12 FAMILIEBERICHTEN André van der Windt Tamme Elzinga Jannie Dekker-Kastelein Jannie Dekker-Kastelein Maria Haeck ~Rie~ Suzanne Rotte - de Kam Pieternella Magdalena Ekkebus (Nel) George Alphons Joseph Elegeert Jannie woensdag 3 maart 2021 Levensvervulling Mijn leven was niet volmaakt, evenmin was 't volkomen. Hoe dat zo was gekomen, heb ik mij voortdurend afgevraagd. Vaak 's nachts, in dromen, werd mij 't zicht erop ontnomen. Met volmaakt en volkomen houd ik me niet langer bezig want opgelucht denk ik: 't was volledig! André van der Windt woordkunstenaar Onze warmhartige, intelligente en humorvolle vader is overleden. We hadden ons geen betere vader en opa kunnen wensen. 19 augustus 1937 1 1 maart 2021 Ons resten geloof, hoop en liefde, deze drie, maar de grootste daarvan is de liefde. (1 Korintiërs 13:13) Elfrieda f André en Iris Larissa, Maxime, Tomas, Julian, Nolan David t Stijn, Anaïs, Evita Jimi, Sammy Vera en Edwald Noah, Emma, Arthur Michiel en Susan In besloten kring nemen wij afscheid. Spui 48 4539 PB Spui Het is goed zo, we zijn er, ga maar. Wees gerust, je blijft altijd bij ons. Zondag 28 februari 2021 hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Suus Oostkapelle, 14-09-1937 Weduwe van Bram Rotte t 2004 Aard en Renata Eric en Inge Ingeborg en Robert Kleinkinderen en achterkleinkinderen Suus wordt omringd door haar dierbaren begraven naast de liefde van haar leven. Correspondentieadres: I. Hamilton Aagtekerkseweg 6 435 6RL Oostkapelle Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Suus Rotte - de Kam Vlissingen: Sjaan en Leunis Davidse Oostkapelle: Nel J en Piet f Lous Middelburg: Wim f en Nel de Kam Malden: André en Tannie de Kam Arnhem: Willy en Wim van de Woestijne Onze gedachten zijn bij haar geliefde kinderen en kleinkinderen. Enige en Algemene Kennisgeving "Alles van waarde is weerloos" (Lucebert) Op 78-jarige leeftijd is, na een liefdevolle verpleging en verzorging door medewerkers van woning zes van woonzorgcentrum Scheldehof, rustig ingeslapen. Yerseke, 6 februari 1943 t Vlissingen, 26 februari 2021 Namens de familie: Jos Vlassak Correspondentieadres: Oosterscheldestraat 157, 4335 PD Middelburg De crematie vindt plaats in besloten kring. Jij koesterde ons en was een liefdevolle vader. De laatste jaren koesterden we jou. Na een mooi afscheid is op een vroege lentedag, gesterkt door zijn geloof, onze vader en opa Klaproos aan zijn laatste reis begonnen. Bedroefd, omdat we hem moeten missen, maar dankbaar voor de vele jaren die hem zijn gegeven, is zacht en kalm van ons heengegaan weduwnaar van Ivonne Gerarda Marie Reijns Koewacht, 3-6-1933 Hulst, 27-2-2021 GeldropVeronique en Theodoor Matthijs, Marijn HulstDominique en Birgit Annemiek HulstPascal en Monique Thom, Roos Correspondentieadres: Zeesluis 3 4561 JR Hulst Er is gelegenheid om afscheid te nemen op donderdag 4 maart van 19.00 -19.30 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Spoorweg 4 te Hulst. Als gevolg van coronamaatregelen zal de uitvaartplechtigheid op vrijdag 5 maart in besloten kring plaatsvinden, waarna de crematie in stilte volgt. Wij bedanken alle medewerkers en vrijwilligers van de Blaauwe Hoeve. Een speciaal woord van dank voor hen die pa de afgelopen drie jaar op Blaauwe Hofke 61 met extra aandacht hebben omringd. 'Veilig in Jezusarmen Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze lieve hardwerkende en sociale broer, zwager en oom Akkerwoude, Middelburg, 29-08-1939 28-02-2021 Coevorden: Hetty Bosgraaf-Elzinga f en Meindert Bosgraaf f Kapelle: Ruurd Elzinga f en Sjaan Elzinga-de Wolf Oostkapelle: Jan Elzinga en Jeanny Elzinga-Lathouwers j" Westkapelle: Corrie Gabriëlse Middelburg: Jitske Wisse-Elzinga en Wim Wisse Middelburg: Piet Elzinga Neven en nichten. De liefde is de allerhoogste kracht, niet het verstand, maar de warmte van het gebaar, een beetje goed-^ijn en dat laten %ien, gewoon, een beetje aandacht voor elkaar. Na een mooi leven, vol liefde en aandacht voor de mensen om haar heen, hebben wij afscheid genomen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder weduwe van Cornelis Marinus Dekker 30 oktober 1935 25 februari 2021 Alice en Sam Gideonse-Dekker Thijs en Wendy, Finn Dirk en Nikki, Mathis, Julie Jankees en Tina Dekker-Burger Simone en Davey Guus en Charlotte Digna en Hans van der Baan-Dekker Susan en Kevin Myrthe en Daniel Correspondentieadres: Marshall-laan 1,4334 EL Middelburg Het afscheid vindt in besloten kring plaats op vrijdag 5 maart om 10.30 uur in de Sint Jacobskerk te Vlissingen. U kunt de dienst live volgen op www.kerkomroep.nl Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze geliefde schoonzuster en tante Henny de Bokx - Dekker neven en nichten Zonder jou verder, maar met de herinneringen voor altijd in ons hart. Wat zullen we je missen! Leonie, Marianne, Marja, Tineke "Eens aan de avond van mijn leven breng ik, van zorg en strijden moe, voor elke dag, mij hier gegeven, U hoger, reiner loflied toe" Gezang 390:3b Met droefheid geven wij u kennis dat in alle rust onze moeder, schoonmoeder, oma, oude oma en schoonzus op 97-jarige leeftijd is overleden. Goes, 3 april 1923 Lelystad, 27 februari 2021 Namens de familie: H.D. van der Peijl Executeur testamentair Correspondentieadres: Monuta, Van Oordtstraat 110,8071KD Nunspeet De afscheidsdienst voor haar leven zal plaatsvinden op vrijdag 5 maart om 14:00 uur in Lelystad. U kimt de afscheidsdienst live volgen via de website https:/pg-lelystad.nl/ 'Kerkdienst gemist'. V PM

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 44