KEES FAMILIEBERICHTEN 19 Cornelia Jozina Bolier-Meesen Gerrit Huig van Gemeren Fons de Maat Gert Roovers Michiel Jansen OVERLEDEN Gert DANKBETUIGING Corrie van Beek- Boden Mare Groosman C Het gemis zal altijd blijven, maar de steun en het medeleven in de vorm van persoonlijke belangstelling, bloemen, kaarten, telefoontjes en berichtjes na het overlijden van onze lieve moeder, oma en over-oma Corrie heeft ons goed gedaan. Onze hartelijke dank daarvoor. Marianne en Ger Chantal en Savannah Simone en Kevin; Lexi, V Oost-Souburg, februari 2021 Graag willen wij u bedanken voor het warme medeleven na het overlijden van onze lieve ma, schoonma en oma Celina van del Weijden-fHel Uw aanwezigheid, de bloemen en kaarten hebben ons erg goed gedaan. Wij voelen ons getroost in het besef dat zij bij zoveel mensen in gedachten is. Familie van der Meijden Hulst, februari 2021 Voor uw blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van onze zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Pieternella Dieleman-Dekker betuigen wij u onze oprechte dank. Kinderen, klein - en achterkleinkinderen Oostburg, februari 2021 Vergeet mij niet en laat mij door herinneringen voortbestaan Langs deze weg willen wij iedereen hartelijk bedanken voor de vele kaarten met lieve herinneringen, bloemen en aanwezigheid bij de begrafenis, na het overlijden van onze zorgzame moeder en lieve oma Walia van 2)olsselael- Piessens Uw vele lieve woorden van troost hebben ons enorm gesteund en zullen steeds een dankbare herinnering blijven. Bart, Koen en Simone, Victorine en Ralf Dirk - in liefdevolle herinnering - Bernadette en Peter Bram, Kasper Dirk en Nicole Clinge, februari 2021 zaterdag 27 februari 2021 zv Het is goed zo. Ik heb een mooi leven gehad! Sinds 16 april 2016 weduwnaar van Ann van Gemeren-Nugteren Rotterdam, 1 november 1939 t Oostburg, 22 februari 2021 Amsterdam: Robert en Roos Amsterdam: Léon en Rita We nemen in besloten kring afscheid van Gert. Correspondentieadres: Port Scaldis 11-032,4511 DB Breskens Enige en algemene kennisgeving *20-12-1943 St. Jansteen 110-02-2021 Naar zijn wens heeft de crematie in kleine kring plaatsgevonden. Correspondentieadres: Baronieplein 42,4564 BS St. Jansteen Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens haar ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren, dat zij bij zo velen geliefd was. Albert Kinderen en kleinkinderen Hulst, februari 2021 Het afscheid van mijn lieve man Mare, onze vader en opa, was hartverwarmend door alle blijken van medeleven. De vele kaarten, berichtjes en telefoongesprekken met warme en steunende woorden, en ook de prachtige bloemen die we ontvingen, waren troostend. Dat zovelen mooie herinneringen hebben aan Mare, en met ons delen, helpt ons in het dragen van het grote gemis. Daarvoor willen we jullie allemaal hartelijk danken. Tineke Groosman Jörgen en Renate, Sten, Nik Rens en Mijke, Méru 25 augustus 1954 18 januari 2021 Zoveel bloemen, zoveel kaarten en brieven, zoveel lieve woorden, zoveel belangstelling. Het heeft ons goed gedaan. Dank jullie wel! Anneke, Thijs, Max en Lora Arnemuiden, februari 2021 Via deze weg willen we iedereen bedanken voor de vele lieve woorden van troost na het verlies van mijn lieve man, vader, schoonvader en opa namens Lenie Jansen-van Doorn Marina, Frank, Eline&Jordy Thony Mandy Rose-Marie - in Uefdevoüe herinnering - en Etiënne COLOFON B familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 Q www.familieberichten.nl SLUITTIJDEN Kant-en-klaarmateriaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00 FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTENPAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Met familieberichten.nl kunt u op een een voudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. medki l|l' uj apg r familieberichten Wat zijn we hier trots op! Vanuit deze gedochte hopen we de kracht te vinden om dit grote verlies te dragen en de vele mooie herinneringen aan hem te blijven koesteren. "Achter de tranen van verdriet schuilt de glimlach van mooie herinneringen Namens hartelijk dank voor de overweldigende belangstelling Nog steeds is het niet te bevatten dot wij nu verder moeten zonder Uit de vele mooie en hartverwarmende reacties blijkt dat voor velen Kees het "verschil" heeft kunnen maken. Kelly Quinty, Karei Leny, Mariaa Timo en Jesse André Esther, jesse en Ymke

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 137