Natuurlijke oplossing bij een droog trekkerig gevoel en korstjes in de neus 5 Ouders containerbaby opgepakt Verandering Er is nogal een verschil tussen de MARKeting van 2021 en de campagnes van de eerste jaren dat Rutte lijsttrekker was. Toen maakte de partij verkiezings posters zonder zijn hoofd maar met strak vormgegeven leuzen als 'niet doorschuiven maar aan pakken' en 'de economie kan wel wat VVD gebruiken'. Sinds een paar jaar is dat anders. Bij de afgelopen Statenverkie zingen ging het al minder om de inhoud en meer om Rutte. Hij werd neergezet als de man die het land in woelige tijden naar een veilige haven loodst. Nederland was een 'breekbaar vaasje' dat je niet zomaar ieder een in handen kunt geven. En, was de vraag destijds: willen we het land overlaten aan de schreeuwers of aan de doeners? Die campagne had toen nog wisselend succes. De VVD ver- »De boodschap: het kabinetsbeleid is mijn beleid. Ik ben het kabinet loor. Minder dan andere mid denpartijen, maar Forum voor Democratie werd de grootste. Nu is dat anders. Mede door de coronacrisis is het merk Mark sterker geworden. Aan de cam pagnestrategie zit wel een keer zijde: waar de VVD voor staat, is ondergeschikt gemaakt. De par tij is inhoudelijk vernieuwd, maar niemand ziet het. In de reclamewereld heet het 'merkverwatering'. Je merk naam kan nog zo bekend zijn, als je niet uitkijkt gaat een con current met je product aan de haal. In de kroeg bestel je een Spa rood, maar je klaagt niet als je een ander merk bronwater krijgt. Zo kan de VVD haar he gemonie verliezen als het VVD- merk te inwisselbaar wordt met dat van andere middenpartijen. De politie heeft woensdag de minderjarige ouders aangehou den van de baby die in een con tainer in Amsterdam werd ge vonden. Ze zijn beiden 17 jaar en komen uit Amsterdam. Dat meldt het Openbaar Ministerie. Ook de moeder van het meisje, de oma van de baby, werd aan gehouden. Beide ouders worden verdacht van poging tot kindermoord. Gisteren zijn ze voorgeleid aan de kinderrechter-commissaris. De voorlopige hechtenis van beiden is geschorst, maar ze blijven verdachten. Vanwege de leeftijd van de ouders is het OM terughoudend in het ver strekken van informatie over het onderzoek. De oma van de baby werd donderdag al heengezonden. Haar rol wordt verder onderzocht. De pasgeboren baby, een meisje, werd afgelopen zondag gevonden in een ondergrondse vuilcontainer in Amsterdam Zuidoost. Ze is inmiddels uit het ziekenhuis. Ozonvervuiling afgenomen Demonstratie ontbonden Tupperware stopt verkoop Advertentie De neus als filter Beschermt en bevochtigt 'Verzorgt schrale, droge plekjes in de neus' Verstopte L*j LfJ neus? zaterdag 27 februari 2021 GO - - .J AMSTERDAM DE BILT De gemiddelde hoe veelheid vervuiling door ozon op het noordelijk halfrond tussen de 1 en 8 ki lometer hoogte is in de lente en de zomer van 2020 met gemiddeld 7 procent afgenomen. Dit blijkt uit internationaal on derzoek waarbij ook het KNMI is betrok ken. Dat meldt dat zo'n grote afname vele maanden op rij uniek is in de afgelo pen zeventig jaar. AMSTERDAM Een demonstratie van Extinction Rebel lion in Amsterdam West is ontbonden. Zo'n tachtig activis ten blokkeerden de Overtoom. Ongeveer twintig van hen die niet wilden vertrek ken, zijn weggevoerd. AMSTERDAM Tupperware stopt vanaf 1 maart met de verkoop in Neder land. Het befaamde bedrijf in keukenge rei en plasticartikelen zal ook stoppen met de Tupperware- party's. Tupperware verkoopt al sinds de jaren 60 in Europa. Ook in Nederland is het bedrijf al decen nialang actief, maar op Facebook meldt het dat de directe verkoop nu wordt stopgezet. Een pijnlijk, trekkerig gevoel in de neus? Korstjes en soms zelfs bloedneuzen? Grote kans dat uw neusslijmvlies te droog is. Dit kan voor komen in het najaar en de win ter, wanneer de lucht droger is. Ande re redenen zijn centrale verwarming, airco, hormonale veranderingen en medicijngebruik. A.\/ogel Cinuforce neusspray helpt effectief bij droog neusslijmvlies. Ademen door een gezonde Vochtige neus' is belangrijker dan u denkt. Het neusslijmvlies zuivert 10.000 liter ingeademde lucht per dag zodat er zo min mogelijk stof deeltjes, bacteriën en virussen bin nendringen. Als het neusslijmvlies te droog is, neemt de filterfunctie af. Dan kan droog neusslijmvlies leiden tot een pijnlijk, trekkerig gevoel in de neus of korstjes. A.Vogel Cinuforce neusspray Droog neusslijmvlies en korstjes* beschermt en bevochtigt de neushol tes langdurig, verweekt korstjes en helpt bloedneuzen als gevolg van be schadigd neusslijmvlies voorkomen. Met 100% natuurlijke ingrediënten die de genezing van het neusslijm vlies ondersteunen. Persoonlijk ad vies? Mail infb@avogel.nl Cinuforce' neusspray Droog J neusslijmvlies Korstjes f A.Vogel Forte en Extra Forte Neusspray* Werkt effectief bij neusverkoudheid Opent de verstopte neus in 2 min" Medisch hulpmiddel, tees voor gebruik de gebruiksaanwijzing. '"Aangetoond in gebruikers onderzoek (Forte 44% van de gebruikers, Extra Forte 49% van de gebruikers). KOAG-nr. 11-0121-5928 AVogel B.V.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 5