Kees (Cornelis) Schout 16 FAMILIEBERICHTEN JUBILEUM OVERLEDEN Louw Jobse FranciscaWilhelmina Hamelink-Cosijn Cisca Cees Roelse Aangezien dit niet op grootse wijze gevierd kan worden zullen ze een kaartje erg waarderen: Zwaardweg 2,4321 TT Kerkwerve. P - Drs. J. (Joke) Boonman-Jacobs Met dankbare herinneringen aan zijn gulheid en behulpzaamheid denken we terug aan Noël Manuel en Mandy Finnley, Ivy Na ruim 55 jaar huwelijk is onverwacht mijn lieve trouwe maatje, onze vader en opa van ons weggegleden naar het Hemels Koninkrijk Han Hoogendoorn Alphen aan der Rijn, 30-01-1934 -1 Goes, 09-03-1011 's-Gravenpolder: Ineke Hoogendoorn-Felix Marijke en Peter (in liefdevolle herinnering) Ben (in liefdevolle herinnering) Hetty en Marcel, Daveyen Quinty Prunusstraat 104, 4431 DB 's-Gravenpolder. De dankdienst wordt in besloten kring gehouden op maandag 15 maart om 11.00 uur in de Maartenskerk te 's-Gravenpolder en is te beluisteren via www.dankdienst.nl Ik ben de opstanding en het leven: Wie in Mij gelooft, zal leven, ook al is hij gestorven. Joh. 11:15 Uit dit geloof heeft Han Hoogendoorn geleefd en weten wij dat hij nu bij zijn Heer is. We zullen hem missen. Met dankbaarheid kijken we teTug op zijn trouwe en dienstbare betrokkenheid. Evangelische Gemeente Rafaël Goes. Zijn brand is geblust. Dankbaar voor alle mooie jaren die we met hem beleefd hebben, laten wij u weten dat is overleden in de leeftijd van 90 jaar, mijn lieve man, onze vader, opa en overgrootvader Oud brandweercommandant Koninklijke Maatschappij "De Schelde" Lid van verdienste Nederlandse Vereniging van Brandweer Commandanten Oud wedstrijdleider Algemeen Brandweer Wedstrijd Comité Vlissingen: Lenie Schout-Paap Koudekerke: Ad Schout en Roos van Luijk Vlissingen: Cees Schout en Karin Schout-Baas Arjan 9 Oost-Souburg: Mieke van Rosevelt-Schout en Ronald van Rosevelt Maarten en Linda Siem,9, Julia Eeïke en Boudezoijn Ise <Z> Wouter en Rowena Correspondentieadres: Mevr. Lenie Schout-Paap Vredehoflaan 400 4382 Q Vlissingen De afscheidsplechtigheid vindt in besloten familiekring plaats. U bent uitgenodigd om op maandag 15 maart om 17.30 uur via de livestream de afscheids plechtigheid van Kees bij te wonen. De livestream is te vinden via de volgende link: https: start.memoriam.tv S131-64PX Wij willen het personeel van Verpleeghuis de Vondellaan, woning 18 bedanken voor de liefdevolle verzorging van Kees. Sluit je ogen en slaap maar in, Zo dapper gestreden Een oneerlijke strijd. Met steun, zorg en liefde omringd, Dankbaar voor watje voor ons betekende. In liefde verbonden en dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend hebben we, na een kort ziekbed, onverwacht en met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Tanneke Cornelia Pieternella de Putter - Tanny - echtgenote van Frans de Jonge 19 december 1945 16 maart 2021 Frans de Jonge Lydia en Adriaan Mandy en Arnoud Rick Cor en Christine Lisa Julia Tanja en Wim Emma Mark Beatrixstraat 15 4542 AW Hoek De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. "Zo blijven dan: Geloof, hoop en liefde, deze drie, maar de meest van deze is de liefde." 1 Kor 13:13 12 maart 1971 12 maart 2021 50 jaar getrouwd! Dankbaar voor jullie liefde: Veenendaal Lenny en Berd Brendan, Joris en Aron Wroclaw Jan en Emilia Sebastian, Milan, Laura en Julia Alpen a/d Rijn Dianne en Kees Casper, Julian en Quinten Krimpen a/d Lek Leonard en Maaike Arthur, Kirsten en Pepijn Cor en Joke den Boer-Dalebout vrijdag 12 maart 2021 PM Deze week bereikte ons het droevige bericht van het overlijden van onze oud-collega in de leeftijd van 75 jaar. Joke heeft vanaf het prille begin in 1988 als inspecteur gewerkt bij de voormalige Inspectie Jeugdzorg, nu onderdeel van de Inspectie Gezondheidszorg en Jeugd. In 2010 heeft zij afscheid genomen, om te gaan genieten van een welverdiend pensioen. Joke wordt herinnerd als een zeer markante, betrokken collega die met veel energie en plezier in haar werk stond en altijd aandacht had voor de mensen om haar heen. Wij wensen haar echtgenoot en familie alle kracht toe dit verlies te verwerken. Korrie Louwes, Hoofdinspecteur Domein Jeugd en Maatschappelijke zorg We wensen de familie sterkte toe in het gemis. Bennie en Annetta Poppe Verdrietig, maar vol bewondering voor haar onuitputtelijke humor en kracht, hebben we toch nog onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, oma en omi. Ze heeft tot het eind haar eigen koers bepaald. We zullen haar enorm missen. weduwe van Simon Izaak Hamelink Middelburg, 22 mei 1938 Arnemuiden, 9 maart 2021 Ina Guido Simone en Rinus Francis en Ruben Het afscheid vindt op woensdag 17 maart volgens haar eigen wens plaats in besloten kring. Correspondentieadres: Jasmijnstraat 44,4332 TT Middelburg Jezus zei de: Verdrietig zijn we door het overlijden van Tientallen jaren was Cees onze steun en toeverlaat. Zijn vriendschap is een blijvende herinnering. Imkerij Poppendamme Marian, Willy, Arjen, Erwin, Jelle, Piet Poppendamme, maart 2021

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 44