all ears 11 luxe appartementen en 2 penthouses Zeeland VERKOOP GESTART VERKOOPDAG PHONAK info@allearshoorzorg.nl www.allearshoorzorg.nl ZATERDAG 3 APRIL hoorzorg life is on Nieuw boortoestel Phonak Paradise: de meest ontspannen hoorbeleving - Herontdek het wonder van geluid. Niets klinkt als Phonak Paradise! All Ears Hoorzorg heeft vestigingen in Goes, Middelburg, Zierikzee, Terneuzen en Oostburg VILLA Woonoppervlakte van 75 tot 127m2 Aantal kamers: 2 tot 4 Alle appartementen beschikken over balkon of terras Wijds uitzicht over de landerijen Eigen parkeerplaats en buitenruimte Gemeenschappelijke natuurlijk begrensde groene tuin Gelegen aan de rand van het Veerse Meer Gebouwd in de oude oorspronkelijke stijlelementen Prijzen vanaf 325.000 v.o.n. www.villazorgvliet.nl Verkoop en informatie: T 0113 - 251000 www.villazorgvliet.nl spil" Wij willen het leven van de slechthorende veranderen! De audiciens Erik van Wijngaarden en Anouk Geijsen zijn de specialisten van All Ears Hoorzorg in Middelburg. Zij laten u graag onze aanwinsten zien én horen. Erik van Wijngaarden: "Als audicien met ruim 35 jaar ervaring verbaas ik me iedere keer weer over de snelle ontwikkelingen in de techniek van hoortoestellen. Een paar jaar geleden was het onvoorstelbaar dat een hoortoestel gekoppeld kan worden aan een smartphone die daardoor als afstandsbediening gebruikt kan worden. Maar ook telefoneren en het luisteren van bijvoorbeeld muziek gaat draadloos via deze verbinding. Ook iPads en laptops kunnen aan de Phonak Paradise gekoppeld worden. Het is bijzonder dat een klein stukje techniek zo'n helder, natuurlijk geluid kan geven. Er is ook een oplaadbare versie, dus duurzaam. Geen losse batterijen meer." Anouk Geijsen, nog vrij nieuw in het audiciensvak: "Ik stap in mijn carrière in op een sneltrein. Ik ben me er van bewust dat wij een grote rol kunnen hebben in het welzijn van onze klanten. Met de Phonak Paradise bieden wij kwaliteit van leven. Vaak horen we bijzondere ervaringen terug. Zoals de dame die door haar gehoorverlies al jaren niet meer kon telefoneren. Paradise zorgt ervoor dat ze nu met haar kleinkinderen kan facetimen. Een veel gehoorde opmerking is dat er geen inspanning meer nodig is om te kunnen verstaan, waardoor er minder vermoeidheid optreedt. Laat u informeren door Erik of Anouk en ervaar deze mooie techniek. Een vrijblijvende proefperiode is vanzelfsprekend. Bel voor een afspraak bij All Ears Hoorzorg in Middelburg 0118-617360 of mail naar middelburg@allearshoorzorg.nl Bent u niet in staat om naar de winkel te komen, dan kunnen we u op afspraak thuis bezoeken.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 36