Na twee jaar geduld is Westkade bijna open Tapijtreiniging Reparatie Pars Gratis halen brengen Nu afspraak maken! 6 Wij komen de tapijten gratis bij u thuis ophalen. Wij reinigen de tapijten in ons eigen wasserij. Het repareren doen wij volledig in ons eigen werkplaats binnen een straal van 150 km. Zeker nog deze maand gaat de Westkade, de doorgaande weg tussen Sas van Gent en Zelzate weer open. De werkzaam heden zijn op een haartje na Het asfalteren van het wegdek is een van de al lerlaatste klusjes die nog resten op de Westkade. Na het asfalteren en belijnen, moet er nog een hekwerk geplaatst worden en moet een leidinggoot nog afgewerkt worden. Ruim twee jaar moest Sas van Gent erop wachten. Sinds februari 2019 is de weg dicht. Alleen fiet sers konden nog via het terrein van Rosier over de Westkade. Al het overige verkeer moest twee jaar lang omrijden. Een datum durven de bouwers nog steeds niet te geven. Remco Kok, projectcoör dinator van Walhout Maritime houdt het op een wat ruim 'voor het einde van maart'. ,,Het kan ook wat eerder zijn", schat Edwald Segers, directeur van Rosier. Rosier, de kunstmestfabri- kant is de opdrachtgever voor de reconstructie. ,,Er kan altijd iets tegenvallen met het asfalteren. Het is een heel moeizaam project ge weest'', zegt Segers over de aan vankelijk slepende kwestie. ,,We houden liever een slag om de arm dan mensen te moeten teleurstel- len. We hebben in ieder geval geen last gehad van de vorstperiode. De werkzaamheden die nog restten hadden daar geen hinder van. Mis schien dat we aan het eind van de week wat meer kunnen zeggen over wanneer de weg precies weer open zal gaan." Het zal geen feest met toeters en bellen worden, verwacht Segers. ,,We zijn met Rijkswaterstaat en de gemeente Terneuzen aan het overleggen over hoe we dat in het vat gaan gieten. De gemeente zal het te zijner tijd laten weten." Tapijtreparatie Tapijt wassen korting od alles, Wat ons klanten zeggen: Heel klantenvriendelijk, w professioneel en goedkoop Antwerpsestraat 26 4645 BJ Putte Wij houden ons aan de coronamaatregelen van het RIVM. Tijdens ons bezoek dragen wij handschoenen en mondmaskers Alle bestellingen zijn gedaan voor Pasen Reparatie ij Wassen Alleen huisbezoeken in coronatijd mogelijk Alle bestellingen zijn gedaan voor Pasen dinsdag 9 maart 2021 Harmen van der Werf Sas van Gent Het asfalteren van de Westkade is een van de allerlaatste werkzaamheden. Het eind is nu echt in zicht. foto camile schelstraete i Dinsdag ^^^^HMaandag Uw tapijt weer in goede staat herstellen? U kent het wel, u al geruime tijd een ta- pijt, maar door de loop der jaren heeft uw tapijt slijtage opgelopen. Dit kan bijvoor- beeld zijn dat uw franjes van het tapijt slecht worden of de woolrand toe is aan vervan- lüsjlh ging. Wij zijn u graag van dienst met een kwalitatief hoogstaande reparatie. Wij reinigen en wassen op milieuvriendelijke basis. Het zal er dan weer als nieuw uitzien. droog kamer wassen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 53