FAMILIEBERICHTEN 17 Jacob Bernard van den Pol JAAP Emile Willem Roco OVERLEDEN Janneke Louisa Bloks-de Troije Annelies Bloks-de Troije JcuickPuiten Jfr1 Gerard de Rijk -Annelies- Als het leven niet meer gaat zoals gehoopt Als je veel wordt ontnomen Als je moet toelaten dat een ander je verzorgt Als het leven niet meer jouw leven is, dan komt de tijd dat het goed is geweest. Vredig is ingeslapen onze vader, schoonvader en opa Officier in de Orde van Oranje-Nassau Oud-hoofdinspecteur A van 's Rijks belastingen weduwnaar van Marijke van den Pol-Bakker Middelharnis, 23 april 1930 VÜssingen, 25 februari 2021 Caroline en Theo Rick Jenneke en Jeroen Niels Kees en Ellis Mark en Marlie Remco en Leticia Correspondentieadres: Dwarskaai 6 4331 GP Middelburg Het afscheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Een speciaal woord van dank aan de medewerkers van WVO Zorg, woning 1voor hun liefdevolle verzorging. Gé TiUy de Rijk - Gijsel COLOFON Familieberichten dpg donderdag 4 maart 2021 ZV "Maar het woord van de Heer blijft eeuwig bestaan." Na een kort ziekbed is tot mijn grote verdriet overleden mijn lieve, zorgzame vrouw dankbaar voor bijna 40 jaar huwelijk in de leeftijd van 63 jaar. Henk Bloks Oost-Souburg, 1 maart 2021 Middenhofsingel 39,4388 AP Oost-Souburg Gezien de huidige omstandigheden zal het afscheid in besloten kring plaatsvinden. Wij willen u in de gelegenheid stellen de afscheidsdienst voorafgaande aan de crematie online bij te wonen via www.kerkomroep.nl (Oost Souburg) op maandag 8 maart om 15.00 uur. Annelies is thuis, liever geen bezoek. De wil was er nog, maar de kracht niet meer Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze altijd positieve schoonzus en tante In de leeftijd van 63 jaar. Zij was de steun en toeverlaat van onze broer Henk. Hans (in herinnering) Anneke en Marcel Toon en Marian Joke en Leen Marja en Ad Nel en Jos Kees en Trix neven en nichten Ik ben moe, doodmoe en kan de kracht niet meer vinden om door te gaan Strijdbaar tot het einde overleed Hoek, 2-8-1957 t Hoek, 2-3-2021 Terneuzen: W. de Putter S.M.A. de Putter-de Ruijter Jeroen en Laura Quinten Biervliet: G.E. Dieleman-de Putter J.J.J. Dieleman Lia en Wouter Nicky, Loïs, Lieke Suzie en Reinier Esther en Niek Ans en Coen Correspondentieadres: Rivierenpark 48 4535 EJ Terneuzen De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Met veel verdriet delen wij mede dat onze onvervangbare echtgenoot van Imogeen Roco begonnen is aan zijn laatste reis. Wij zullen hem enorm missen, maar gunnen hem zijn rust. Rotterdam, t Terneuzen, 29 oktober 1933 28 februari 2021 Imogeen Regin Cynthia Monica Micha en Monique Roebi en Date Maxime en Thymen Quinten en Pip Casper, Madeion Correspondentieadres: Rodenbachstraat 67 4532 CX Terneuzen Helaas zijn we genoodzaakt door de maatregelen rondom het coronavirus het afscheid in besloten kring plaatste laten vinden. Indien u wenst dan kunt u de plechtigheid volgen via een livestream, stuur hiervoor uiterlijk donderdag 4 maart voor 17.00 uur een email naar m.roco@upcmail.nl Ik heb een mooi leven gehad, het was een gunst, ervan genieten was voor mij de kunst Dankbaar voor wat hij voor ons betekend heeft, is heden rustig van ons heengegaan, onze broer, schoonbroer en oom weduwnaar van Stoppeldijk, 21 september 1935 t Hulst, 24 februari 2021 Familie De Rijk Familie Gijsel Correspondentieadres: coöperatie DELA, t.a.v. familie de Rijk Rucphensebaan 93B.4706 PH Roosendaal De crematieplechtigheid heeft op 2 maart in besloten kring plaatsgevonden. Een speciaal woord van dank aan Dr. Visser en zijn assistentes en aan het personeel van de seniorenkliniek Blaauwe Hoeve. Sluittijden overlijdensadvertenties Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. B familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) Q U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl pzc.nl/familieberichten Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTENPAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Met familieberichten.nl kunt u op een een voudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. familieberichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 55