12 FAMILIEBERICHTEN ybistiïy Ge/e&tw Jliaria/ Dina Schout-Gabriëlse Dinie Schout-Gabriëlse OVERLEDEN Gerrit Versluis Jo Maljers - van de Gruiter Jo Maljers - van de Gruiter Johanna Maljers - van de Gruiter Jo Maljers Dinie Dina Schout-Gabriëlse Annie Geloof, hoop en liefde deze drie, maar de grootste is liefde. 1 Kor. 13.13 Samen hebben we het levenspad gelopen, over hoogten en door diepten. In liefde laten we je gaan Westkapelle, 9 april 1933 t Middelburg, 26 februari 2021 Aarnoud Schout Paul en Anja Schout Claudia en André Natascha en Matthijs Marco en Stephanie Schout Jens Boaz Femm Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van het "Toorenhuis". Oosterscheldestraat 125 4335 PC Middelburg De afscheidsdienst wordt op donderdag 4 maart in besloten kring gehouden. Wij zijn verdrietig om het overlijden van onze lieve oudste zus, schoonzus en tante Ze is 87 jaar geworden. Boord f en Conny Gabriëlse-Janse Stefan en Mona Brigitta en Eric Marianne en Willem Janny Gabriëlse Kees en Julia Gabriëlse-Jansen Marieke en Erik Stefanie en Bert Jan Rinus Gabriëlse f Jos f en Corrie Gabriëlse-Poppe Jan Elzinga Rianne en Mark Corrine en Simon Westkapelle, februari 2021 dinsdag 2 maart 2021 PM Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Wij wensen Henk, Karin, Erik en de kleinkinderen veel sterkte toe. Personeel Installatiebedrijf Zuid B.V. Kamperland f Het afscheid is definitief maar de herinneringen onuitwisbaar. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons betekend heeft, laten wij u weten dat onze lieve moeder, oma en oma koetje is overleden. weduwe van Kees Maljers 1 september 1935 Arnemuiden 28 februari 2021 Arnemuiden Jan en Levina Corinda en Pieter, Fabian, Isabeau Carlo en Jamie Jovanny en Merel Heinkenszand JannyenWico Jolanda en Roy, Vajèn,Jody Wietse Correspondentieadres: Familie Osinga-Maljers Stenevate 22 4451 KB Heinkenszand Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen en ons op gepaste afstand te condoleren op donderdag 4 maart van 19.00 tot 19.45 uur in uitvaartcentrum H. Jobse aan de Bachweg 2 te Middelburg. Vanwege de huidige maatregelen zal de begrafenis plaatsvinden in besloten kring. Bedroefd hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve schoonzus en tante weduwe van Kees Maljers Wij wensen Jan en Levina, Janny en Wilco, hun kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Klaas en Maatje (beiden in liefdevolle herinnering) Karei (in liefdevolle herinnering) en Nel Joost en Mina (beiden in liefdevolle herinnering) Lieven (in liefdevolle herinnering) en Matty Daan (in liefdevolle herinnering) En alle neven en nichten Met verdriet ontvingen wij het bericht van het overlijden van onze schoonzuster We bidden voor haar kinderen en (achter)kleinkinderen om kracht en de nabijheid van God. Arnemuiden: Floor Maljers Middelburg: Marie Jeras- Maljers Oudorp (NH): Jan Maljers en Margreet Maljers - Kroes neven en nichten In liefdevolle herinnering gedenken wij: PietJeras Everdien Maljers - van Horssen Kees Maljers Johannes Maljers en Jozien Maljers - van Belzen Verdrietig vernamen wij dat is overleden onze oud-buurvrouw Onze gedachten zijn bij haar kinderen en kleinkinderen. Jan Coppoolse Piet en Nel Janse Peter en Tannie Janse Joard en Nelianne Janse Adrie Louwerse Martin en Lydia Walhout Jan en Nella Walhout Familie Koster Familie Oele Bedroefd, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben wij afscheid genomen van onze moeder, schoonmoeder en oma en mijn zorgzame bazinnetje weduwe van Johnny Claeijs sinds 2 oktober 2019 Schoondijke, 9 november 1947 Terneuzen, 28 februari 2021 Rocco Philippine: Lizenka Deveney en Jordy Léanyka IJzendijke: Astrid en Mare Yanaika en Mike Amber en Rik Meyron Quintin We zullen in besloten kring afscheid nemen van Annie. Correspondentieadres: Stevinstraat 5,4515 GB IJzendijke In verband met het overlijden van onze moeder zijn wij donderdag 4 maart gesloten. OE ZAAK VOOR AUTOLIEFHEBBERS

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 44