V 8 FAMILIEBERICHTEN Lies de Groene Gerrit Versluis Gerrit Versluis Gerrit Versluis Gerrit Versluis tmn/ (§00 - OVERLEDEN Eliza Marinus Denk aan mij terug, Maar niet aan de dagen van pijn en verdriet. Denk aan mij terug in de stralende zon, Hoe ik was toen ik nog alles kon. Bedroefd maar dankbaar voor alles wat hij voor ons betekend en gedaan heeft, laten wij u weten dat onze lieve vader en trotse opa is overleden. Sinds 15-11-1998 weduwnaar van Tiny Versluis - van Strien. *27-02-1938 126-02-2021 Lieve vader van: Henk en Karin Erik Trotse opa van: Claudia en Justin Dennis Patricia De uitvaart zal op woensdag 3 maart 2021 in besloten kring plaatsvinden. U kunt de dienst volgen vanaf 13.30 uur via kerkdienstgemist.nl Een speciaal woord van dank voor personeel van Allevo en zorgcentrum Cleijenborch voor de liefdevolle aandacht die aan hem besteed is. Correspondentieadres: Knotwilgendreef 16 4493 EJ Kamperland Intens verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze geliefde zwager en oom. Kapelle: Bram en Marianne van Strien-Schuit André en Dicky Edwin en Bianca Neefjes en nichtjes Met veel verdriet maar ook met grote dankbaarheid moeten wij afscheid nemen van onze altijd meelevende, lieve oom Adrie f en Laura Marieke en Robert Mark Henk en Maaike Wijnand Matthijs en Esmee Leandra en Erwin Heieen en Piet Marjet en Justin Lisanne en Carlo Wïlco Alle kleinkinderen Wij wensen Henk en Karin, Erik en de kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Kamperland, 26 februari 2021 Onze goede vriend is overleden. Wij denken met veel plezier terug aan de vele gezellige middagen en avonden, die we met elkaar doorbrachten. Nu heeft hij de rust waar hij zo naar verlangde. Tonnie Goudappel Annie de Buck Matty Geelhoed Margreet Meijer Zwaar werden de dagen en lang duurde de nacht. Hoe moeilijk is het vechten bij het ontbreken van kracht. Maar ondanks het verlies van de strijd van het leven heb je ons een goed voorbeeld gegeven. Met groot verdriet, maar tevens vervuld van mooie herinneringen, laten wij u weten dat wij afscheid hebben moeten nemen van onze lieve, zeer zorgzame moeder, oma en "oude" oma sinds 22 maart 1986 weduwe van Piet van Son Na alle fijne jaren die we met haar mochten beleven zullen wij haar gaan missen. Voor altijd in ons hart. Rotterdam, 18 oktober 1926 Goes, 26 februari 2021 Marja en Walter Baert - van Son Patricia en Mark, Vinz, Zowi Maurice Wesley en Priscilla Lizzy en Marco, Sevn, V Michel van Son Westsingel 58-13,4461 GV Goes De uitvaart zal op donderdag 4 maart in besloten kring plaatsvinden. Carien Antheunisse 4 Carien Willem Barend Maria Stolte Wim Willemina de Keijzer - Kole Trudie Franse-Kleij maandag 1 maart 2021 PM Wij laten u weten dat er een einde is gekomen aan het leven van mijn lieve man, onze lieve vader en schoonvader *Wilhelminadorp, 18 februari 1932 t Vlissingen, 26 februari 2021 Diny de Groene - Haccou Hans en Irène Els en Ed Boulevard Bankert 176 4382 AC Vlissingen De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. X X Lief, sterk en dapper Veel te kort bij ons Ga nu maar spelen schat in liefde verbonden met Roderic Apers Carien overleed in de leeftijd van 51 jaar. Roderic Ada en Willem Antheunisse Els en Richey Maxim, Terra 24 februari 2021 Marnixplein 29,4386 AA Vlissingen Je hebt een héél speciaaL plekje in ons hart. Yolanda en Willem Na een reislustig en fantastisch leven is een eind gekomen aan het avontuur met mijn maatje, ons heit en onze opa. Het einde was onverwacht en kort, precies zoals hij het wenste. Wij gaan hem enorm missen. Amsterdam, 25 juni 1944 Middelburg, 26 februari 2021 echtgenoot van Stans Stolte-Eijgenraam Thor Claudia, Anoushka, Luana Susan t Ingeborg Raymond, Lieke, Jeroen Turkan, Nigel, Angel, Jemaintje t Met een bedroefd hart hebben we afscheid moeten nemen van mijn tweelingzus, schoonzus en tante. M Israel - Kole Elly Ineke A Kole - Rottier Nelleke Joke Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze schoonzus en tante Jos en Annet Kalle Thijs Franse in herinnering Jan en Matty de Smit Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 28