t 18 FAMILIEBERICHTEN Manja Poleij-de Kok Manja Poleij-de Kok Eduard Wouter Varenkamp Johanna Elisabeth van Bloois - de Hullu Dr, ing. Remko Meerten Barkema KobertAlphx>rifrM(wCesCcilon/ OVERLEDEN Hij laat mij rusten in groene weiden en voert mij naar rustig water. Psalm 232 We zijn heel verdrietig dat is overleden mijn zorgzame vrouw, onze lieve, bijzondere moeder, mijn oma die altijd vol verhalen zat, mijn lieve zus en onze tante Goes, 22 juni 1943 Goes, 19 februari 2021 Huib Poleij Marco Selena Thibaud Joan Arjan en Lucy Sander en Aletta De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden in kleine kring op maandag 1 maart. Correspondentieadres Huib Poleij, Dijkstraat 1,4417 BA Hansweert Bedroefd hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve schoonzus en tante Familie Poleij In liefde gedenken wij allen die ons zijn voorgegaan. m 'n lief is er niet meer het onverwachte moment van liefde toen... weet je nog het is heel langgeleden jij en ik nu in de fragiele schoonheid van de ouderdom mooier zal het nooit gaan je gaat weg en ik zoekje... ik heb je lief Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van mijn partner, onze broer, oom, vader en opa. Wij zijn dankbaar dat Eduard van zoveel betekenis was voor ons. Djakarta, Middelburg, 13 februari 1942 23 februari 2021 Mieke Petiet Annechien Petiet en Stijn Fijen Maxime Dunnes Petiet Joris Petiet Nichon Varenkamp en Martin Keerssemeeckers Evita Keerssemeeckers Robbert en Leuny Varenkamp Maarten Varenkamp Albert Theeuwisse (in herinnering) en Elly Theeuwisse-Varenkamp Andrea en Frank Theeuwisse Hugo en Jenny Varenkamp Yentle en Ruben Varenkamp Frits Varenkamp en Hetty Labots Hans (in herinnering) en Patricia Varenkamp Serge en Germaine Varenkamp Postadres: familie Petiet, Lange Geere 20,4331 LX Middelburg Het vaarwel vindt plaats in de Sint Augustinuskerk aan de Zuidsingel 70 te Middelburg, waarna Eduard naar de Aula van het crematorium wordt gebracht in besloten familie gezelschap. Haar levari ligt met Christus verborgen in God Naar Kolossenzen 3:1, NBV Onze lieve moeder, oma en omi is niet meer bij ons. Mama mocht 98 jaar worden. God, de Vader, heeft haar thuisgehaald. Sluis, 12-12-1922 Middelburg, 24-02-2021 gehuwd geweest met M. C. van Bloois f 18-11-1991 Wissenkerke Marijke Tange - van Bloois en Ad Tange Martin Anja en Mark - Steven en Lotte, Mathijs en Els, Anniek en Herman Erik en Dorien - Nina en Thomas Rob en Miriam - Boaz en Vinz Apeldoorn Dick van Bloois en Mineke van Bloois - Mulders Noordwelle Frans van Bloois en Gea van Bloois - Bergkamp Zutphen Leo van Bloois en Joke van Bloois - de Wolf Jannita en Gerbrand - Fenne, Jurre en Daniek Jarko en Marije Mam en Gini - Emma Alinke en Aris-Jan - Marise en Anoah Vlissingen Maarten van Bloois en Annet van Bloois - van Gent Reinder, Ingmar en Héetor, Rik Correspondentieadres: Van Hallstraat 59,4384 BM Vlissingen De afscheidsdienst zal dinsdag 2 maart om 11.30 uur in besloten kring plaatsvinden in de Kruiskerk, Klein Vlaanderen 75,4331 RH Middelburg. Via de link 'kruiskerk-middelburg.nl/live' is deze dienst te volgen. Wij stellen het op prijs, uw condoleances en blijken van meeleven schriftelijk te ontvangen. Onze ma heeft ruim 5 jaar fijn gewoond in Het Toorenhuis te Middelburg. Zij voelde zich daar veilig en was blij met het personeel, 'de Groentjes'. We zijn hun daarvoor zeer dankbaar. "wij zijn als kaarsjes in de nacht" liedje piano tekst Susan B. Warner Onze lieve is donderdagmiddag rustig overleden Noorderhogebrug, 9 november 1933 Dronten, 25 februari 2021 weduwnaar van A.C.G. Barkema-van der Molen sinds 2 november 2014 Henne Barkema en Gijs Wouters Anne Harm Barkema en Peng Li Ben Remko Barkema Teye Barkema Kees, Tommy en Erryn Del van der Linden Martje van den Boom en Tobias Sandner Demian en Bobby Correspondentieadres: Het Afscheidshuis, De Morinel 65,8251 HT Dronten Het afscheid vindt plaats in kleine kring. Harry Haijkens zaterdag 27 februari 2021 Z V Ons bereikte het droevige bericht van het overlijden van echtgenoot van onze collega Iwona. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar Iwona, familie en vrienden. Wij wensen Iwona in het bijzonder veel kracht en sterkte toe. Collega's afdeling heelkunde, Adrz Ik wilde na al die waardevolle jaren met ma, haar nu alleen maar achterna. tot 13 december 2020 in de echt verbonden met Corrie Calon-Grimm IJzendijke, 12 september 1932 t Arnhem, 19 februari 2021 Er is een hemel of de eeuwige stilte Natuurlijk hoop ik op het eerste Maar beiden iets om naar uit te zien Adieu Marjolein en (klein)kinderen Carolien, Jan en (klein)kinderen Robert-Jan en Brigit Wij danken de thuiszorg, huisarts en het personeel van Insula Dei voor de goede zorg. Correspondentieadres: Bronkruidhof 2, 3417 RL Montfoort Mede in verband met de huidige beperkingen heeft het afscheid in besloten kring plaats gevonden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 136