f, COLOFON Familieberichten FAMILIEBERICHTEN 17 dpg Emile Roco OVERLEDEN Arie Overheul Mientje Boogaard-de Witte Hilda Bonte-Leuridan Lieve Arie, rust zacht. Sluittijden overlijdensadvertenties pzc.nl/familieberichten FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTENPAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. familieberichten Met familieberichten.nl kunt u op een een voudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. vrijdag 5 maart 2021 ZV En toen stond onze wereld stil... Onwezenlijk, oneerlijk, onmisbaar, niet te bevatten en intens verdrietig hebben wij véél te vroeg en onverwacht afscheid moeten nemen van mijn allesje, onze lieve pa en beste maat Bergen op Zoom, 18 oktober 1963 t Terneuzen, 1 maart 2021 Karin Calon Rick en Richelle Stefan en Paula Familie Overheul Familie Calon Correspondentieadres: Vlietstraat 4 4535 HA Terneuzen Vanwege de huidige maatregelen zal de crematie plechtigheid in besloten kring plaatsvinden. Na vele jaren vriendschap ging van ons heen Je blijft in ons hart! 2 maart 2021 Nel Hillebrand-Harpe Jo Hovijn-Konraad Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Emile was 25 jaar lid van onze Probusclub. Hij blijft in onze herinnering als een actief en een betrokken lid. Een bijzonder mens die een gevarieerd en kleurrijk leven heeft geleid. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw Imogeen en zijn (klein)kinderen. Bestuur en leden van de Probusclub Kanaalzone-Zeeuwsch-Vlaanderen-Zuid Je hart was gul en breed en diep bood ruimte aan zo velen een ruimte die vaak overliep van warmte om te delen Dankbaar voor de liefde en zorg waarmee zij ons tijdens haar leven heeft omringd en dankbaar dat een langer lijden haar bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve moeder en oma weduwe van Eduard Bonte Reninge (B), 18-1 -1931 f Terneuzen, 3-3-2021 Ferdy Bonte -in herinnering- Marske-by-the-sea (UK)Nicole en Steven - Alfie, Ollie KloosterzandeAnja en Ronnie Roctus-Bonte Sofie en Dennis Joost Correspondentieadres: Hulsterweg 24 4587 ED Kloosterzande De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Allerliefste Arie Ferrari... Opeens staat onze wereld stil. Wat zullen wij je warmte, je vriendschap en je groot hart missen. Bedankt datje onze vriend wilde zijn. Pascal Ebrien Bart Peter Monique Niek Te jong en volop in het leven. Mocht jij je dromen niet meer beleven. Je werklust, liefde en je glimlach op je gezicht. Blijven voor altijd in ons geheugen gegrift Herman Ria Frank, Silvia Mike Ut Ayko Hiske Tom, Anja Alex Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. B familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) O U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. media 11

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 52