-J. M FAMILIEBERICHTEN 17 Pieternella Kramer - van Hakken Nellie Kramer - van Hakken Tante Nellie c Catharina Schep-Gejas Jacob Bernard van den Pol JAAP =S Terry Henk Blokpoel Gerard Cornelis Meeuwse donderdag 4 maart 2021 Onverwacht is overleden onze lieve, zorgzame moeder, trotse oma en omaatje Nellie sinds 8 maart 2020 weduwe van Piet Kramer in de leeftijd van 90 jaar. Kruiningen: Rien t en Marry Elly en Henk Nicole, Tygo John en Tamarah, Indy, Kyana Leo en Machteld •*t Ziva Colijnsplaat, 2 maart 2021 Correspondentieadres Ravenstein 56,4416 HW Kruiningen De uitvaart zal vanwege de geldende coronamaatregelen op maandag 8 maart in besloten kring plaatsvinden. Een speciaal woord van dank voor personeel en vrijwilligers van Zorgcentrum Cleijenborch voor de liefdevolle aandacht aan haar besteed. ^-ti Onverwacht is overleden onze lieve schoonzus in de leeftijd van 90 jaar. Colijnsplaat Colijnsplaat: J. Kramer - Janse Goes: M. Kramer - Platschorre Goes: C. de Pree - Kramer We zullen je missen Neven en nichten Rustig is van ons heengegaan mijn innig geliefde man, onze pa, opa en overgrootopa Henri Cornelis Adrianus de Rijk sr. Hans 27 december 1931 Middelburg 24 februari 2021 Tineke de Rijk-den Heijer Hans de Rijk Caroline Pijnenburg Ellen de Rijk Yvonne David McNelly Kleinkinderen en achterkleinkinderen Wij hebben in besloten kring afscheid van hem genomen. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de heer Coen Nieuwenhuijse Coen is vele jaren van groot belang geweest voor het CDA Borsele. Hiervoor zijn wij hem veel dank verschuldigd. Wij wensen zijn vrouw Janny, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Namens bestuur, wethouder en fractie Marijn Nelen, voorzitter Vandaag bereikte ons het bericht dat de heer Coen Nieuwenhuijse is overleden. De heer Nieuwenhuijse heeft zich jarenlang met grote betrokkenheid ingezet voor de gemeenschap. Zo was hij onder andere 4 jaar raadslid in de voormalige gemeente Nisse en 12 jaar raadslid in de gemeente Borsele. Wij zijn hem zeer erkentelijk voor zijn inzet en denken met respect aan hem terug. Wij wensen zijn vrouw en kinderen sterkte met het verwerken van dit verlies. Namens de gemeenteraad van Borsele Burgemeester Griffier G.M. Dijksterhuis Ph.J.M. de Vree Afgelopen maandag is van ons heengegaan onze attente broer en zwager Jopie Ria Jeanne Conny en Hans Frans enjannie Heieen neven en nichten en allen in herinnering Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het onverwacht overlijden van onze oud-werknemer Rinus Hoogesteger Wij wensen zijn vrouw en verdere familie sterkte bij dit verlies. Directie Zoomweg Zeeland Coldstore b.v.Kruiningen Ons bereikte het verdrietige bericht van het overlijden van onze voormalige medewerker en collega Gerard was tot aan zijn pensionering werkzaam bij onze gemeente, laatst als bouwlnspecteur van de toenmalige afdeling bouw- en woningtoezicht. We wensen zijn nabestaanden veel sterkte toe bij het dragen van dit verlies. Namens bestuur en medewerkers van de gemeente Goes, drs. M. Mulder MSc, burgemeester mr. H.E. Schild, secretaris Als het leven niet meer gaat zoals gehoopt Als je veel wordt ontnomen Als je moet toelaten dat een ander je verzorgt Als het leven niet meer jouw leven is, dan komt de tijd dat het goed is geweest. Vredig is ingeslapen onze vader, schoonvader en opa Officier in de Orde van Oranje-Nassau Oud-hoofdinspecteur A van 's Rijks belastingen weduwnaar van Marijke van den Pol-Bakker Middelharnis, Vlissingen, 23 april 1930 25 februari 2021 Caroline en Theo Rick Jenneke en Jeroen Niels Kees en Ellis Mark en Marlie Remco en Leticia Correspondentieadres: Dwarskaai 6 4331 GP Middelburg Het afscheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Een speciaal woord van dank aan de medewerkers van WVO Zorg, woning 1voor hun liefdevolle verzorging. PM Geloof, hoop en liefde, deze drie, maar de meeste van deze is de liefde. 1 Korintiërs 13:13 Onze allerliefste mama is helaas van ons heengegaan. Wat zijn we intens dankbaar dat we haar zolang in ons midden mochten hebben. Haar liefde blijft als een zonnestraal in onze harten. Leeuwarden, 5 april 1935 - - -i I 7- iSigHferli. Goes, 1 maart 2021 Monique Olga Ronald i L. if Correspondentieadres: Crocuslaan 13- 4382 VA Vlissingen De uitvaart zal zaterdag 6 maart vanwege corona in besloten kring plaatsvinden. V' M Onze dank gaat uit naar het personeel van Zorgstroom en het ADRZ voor de goede verzorging. "t&J&S'jï i ÏV* Af v. :A'v gemeente BORSELE COLOFON i familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 Q www.familieberichten.nl SLUITTIJDEN Kant-en-klaarmateriaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 45