t KEES 18 FAMILIEBERICHTEN Richard de Groene An&ré/Joo^e/ OVERLEDEN Robert AlphanfrMwte/Colon/ Gerrit Huig van Gemeren Fons de Maat DANKBETUIGING Marinus Pieter Goudzwaard Arnoldus Johannes van der Vliet Cor Stolk Gert *20-12-1943 110-02-2021 else/ Wij willen iedereen die met ons heeft meegeleefd, op welke manier dan ook, tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn man, onze vader en opa heel hartelijk bedanken. Willie de Groene - Mallekoote Erik en Martine, Femke, Jelle Februari 2021 -Nol- zaterdag 27 februari 2021 PM Ik wilde na al die waardevolle jaren met ma, haar nu alleen maar achterna. tot 13 december 2020 in de echt verbonden met Corrie Calon-Grimm IJzendijke, 12 september 1932 Arnhem, 19 februari 2021 Er is een hemel of de eeuwige stilte Natuurlijk hoop ik op het eerste Maar beiden iets om naar uit te zien Adieu Marjolein en (klein)kinderen Carolien, Jan en (klein)kinderen Robert-Jan en Brigit Wij danken de thuiszorg, huisarts en het personeel van Insula Dei voor de goede zorg. Correspondentieadres: Bronkruidhof 2, 3417 RL Montfoort Mede in verband met de huidige beperkingen heeft het afscheid in besloten kring plaats gevonden. Het is goed zo. Ik heb een mooi leven gehad! Sinds 16 april 2016 weduwnaar van Ann van Gemeren-Nugteren Rotterdam, 1 november 1939 t Oostburg, 22 februari 2021 Amsterdam: Robert en Roos Amsterdam: Léon en Rita We nemen in besloten kring afscheid van Gert. Correspondentieadres: Port Scaldis 11-032,4511 DB Breskens Enige en algemene kennisgeving St. Jansteen Naar zijn wens heeft de crematie in kleine kring plaatsgevonden. Correspondentieadres: Baronieplein 42, 4564 BS St. Jansteen Een woord Een hand Een kaart Het doet zo goed Als je Iemand missen moet. Voor de vele uitingen van belangstelling en medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader en opa betuigen wij u onze oprechte dank. Maatje Goudzwaard - Verboom Gertjan en Sonja Martijn en Daphne Petra en Jurri Colin Shannon en Chris Merijn Kloetinge, februari 2021 Wij willen u hartelijk danken voor uw medeleven tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa De vele kaarten, briefjes en telefoontjes hebben ons bijzonder goed gedaan en gesteund. Jo de Korte - Willemse kinderen en kleinkinderen Oostkapelle, februari 2021 Voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn levenspartner, onze opa en overopa betuigen wij u onze oprechte dank. Kapelle Janny Bruinzeel Kinderen, klein en achterkleinkinderen Het heeft ons goed gedaan zoveel blijken van medeleven te hebben ontvangen na het heengaan van mijn lieve man, onze vader, opa, broer en zwager Onze hartelijke dank hiervoor. Nel van der Vliet-Sinke en familie Oost-Souburg, februari 2021 We willen u bedanken voor het medeleven dat we mochten ontvangen na het overlijden en bij het afscheid van mijn lieve man, onze vader en opa Uw warme belangstelling heeft ons goed gedaan. Namens de familie, Wil Stolk Nog steeds is het niet te bevatten dat wij nu verder moeten zonder Wat zijn we hier trots op! Vanuit deze gedachte hopen we de kracht te vinden om dit grote verlies te dragen en de vele mooie herinneringen aan hem te blijven koesteren. hartelijk dank voor de overweldigende belangstelling L Uit de vele, mooie en hartverwarmende reacties blijkt dat voor velen Kees het "verschil" heeft kunnen maken. "Achter de tranen van verdriet schuilt de glimlach van mooie herinneringen Namens Kelly Quinty, Karei Leny, Marian, Timo en Jesse André Esther, Jesse en Ymke

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 46