 121:8 In dit vertrouwen nemen wij verdrietig afscheid van onze lieve en zeer zorgzame moeder, oma en oude oma Gehuwd geweest met Willem Warners t Oostkapelle, 27 januari 1932 t Domburg, 11 maart 2021 Tineke en Lous Edward Jan Willem en Llnda Dorien en Amanda, Eline Esther en Arjan, Rosa, Emily David Anke Annemarie en René Debora Lianne Correspondentieadres: Brouwerijweg 24 D 4357 CE Domburg Vanwege de corona-maatregelen wordt de dankdienst voor haar leven In besloten kring gehouden op dinsdag 16 maart om 12.30 uur in de Johanneskerk te Domburg. De dienst is online te beluisteren via www.kerkomroep.nl Bedroefd geven wij u kennis, dat door de Heere uit onze familiekring is weggenomen, onze geliefde zuster, schoonzuster en tante sinds 1 mei 2006 weduwe van Willem Wamers In de leeftijd van 89 jaar De kinderen verliezen in haar een zorgzame en lief hebbende moeder, oma en overgrootmoeder, en wij als familie een hartelijke en zeer betrokken zus en tante. We bidden hen Gods troost en nabijheid toe. Domburg: E. de Visser-de Visser Oostkapelle: A. van Grootheest Kruiningen: A. Scheurwater-de Visser J. Scheurwater Aagtekerke: A. de Visser Serooskerke(W): P.W. de Visser-Huybregtse 's Gravenzande: B.W.A. Harteveld-de Visser A. Harteveld St.Laurens: L. Hoogerheijde-de Visser Oostkapelle: S. de Visser Oostkapelle: C. Zwemer-de Visser J. Zwemer Oostkapelle: M. Dekker-de Visser K. Dekker Neven en nichten In liefdevolle herinnering gedenken we hen die ons reeds eerder ontvallen zijn. Domburg/Oostkapelle, 11 maart 2021 Verdrietig maar met vele mooie herinneringen en na vele jaren van vriendschap is overleden Henk en Corrie f Kinderen Ushi PM Op 10 maart 2021 is overleden mijn schoonzus en onze tante Veere: A.J. den Herder-Francke Neven en nichten Wij gedenken allen die ons zijn voorgegaan. Tandheelkundig Centrum Noord-Beveland Hansweert Verdrietig zijn wij door het overlijden op 8 maart jl. van onze collega, broer, zwager en oom tandarts Gerard heeft na zijn verhuizing naar Zeeland met veel plezier bij ons gewerkt. Hij was een gepassioneerd tandarts met oog voor detail. Zijn passie lag bij de protheses en de zorg voor de oudere patiënt. Helaas heeft hij 3 jaar geleden zijn werkzaamheden moeten staken door zijn ziekte. Wij wensen Diddy, de kinderen, kleinkinderen, familie en vrienden veel sterkte en kracht toe in deze moeilijke tijd. Team Tandheelkundig Centrum

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 44