M FAMILIEBERICHTEN 15 Johanna Platschorre - Goosen Jo Platschorre - Goosen Marco van Oosten Marco van Oosten r Marco van Oosten Marco van Oosten Jo OVERLEDEN Marco van Oosten Marco van Oosten Marco van Oosten Marco van Oosten A Enige en algemene kennisgeving Je wereld werd kleiner, beelden vervaagden. Gedachten vervulden je dagen. "Het is goed zo." Tot ons groot verdriet is, toch nog onverwacht, overleden onze allerliefste mams, schoonmoeder, oma en klein omaatje sinds 16 april 1996 weduwe van Leen Platschorre Nieuwerkerk 3 september 1935 Colijnsplaat 7 maart 2021 Wat je in je hart bewaart raak je nooit kwijt. Jacqueline en Herman Nicky en Alma, Ice, Dex Sharon en Fynn •li Caya Wim en Tonnie Kees Een speciaal woord van dank voor personeel en vrijwilligers van Zorgcentrum Cleijenborch voor de liefdevolle aandacht aan haar besteed. Correspondentieadres: Bernhardstraat 20,4484 AN Kortgene De uitvaart heeft op vrijdag 12 maart in besloten kring plaatsgevonden. Op 85-jarige leeftijd is, toch nog onverwacht, overleden onze lieve schoonzus en tante Gehuwd geweest met Leen Platschorre (in liefdevolle herinnering). Essen (B): Kortgene: Kapelle: Goes: Kortgene: Middelburg: Middelburg: Wijk bij Duurstede: Jasprina (in liefdevolle herinnering) en André Rinus en Karla Nellie en Rinus (in liefdevolle herinnering) Izak en Kim BertUS (in liefdevolle herinnering) en Henny Jan en Blanche Adrie (in liefdevolle herinnering) Corrie (in liefdevolle herinnering) en Henk Neven en nichten We bewaren de mooie tijden die we met Jo en Leen hebben gehad. zaterdag 13 maart 2021 Kies altijd voor optimisme, ook al komt niet alles goed. Het zal je altijd verder brengen, dan pessimisme doet. -Martin Gijzemijter- Ik heb een schitterend leven gehad. Daarvoor bedank ik mijn familie, vrienden en kennissen enorm, maar bovenal de grote liefde van mijn leven Gilda en mijn geweldige kinderen. in de leeftijd van 50 jaar. 20 februari 1971 9 maart 2021 Gilda Katsman Yoran Nerea Correspondentieadres: Hoofdstraat 17,4471 AG Wolphaartsdijk Marco is thuis in zijn vertrouwde omgeving. Wij herdenken het leven van Marco in besloten kring. Speciale dank aan huisarts Binnekamp, Bianca, Carla en Yoojin, de medewerkers van Allévo, (oud)collega's van ABN Amro en Afdeling E van ADRZ. We vinden het fijn wanneer je een foto of herinnering aan Marco met ons wilt delen op: https://www.uitvaartbezieling.nl/condoleren In plaats van bloemen, waarderen wij een gift aan het KWF https://www.inmemoriamvoorkwf.nl/marcovanoosten Hij heeft het onvermijdelijke lang voor zich uit kunnen schuiven. Vol bewondering, maar met veel verdriet hebben we afscheid moeten nemen van onze zoon, broer en oom. We zijn dankbaar voor alle mooie momenten die we samen hebben beleefd. Karei en Corry van Oosten André en Diana Thijs en Rick Robert en Marga Maaike, Daan en Myrthe Na een oneerlijke strijd is onze neef Marco overleden. Wat blijft is de herinnering, een vrolijke en sociale Marco, geliefd bij vele mensen Jan t en Els Minnaar Enrico en Manon, Kai en Ryan John Wim en Nel Minnaar Miranda en Johnny, Sven en Justin Elise en Reinier, Tessa Onze gedachten zijn bij de familie die we veel sterkte wensen Dag kerel, beste maat, Wat hebben we het goed gehad. Bedankt voor de mooie vriendschap. Bedankt voor de herinneringen. Ik ga je missen, wij allemaal. Edwin, Evelina, Timo, Yari, Emy Lisa Lieve Gilda, Yoran, Nerea en familie, Wij wensen jullie veel kracht, sterkte en liefde toe. Met veel verdriet namen wij kennis van het overlijden van Vanaf december 2015 is Marco lid geweest van de board van het Zeeuws Participatie Fonds. In verband met zijn ziekte nam hij op 5 november 2020 afscheid van ons. Wij missen zijn deskundige en nuchtere inbreng, maar ook zijn humor. Vol bewondering hebben wij hem zijn ziekte met zoveel moed en kracht zien dragen. We wensen Gilda, Nerea en Yoran veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies. Marinus Schroevers, Oscar Monshouwer, Dick ten Voorde, Robin van den Berg, John Heijnsdijk, Ralph Veerhoek, Edwin van Houte, Jordi Suurmond Een bijzonder mens heeft ons verlaten: Partner van onze collega Gilda, Broer van onze collega André, Beste maat van onze collega Edwin. We verliezen in hem een uiterst vriendelijke, opgewekte en graag geziene persoonlijkheid. De kracht en de moed waarmee hij zijn ziekte droeg, roepen bewondering op. We wensen onze collega's en hun gezinnen veel kracht, troost en sterkte toe om dit zware verlies te dragen. Alle medewerkers van ZLM Verzekeringen r Met verslagenheid en verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze gewaardeerde collega Marco was jarenlang ons boegbeeld voor de regio Zeeland. Met grote toewijding zette hij zich in om de bankte vertegenwoordigen. We herinneren hem als een fijne, behulpzame en vooral aardige collega. Wij wensen de familie en vrienden heel veel sterkte toe bij dit grote verlies. Namens de Zeeuwse collega's van de ABN AMRO Bank NV, Joanne de Pree Wij ontvingen het droevige bericht dat veel te vroeg is overleden vader van onze leerling Nerea (v3a) en oud-leerling Yoran. Wij wensen Nerea, Yoran, Gilda en de familie en vrienden Gods hulp en steun toe en de kracht om dit verlies samen te kunnen verwerken. Namens de raad van toezicht, het bestuur, het personeel en de leerlingen van het Ostrea Lyceum dhr. E. Boerhout rector-bestuurder

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 43