FAMILIEBERICHTEN 17 Maria Josephina Wijnanda Risseeuw - van der Meer ff OVERLEDEN Marco van Oosten Marco van Oosten Marco van Oosten Lien Masclee O Marco van Oosten Marco van Oosten André Verstraten V - Na een mooi leven vol toewijding aan familie en dierbaren, is tot ons grote verdriet zeer plotseling heengegaan onze lieve moeder en fantastische oma 'Riet' weduwe van Abram David Risseeuw, overleden op 23 december 2014 Wateringen, 20 februari 1932 Zuidzande, 10 maart 2021 Goes: Addy Risseeuw Ineke Nijssen Marliese Lilian Isabella Correspondentieadres: Noordoordplaat 1 4465 AV Goes De afscheidsbijeenkomst te Temeuzen en de begrafenis te Zuidzande zullen op woensdag 17 maart in besloten kring plaatsvinden. zaterdag 13 maart 2021 ZV Kies altijd voor optimisme, ook al komt niet alles goed. Het zal je altijd verder brengen, dan pessimisme doet. -Martin Gijzemijter- lk heb een schitterend leven gehad. Daarvoor bedank ik mijn familie, vrienden en kennissen enorm, maar bovenal de grote liefde van mijn leven Gilda en mijn geweldige kinderen. in de leeftijd van 50 jaar. 20 februari 1971 +9 maart 2021 Gilda Katsman Yoran Nerea Correspondentieadres: Hoofdstraat 17,4471 AG Wolphaartsdijk Marco is thuis in zijn vertrouwde omgeving. Wij herdenken het leven van Marco in besloten kring. Speciale dank aan huisarts Binnekamp, Bianca, Carla en Yoojin, de medewerkers van Allévo, (oud)collega's van ABN Amro en Afdeling E van ADRZ. We vinden het fijn wanneer je een foto of herinnering aan Marco met ons wilt delen op: https://www.uitvaartbezieling.nl/condoleren Met veel verdriet namen wij kennis van het overlijden van Vanaf december 2015 is Marco lid geweest van de board van het Zeeuws Participatie Fonds. In verband met zijn ziekte nam hij op 5 november 2020 afscheid van ons. Wij missen zijn deskundige en nuchtere inbreng, maar ook zijn humor. Vol bewondering hebben wij hem zijn ziekte met zoveel moed en kracht zien dragen. We wensen Gilda, Nerea en Yoran veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies. Marinus Schroevers, Oscar Monshouwer, Dick ten Voorde, Robin van den Berg, John Heijnsdijk, Ralph Veerhoek, Edwin van Houte, Jordi Suurmond r Met verslagenheid en verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze gewaardeerde collega Marco was jarenlang ons boegbeeld voor de regio Zeeland. Met grote toewijding zette hij zich in om de bankte vertegenwoordigen. We herinneren hem als een fijne, behulpzame en vooral aardige collega. Wij wensen de familie en vrienden heel veel sterkte toe bij dit grote verlies. Namens de Zeeuwse collega's van de ABN AMRO Bank NV, Joanne de Pree Enige en algemene kennisgeving Nooit klagend, nooit vragend, haar pijnen in stilte dragend, haar handen hebben voor ons gewerkt, haar hart heeft voor ons geklopt, haar ogen hebben ons tot het laatst gezocht Na een prachtig leven, geven wij u met droefheid kennis van het overlijden van mijn zorgzame moeder, schoonmoeder, onze lieve oma en overgrootoma echtgenote van Ko van Houte f 05.01.2018 Cadzand, 10 april 1926 IJzendijke, 6 maart 2021 Breskens: Anny en Leo van den Broecke Oostburg: Cindy en Joost Mylan Terneuzen: Nico en Wendy Amy,Tyano Correspondentieadres: Eerste Zandstraat 20-3.02 451 I AK Breskens Wegens de maatregelen betreffende het virus Covid-19 hebben wij in besloten kring afscheid genomen. Wij zijn zeer dankbaar voor de goede zorgen van de directie, het personeel en de vrijwilligers van verzorgingshuis Emmaus te IJzendijke, in het bijzonder afdeling Tivoli. Online condoleren kan op www.denachtzon.nl Hij heeft het onvermijdelijke lang voor zich uit kunnen schuiven. Vol bewondering, maar met veel verdriet hebben we afscheid moeten nemen van onze zoon, broer en oom. We zijn dankbaar voor alle mooie momenten die we samen hebben beleefd. Karei en Corry van Oosten André en Diana Thijs en Rick Robert en Marga Maaike, Daan en Myrthe Hij heeft het onvermijdelijke lang voor zich uit kunnen schuiven. Vol bewondering, maar met veel verdriet hebben we afscheid moeten nemen van onze zoon, broer en oom. We zijn dankbaar voor alle mooie momenten die we samen hebben beleefd. Karei en Corry van Oosten André en Diana Thijs en Rick Robert en Marga Maaike, Daan en Myrthe Herinner mij zoals ik was.... Na een periode van afnemende gezondheid, is rustig ingeslapen mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa in de leeftijd van 69 jaar Judy Verstraten-Wieme Qwen en Bert Rijckaert-Verstraten Fleur Justin t Tygot Roy en Angela Verstraten-Jongman Hoofdplaat, 11 maart 2021 Kersenlaan 18,4513 AK Hoofdplaat Het afscheid vindt plaats in besloten kring. In plaats van bloemen, waarderen wij een gift aan het KWF https://www.inmemoriamvoorkwf.nl/marcovanoosten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 136