Qz 12 FAMILIEBERICHTEN Eddy De Block t OVERLEDEN Elisabeth Christina de Block Els Els de Block Els de Block Robert Hartung Ir. Cornelis Jacobus Verkleij - Kees - Paulette Ann Fremouw-Hanton dinsdag 9 maart 2021 In liefde losgelaten Verdrietig, maar met onuitwisbare herinneringen, laten wij weten dat wij afscheid hebben moeten nemen van onze lieve zus, schoonzus, tante en oudtante 16 januari 1964 Terneuzen: Malden: Terneuzen: Axel: t 6 maart 2021 Pa en ma (in herinnering) George en Debby Jan en Jolanda Willem en Ans Alf Neven en nichten Achter-neef jes en nichtjes Correspondentieadres: Willem Alexanderlaan 5 4532 DB Terneuzen Veel dankbaarheid, respect en waardering gaat uit naar de begeleiders en medewerkers van Tragel Zorg, locatie "Amberboom" en "De öagboog" in Terneuzen. Ook dank aan de artsen en verpleeg kundigen van ZorgSaam ziekenhuis de Honte, afdeling IC, voor de goede en liefdevolle zorg. Vanwege de huidige maatregelen zal de crematie plechtigheid in besloten kring plaatsvinden. Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze medebewoonster Je was uniek, een lieve knuffelbeer Je hield van muziek, kleuren en knutselen Wat gaan wij jou missen Veel liefs bewoners en begeleiders Amberboom Terneuzen Tragel Een bijzonder mens is heengegaan, onze Puur, ondeugend, eerlijk, lief Enthousiast op je eigen manier We zijn dankbaar voor alle mooie momenten met jou Collega's en begeleiding van de Dagboog Tragel Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de echtgenoot van onze gewaardeerde collega Anne Onze gedachten en medeleven gaan uit naar Anne, Suzanne, Vivianne en de verdere naasten. Wij wensen hen de komende tijd heel veel sterkte toe bij het verwerken van dit immense verlies. Daniëlle, Dennis, Jeanita en Saskia, De verpleegkundig specialisten, cardiologen, verpleeg- en functieafdelingen cardiologie van het ADRZ Toen kwam die onverwachte dag, de dag dat de stilte kwam Sterk, zorgzaam was mijn man, mijn vader en schoonvader, hij is niet meer in ons midden echtgenoot van Tiny De Block - de Buck 17 - 09 -1942 Sint-Gillis-Waas (B) f 07 - 03 - 2021 Sas van Gent Tiny Angelique en Daniël Sas van Gent, 8 maart 2021 Westdam 27,4551 GA De crematie zal in besloten kring plaatsvinden te Terneuzen. Jij was de zon in ons leven. Aan het einde van een veelzijdig, betrokken en creatief leven nemen wij bedroefd, maar dankbaar afscheid van Lid in de Orde van Oranje-Nassau Begiftigd met de pauselijke onderscheiding Pro Ecclesia et Pontifice weduwnaar van Trees Verkleij-Streng t Rijpwetering, 4 maart 1928 t Vlissingen, 5 maart 2021 Jan en Colette Marjolein en Mark, Annabel, Stijn Martijn en Kimberley Correspondentieadres: Uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620,4382 XW Vlissingen Wij bedanken de medewerkers van WVO Zorg voor de liefdevolle verzorging die Kees de afgelopen jaren heeft mogen ontvangen. Dina Kleinepier ZV Niemand zo sterk, zoveel kracht als een wonder. Jouw doorzetting eiste respect, zo bijzonder. Je hebt alles gegeven, altijd met een lach en een traan. Met verdriet en pijn in ons hart laten wij je nu gaan. Met een diepe buiging nemen we afscheid van onze lieve ma, schoonmoeder, oma, omi en maatje weduwe van Willy Fremouw maatje van Roger Ocké Dovercourt (GB), Gent (B), 18 november 1947 6 maart 2021 Breskens: Valerie en Sjaak Stephan en Joyce Daan, Sterre Natasja Kenji Fleur 4* Breskens: Bianca en John Cindy en Ricardo Samantha Middelburg: Joke en Edwin Cynthia en Gijs Yoleen, Jessy Frans en Natalia Frans*, Florian* Anouk en Joey Liv Ruben Breskens: Roger Ocké Sjoerd Brecht, Myrthe Dimitri en Chantal Gijsjan, Florian, Amelia Het afscheid vindt in besloten kring plaats. Correspondentieadres: Wulpenlaan 5,4511XA Breskens Algemene kennisgeving in plaats van kaarten Bedroefd maar wetende dat 't zo goed is, geven wij u kennis van het over lijden van onze lieve moeder en schoonmoeder die bijna 100 jaar oud mocht worden Middelburg 4-9-1921 Rien Peeman Ans Peeman-van Cadsand Goes 6-3-2021 Jeannette Cresimbeni-Peeman Mario Cresimbeni De crematie zal plaatsvinden op zaterdag 13 maart om 14.30 uur in crema torium Met Zeeuwse Land, Kandtweg 2,4462 MZ Goes. Geen bloemen Corr.adres: Assendorperstraat 22,8181SK Heerde

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 55