FAMILIEBERICHTEN 13 - Jan - Pieternella Elizabeth Minnaard - Verhage JfeCena Maria van ïjswij^Luteijn Leny Rinus Hoogesteger Corrie Vermue - Smits Corrie Vermue - Smits Jan Adriaan van 't Leven Johanna Schot-Vergouwe Annie Helena Maria van Rijswijk DANKBETUIGING -V Alles heeft zijn tijd Dankbaar voor alle mooie jaren samen, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader, trotse opa en 'oud opaatje' in de leeftijd van 88 jaar. 's-Heerenhoek: Janny van 't Leven - Meeuwse Ovezande: Maaike en Piet Jacco en Fiona, Demi en Siebe, Michelle Arnold en Helma, Jordy, Owen Jacolien en Ronnie, Femm, Daan Pieter en Denise Yerseke: Els en Fred Driewegen: Jan-Peter en Mary Milou en Erik, Jesse, Evi Sanne en Aijan, Mason Onze bijzondere dank gaat uit naar alle medewerkers van Buurtzorg Heinkenszand en SVRZ NieuwSande, voor de goede en liefdevolle verzorging. Ovezande, 1 maart 2021 Correspondentieadres: Deken Tomaslaan 13,4453 AK 's-Heerenhoek De afscheidsbijeenkomst en crematie zullen in besloten kring plaatsvinden. Op Zijn tijd heeft de Heere, na een periode van afnemende krachten, van ons weggenomen onze lieve, zorgzame moeder en oma sinds 26 juli 1996 weduwe van Jan Adriaan Minnaard in de gezegende leeftijd van 89 jaar. 's-Gravenpolder: Mardick en Susan Minnaard - Delzenne 's-Gravenpolder: Gerard en Ans Minnaard - Bolle 's-Gravenpolder: Hans en Lijnie Minnaard - Twigt 's-Gravenpolder: Gerlies en Chris Weststrate - Minnaard Kapelle: Dirk-Jan en Inge Minnaard - Nieuwdorp 's-Gravenpolder: Peter en Liesbeth Minnaard - van Duin Kapelle: Wim en Janneke Minnaard - Rietveld 's-Gravenpolder: Lianne en Leon Boot - Minnaard Klein- en achterkleinkinderen Onze moeder is liefdevol verzorgd in Zorgcentrum Rehoboth, afd. De Tuinfluiter te Goes. Goes, 1 maart 2021 Correspondentieadres: Langeweg 68,4431 RP 's-Gravenpolder Wij stellen het zeer op prijs wanneer wij uw condoleances en blijken van medeleven schriftelijk mogen ontvangen. De rouwdienst wordt D.V. maandag 8 maart om 13.30 uur gehouden in de Elimkerk, Langeweg 61 te 's-Gravenpolder en is te beluisteren via kerkdienstgemist.nl Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de Algemene Begraafplaats te 's-Gravenpolder. De rouwdienst en begrafenis zullen beiden plaatsvinden in besloten kring. Geen bloemen. Pieter Schot Verdrietig, maar ook wetende dat het zo goed is, is toch nog onverwacht van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en over-oma weduwe van Adrie van Rijswijk Wemeldinge, 28 januari 1931 Oost-Souburg, 27 februari 2021 Haar kinderen: Haar kleinkinderen: Ad en Mariska Leo en Margriet Ben t en Hanneke Richard en Mariska Marleen Kevin Linda Lisenka Remi Joska Corliene Annina Jacco Julia Marcel Rebecca Finn Dynahra Yorick Kristen Rens Jules Ester Niels Nienke Lars Amber en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Marleen van Rijswijk Pinksterbloemlaan 12,4341 KM Arnemuiden De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van WVO Zorg, locatie De Zoute Viever, in het bijzonder het team van huiskamer Madelief voor hun goede zorgen. Na een jarenlange vriendschap moeten we onverwachts afscheid nemen van onze beste vriend We wensen Adrie, kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Yerseke: Theo en Ria de Wee Ad van Duiven woensdag 3 maart 2021 PM "Het is goed zo." Na een lang, zinvol en afwisselend leven is onze moeder, schoonmoeder en lieve en zorgzame oma overleden Ovezande, 21 maart 1925 Lewedorp, 1 maart 2021 Echtgenote van Pieter Vermue 125 mei 2010 Jan Vermue —in liefdevolle herinnering Jeannet Rijk - Vermue Hubert Rijk en kleinkinderen Wij danken de medewerkers van SVRZ-"De Kraayert" voor de goede en liefdevolle verzorging die ma heeft ontvangen. Correspondentieadres: Broeder en Zusterpolderweg 1 4471 RT Wolphaartsdijk We nemen afscheid van onze moeder met genodigden op zaterdag 6 maart om 12.00 uur, maar u kunt het afscheid wel meebeleven via: www.uitvaartinzeeland.nl/condoleanceregister Verdrietig om haar overlijden, maar met mooie herinneringen hebben wij afscheid moeten nemen van onze (schoon)zus en tante Jan Goense José Goense - Smits (in herinnering 2011) Ronald Hetty en Peter Je handen hebben voor ons gewerkt. Je hart heeft voor ons geklopt. Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit. Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede wat zij ons heeft gegeven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma sinds 29-09-2012 weduwe van Middelburg, 2 januari 1933 t Goes, 27 februari 2021 Joost t Anneke en Luc Vermeulen Matty en Hans Holtkamp Willem en Joke Schot Paula Schot en Frank Moes kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Fam. Vermeulen Vredehof laan 284 4382 CJ Vlissingen De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. Een woord van dank aan het zorgteam van WVO Zorg voor de goede verzorging. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de moeder van onze vriendin Marleen Onze gedachten en medeleven gaan uit naar de familie. Joop en Marianne Marciano en Jovanka Roxanne en Ricky Naomi en Jaimy Jayden Onze hartelijke dank voor al uw medeleven na het overlijden van 18-10-1933 f 31-01-2021 Liza van Duiven, kinderen, klein en achterkleinkinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 45