dpg'11' FAMILIEBERICHTEN 17 Pieternella Willemina Colijn - Harinck Cornelia Blommaert- Zemljak Cornelis Frederik Roelse donderdag 11 maart 2021 Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn man, onze vader, schoonvader, grootvader en overgrootvader - Cees - Ritthem, Vlissingen, 3 december 1938 4 maart 2021 Na 62 jaar huwelijk is helaas onze levenslijn verbroken. Truus Roelse-van den Heuvel Annette en Rob Marjet en Jesper Els Trudy en Jaap Jan - in liefdevolle herinnering - Benny en Ashley, Sophie, Joost Casper en Elsemieke, Fenna, Elin Cees en Marlies Janna Lenie Correspondentieadres: Familie Roelse, Vrouwestraat 45,4381EM Vlissingen Gezien de huidige omstandigheden zal de uitvaart in besloten kring plaatsvinden. Heer wees mijn licht op heel mijn levenspad wees Gij mijn licht. Met verdriet in ons hart maar dankbaar dat zij zolang in ons midden mocht zijn, als moeder, schoonmoeder, oma en overoma, is in stille rust door haar Heer en Heiland thuisgehaald, geborgen in Gods liefde sinds 23 maart 1998 weduwe van Hendrik Jacobus Colijn in de leeftijd van 97 jaar. Lunteren: Joke Brants - Colijn Jaap Brantsf Goes: Henk en Tineke Colijn - Jansen Hazerswoude-Dorp: Elly en Jan van de Beid - Colijn Kapelle: Jaap Colijnf Tanja Colijn - Philipse Zevenhuizen: Marnix en Aukje Colijn - Heemsbergen Goes: Titia en Jan Valk - Colijn Kapelle: Paul en Trudy Colijn - Sandee Goes: Hans Colijn Willy Colijn - Brasf Goes: Semmo en Silvia Colijn - van Velzen Klein- achterkleinkinderen Correspondentieadres: Smokkelhoekweg 5,4421 JH Kapelle De dankdienst voor haar leven, wordt gehouden, in besloten kring, maandag 15 maart om 13.30 uur in de Maranathakerk, Bergweg 43a te Goes en is ook te beluisteren via kerkdienstgemist.nl CGK Goes. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kloetinge. Uw medeleven stellen wij zeer op prijs, maar willen wij graag schriftelijk ontvangen. Ons bereikte het droevige bericht dat na een bewogen leven is heengegaan Elisabeth van den Bosse-Janse Echtgenote van onze vader Cornelis van den Bosse Weduwe van Willem Poppe Zij heeft ons altijd hartelijk ontvangen. Wij wensen de familie Poppe veel sterkte toe met het verlies van hun moeder en oma. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen familie van den Bosse Middelburg, 9 maart 2021 Uit ons midden is weggenomen onze schoonzuster Elisabeth Janse Echtgenote van Kees van den Bosse Sterke de Heere onze broer en zwager en verdere familie in het verdriet. Souburg Ko van den Bosse Mien van den Bosse-de Bruine Souburg Nellie van den Bosse in herinnering Jan Kaljouw Je hoeft niet sterk te zijn om iets vast te houden, maar je moet wel sterk zijn om los te laten Geschokt en verdrietig zijn wij door het overlijden van mijn lieve zus en onze dierbare tante Maria Cevaal - Wagenaar Rietje Corrie Bouwens-Wagenaar en Charles Bouwens t Charlou en Elaine Wilco en Astrid Annechien en Arjan kleinkinderen Zo plotseling, zo onbegrijpelijk, zo machteloos is van ons heengegaan mijn lieve vriendin, moeder en dochter weduwe van Eddy BLommaert levenspartner van Edy Verduit Essen (D), 25 augustus 1954 t Halsteren, 6 maart 2021 Halsteren: Edy Verduit SintJansteen: Saskia Blommaert Sas van Gent: I. de la Ruelle - Schilling F. de la Ruelle t R.J. Zemljak t Familie Blommaert Familie Verduit Correspondentieadres: Burggraaf 8,4564 DN Sint Jansteen Het afscheid van Cornelia zal in besloten kring plaatsvinden. Voor jou nog een laatste kus. Rust zacht, lieve zus. Bedroefd namen we kennis van het onverwachts overlijden van onze zus Tanny de Jonge - de Putter 19-12-1945 106-03-2021 Adrieten Ad t Mien David en Corrie Piet en Maatje Coren Nenilie Jos en Marie-José Kinderen en kleinkinderen Wij wensen Frans en de (klein)kinderen veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Met familieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. familieberichten PM COLOFON ■familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 O www.familieberichten.nl SLUITTODEN Kant-en-klaarmateriaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 45