3% 1 -r 18 FAMILIEBERICHTEN Goof van Dorssen J? Neeltje Suzanna Dekker-de Feijter -Nellie- Maria Octavia Leenknegt-de Coninck -Ria- mns- Pater Marcel Mangnus DANKBETUIGING Free Dekker "Soms zoek je naar een reden, zodat je kunt begrijpen. Soms valt er niets te begrijpen, omdat het is wat het is Bedroefd delen wij u mede dat uit ons midden werd weggenomen, onze lieve zorgzame man, pa, schoonpa en opa Godefridus Hendrikus echtgenoot van Rosette Louise Adri Renique 23 -11 -1944 Utrecht til-03 - 2021 Sas van Gent Sas van Gent: Rosette van Dorssen-Renique Axel: Marion van Dorssen Stekene (B): Roelof en Marianne van Dorssen-Strubbe Brent Oklahoma (USA): Anneleen en Wes, Louise Sas van Gent, 11 maart 2021 Keizer Karelplein 14,4551 CJ De afscheidsbijeenkomst zal in besloten kring plaatsvinden op dinsdag 16 maart om 11.00 uur in Familiehuis De Geslootene Boom te Sas van Gent. U kunt deze volgen via de livestream: www.degeslooteneboom.nl/online-livedienst— condoleanceregister klik hier op de groene balk "Volg hier een online uitvaartdienst" De crematie zal aansluitend in stilte plaatsvinden te Terneuzen. Graag ontvangen wij uw condoleanceberichten of fijne herinneringen aan hem via bovenvermelde link, zodat wij deze later kunnen bundelen als tastbare herinnering. Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze moeder, oma, overoma en tante Clara Breepoel-den Doelder zeggen wij u hartelijk dank. Familie Breepoel Martien en Sarie den Doelder Axel, maart 2021 De vele kaarten, brieven, telefoontjes, bloemen en andere blijken van warm medeleven na het overlijden van onze lieve, zorgzame Ma, schoonmoeder en trotse Oma <Sfów Jldaria/ (jo/etw tSüncm&& - jWaa& Els hebben ons bijzonder goed gedaan en gesterkt. U allen hiervoor hartelijk dank. Cindy en Huib Sem Sheila en Richard Collin Lieke Marcel Franciscus Maria (xm/ c/& Alin Helmich zaterdag 13 maart 2021 "U bent de rots onder mijn voeten" Psalm 73 vers 26 Bedroefd, maar ook dankbaar voor een vol leven en fijne herinneringen delen wij u mede dat van ons is heengegaan onze geliefde en zorgzame moeder en oma weduwe van Cadzand, Terneuzen, 28 december 1935 10 maart 2021 Bow Island (Canada) Frits en Ingrid Joshua Cassidy Peter Jonathan Alayna Johan Mallie Adriana Philippine Hans en Anita Diewertje Ferco Yenthe, Elise Zandstraat Rinus en Edmé Dimitri Isabel Middelburg Els Koudekerke Peter Abel Guusje Middelburg Anne-Marie Ruben Nikky Voorhout Ineke en Paul Heinkenszand Ab en Erline Femke Pieter Correspondentieadres: Schans 11,4553 DA Philippine In verband met de maatregelen rondom het Coronavirus zal de uitvaartdienst in besloten kring plaatsvinden. De uitvaartdienst vindt plaats op dinsdag 16 maart om 13.00 uur. Indien u deze wenst te volgen, stuur dan een email naar dekker.ab@gmail.com Enige kennisgeving Toch nog onverwacht is, na een periode waarin haar gezondheid langzaam minder werd, overleden mijn moeder, zus, schoonzus en onze tante Terneuzen, 31 juli 1938 Goes, 6 maart 2021 weduwe van Theo Jacobus Leenknegt Utrecht: Marino Leenknegt Sas van Gent: Antoine de Coninck Anneke de Coninck-van der Sar en dochters Correspondentieadres: Beukenstraat 14, 4551 ED Sas van Gent We hebben in besloten kring afscheid genomen. In medeleven en dankbare herinnering delen wij u mede dat onze lieve broer, zwager en oom Missionaris van Afrika - Witte Pater is overleden. Graauw, Dar-es-Salaam, 8 september 1938 7 maart 2021 Familie Mangnus Correspondentieadres: De Verrekijker 35,4564 DB St. Jansteen Marcel is op vrijdag 12 maart in Dar-es-Salaam begraven en wordt in Nederland in besloten kring herdacht. Voorde overstelpend vele en hartverwarmende bewijzen van medeleven, die wij na het overlijden van mijn man, papa en opa mochten ontvangen zeggen wij u hartelijk dank. Het is voor ons een troost te ondervinden hoeveel betrokken familie, vrienden, kennissen, oud-leerlingen en ouders van oud-leerlingen wij hebben. Mattg Malipaard en kinderen Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van zeggen wij u hartelijk dank. Annet Becht-van de Wege Jean-Philip en Lida - Julia, Evi Marie-Nicole en Tim - Sophie Axel, maart 2021 Mooi bijzonder mens. Zonder jou is alles anders... Diep ontroerd zijn wjj door de enorme steun, de vele mooie kaarten, de prachtige bloemen en de lieve woorden bij het afscheid van Alin. Het enorme medeleven geeft ons het gevoel het verlies niet alleen te hoeven dragen. Het is voor ons hartverwarmend en een troostrijke gedachte, te weten dat hij ook voor vele anderen een bjjzonder mens was. Daarom willen wij middels deze advertentie hartelijk danken voor alle medeleven en enorme steun. Familie Helmich-Blommaart Hulst, maart 2021

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 137