i i 16 FAMILIEBERICHTEN SAdriaan de Jonge JAdrie Jacomina Boogaard-de Witte Cornelis Kesselaar Cornelis Kesselaar Kees Kesselaar Janneke Louisa Bloks-de Troije Annelies Bloks-de Troije Mientje Boogaard-de Witte - Kees OVERLEDEN -Annelies- De Heer is mijn Herder, mij %al niets ontbreken. Psalm 23 Dankbaar voor wat het leven haar heeft gegeven, is van ons heengegaan onze zorgzame moeder, oma en overoma Bo echtgenote van Huib Boogaard, overleden 1 augustus 2006 5 februari 1936 f 2 maart 2021 Middelburg: Hannie Plantinga-Boogaard Wietse Plantinga Dennis Ronald Marcel en Sophie; Fleur, Merel Zoutelande: Cora Roelse-Boogaard Wim Roelse Luuk en Jessie; Siem, Mila Joni en Koen; Ivo Rianda en Jeroen; Su^e Huib en Ilona Zoutelande: Adrie Boogaard Simone Boogaard-Baas Elina en Lenn Brigitte (in liefdevolle herinnering) Ruben Westkapelle: Wim Boogaard Ilona Boogaard-Minderhoud Daphne en Coen Juriaan Onze dank gaat uit naar het verzorgend en medisch team van SVRZ-Egelantier Oostkapelle, voorde liefdevolle verzorging. Correspondentieadres Familie Boogaard Swaalingestraat 33 4374 BV Zoutelande Er is gelegenheid tot condoleren van de familie en persoonlijk afscheid nemen van moeder op zaterdag 6 maart van 17.30 tot 18.00 uur in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 in Middelburg. De afscheidsdienst zal wegens de coronamaatregelen in besloten kring worden gehouden op maandag 8 maart om 13.00 uur in de Catharinakerk in Zoutelande. De dienst is live en achteraf mee te beleven via www.kerkdienstgemist.nl. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats in Zoutelande. Mientje Boogaard-de Witte Op 2 maart is overleden onze schoonzuster en tante Adrie en Ria Boogaard-Lous Neven en nichten Met droefheid geef ik u kennis dat door de HEERE van mij is weggenomen mijn innig geliefde man Hoedekenskerke, 4 januari 1939 Goes, 2 maart 2021 S. Kesselaar - Duijnkerke Mijn dank gaat uit naar alle medewerkers van Thuiszorg RST voor de goede begeleiding en de liefdevolle verzorging aan mijn man besteed. Rossinipad 13 4462 JT Goes Er is gelegenheid tot condoleren op D.V. vrijdag 5 maart van 19.00 tot 20.00 uur in het uitvaartcentrum van Uitvaartzorg van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De rouwdienst wordt in besloten kring gehouden op D.V. zaterdag 6 maart om 10.30 uur. Aansluitend zal omstreeks 11.30 uur de begrafenis plaatsvinden en is eenieder uitgenodigd deze bij te wonen op de Algemene Begraafplaats aan de Lenshoekdijk te 's-Gravenpolder. Geen bloemen. Met droefheid geven wij u kennis dat van ons is weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom 's-Gravenpolder: Kapelle: 's-Gravenpolder: 's-Gravenpolder: 's-Gravenpolder: Barneveld: A. Kesselaar M. Kesselaar J. Kesselaar M.J.C. Kesselaar - van Ham B. Kesselaar E.A. Kesselaar - Dubbelman W.C. Nijsse - Kesselaar J.J. Nijsse J.L. Paardekooper - Kesselaar Neven en nichten In liefde denken wij aan hen die ons zijn voorgegaan. 2 maart 2021 Met droefheid geven wij u kennis dat uit ons midden is weggenomen onze geliefde zwager en oom Echtgenoot van Sannie Duijnkerke E.J. Nieuwenhuijse - Duijnkerke G. Duijnkerke A.E Duijnkerke - Speijkers J. Duijnkerke L. Duijnkerke - Koeman L. Duijnkerke - Poppe Neven en nichten In liefde gedenken wij ook hen die ons zijn voorgegaan. 2 maart 2021 donderdag 4 maart 2021 PM "Maar het woord van de Heer blijft eeuwig bestaan." Na een kort ziekbed is tot mijn grote verdriet overleden mijn lieve, zorgzame vrouw dankbaar voor bijna 40 jaar huwelijk - 43 in de leeftijd van 63 jaar. Henk Bloks Oost-Souburg, 1 maart 2021 Middenhofsingel 39,4388 AP Oost-Souburg Gezien de huidige omstandigheden zal het afscheid in besloten kring plaatsvinden. Wij willen u in de gelegenheid stellen de afscheidsdienst voorafgaande aan de crematie online bij te wonen via www.kerkomroep.nl (Oost Souburg) op maandag 8 maart om 15.00 uur. Annelies is thuis, liever geen bezoek. De wil was er nog, maar de kracht niet meer Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze altijd positieve schoonzus en tante In de leeftijd van 63 jaar. Zij was de steun en toeverlaat van onze broer Henk. Hans (in herinnering) Anneke en Marcel Toon en Marian Joke en Leen Marja en Ad Nel en Jos Kees en Trix neven en nichten Niemand had het zien aankomen. Niemand had het verwacht. Toch moeten wij afscheid nemen van onze lieve vader en opa Weduwnaar van Agnes de Jonge-Goense 's-Heerenhoek, 8 september 1927 t Lewedorp, 2 maart 2021 Apolien en Jan Adrie en Lian Jordy en Vera Dean Jolanda en Ko Romy Correspondentieadres: Boomvalkstee 10 4451 CK Heinkenszand In verband met de corona-maatregelen zal de uitvaart in besloten kring plaatsvinden op maandag 8 maart. 1 Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze schoonzus en tante Onze gedachten zijn bij haar kinderen en (achter) kleinkinderen. Westkapelle: Poulat en Ro Minderhoud Zoutelande: Krijnt en Ida de Witte Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 44