M W FAMILIEBERICHTEN 17 Casper Caljouw Janny van der Maale-IJzerman OVERLEDEN E. Strikwerda - Eelke - DANKBETUIGING f Daan Donze Hermanus Dirk de Regt - Maan - Anton van Oosten Fons Cornelis Bjjf IN MEMORIAM Hierbij geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde en zeer zorgzame man en vader, onze broer, zwager en oom sinds 2006 weduwnaar van Levina Wilhelmina Magdalena Bécude. 31 augustus 1928 123 februari 2021 Kamperland: L.W.M. Caljouw - Bécude t Kamperland: Casper Jan t Oosterhout: Paul Arnemuiden: P. van Belzen - van de Ketterij Arnemuiden: C. van Belzen t Vlissingen: M. van de Ketterij Vlissingen: M.J. van de Ketterij - van Hese Suriname: J. Cairo - van de Ketterij Suriname: J. Cairo Vlissingen: C. van de Ketterij Vlissingen: J. van de Ketterij - Meerman t Arnemuiden: B. Crucq - van de Ketterij Arnemuiden: J. Crucq t Middelburg: M. Stroo - van de Ketterij Middelburg: J.K. Stroo Correspondentieadres: Van Someren-Downerlaan 57,4908 DR Oosterhout De uitvaart zal op maandag 1 maart in besloten kring plaatsvinden. Een speciaal woord van dank voor personeel en vrijwilligers van zorgcentrum Cleijenborch, voorde liefdevolle aandacht aan hem besteed. V Langzaam vervaagden de herinneringen gleden gedachten weg en nam je afscheid van ons. Nu nemen we afscheid van jou. Tot ons groot verdriet is, najaren van langzaam afnemende gezondheid, heel rustig van ons heengegaan mijn man, onze vader en opa echtgenoot van Suzanna Janna Dieleman Zaamslag, 9-8-1931 f Zaamslag, 24-2-2021 Suzanna de Regt-Dieleman Ko en Bona Thijs Rineke en Robert f Lachlann, Hamish Herman en Hannie Robert en José Julia Pirn en Roger Drieweg 1 4543 RS Zaamslag De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Wij zijn dankbaar voor de goede zorgen van de medewerkers van SVRZ De Molenhof afd. Kreekpolder. Adrie de Jager Het verlies was er al voor het einde, de rouw voordat het afscheid kwam. Toen die onzekere verwarring bezit van jouw gedachten nam. Vaak zullen we je nog tegenkomen, hoe je was en met watje zei. Je bent wel van ons weggenomen, maar een stukje van jou blijft altijd heel dichtbij. Bedroefd, maar oprecht dankbaar voor alles wat zij voor ons betekend en gedaan heeft, laten wij u weten dat op 82-jarige leeftijd is overleden mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en omi Heinkenszand, Goes, 8 januari 1939 19 februari 2021 Jan van der Maale Marlies en Ko (in liefdevolle herinnering) Jordi Remi en Chabeli, Lio John (in liefdevolle herinnering) Correspondentieadres: Monuta Richard Ensing t.a.v. Familie Van der Maale Scottweg 1.01,4462 GS Goes Naar haar wens heeft het afscheid in besloten kring plaatsgevonden. Ton Tini vrijdag 26 februari 2021 ZV Lood swezen Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze oud-collega, rivierloods, mentor en lid van de Vereniging Nederlandse Loodsen Sociëteit Wij wensen de nabestaanden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Vereniging Nederlandse Loodsen Sociëteit X.H.J. Janssen, voorzitter C.P. Gerritse, secretaris Regionale Loodsencorporatie Scheldemonden G.B.P. Jaburg, voorzitter B.F.R. Bijvank, secretaris Vlissingen, 24 februari 2021 Ergens zullen we je bewaren voor altijd en met een lach Wie jij bent gaat niet verloren maar is voelbaar iedere met-zonder-jou-dag Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor alle steunbetuigingen na het overlijden van Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Terneuzen, februari 2021 Met veel verdriet in ons hart moesten wij afscheid nemen van onze broer, zwager en oom weduwnaar van Sonja de Jager-Nijenhuis Rinus en Martha (beide in liefdevolle herinnering) Arie en Joop (beide in liefdevolle herinnering) Jolande (in liefdevolle herinnering) en Henk Ko en Nel Mar en Rita en Matty (in liefdevolle herinnering) Bas en Adi (in liefdevolle herinnering) Rita en Gerrit (in liefdevolle herinnering) en alle neven en nichten Wij wensen Lenie, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit gemis. Graag willen wij u bedanken voor de steun die wij ontvingen door een overweldigend aantal kaarten, brieven, e-mails en mooie lieve woorden naar aanleiding van het overlijden van onze liefdevolle en bijzondere vader, schoonvader en opa Voor altijd in ons hart. Diana van Oosten Petra van Oosten, Jean-Paul Martle Sam, Noa en Daan One day I'll fly away... We zijn erg onder de indruk en geraakt door het medeleven dat we hebben ondervonden na het overlijden van mijn lieve man, pap en opa Onze hartelijke dank daarvoor. Loes, kinderen en kleinkinderen Hulst, februari 2021 In liefdevolle herinnering 26 februari 2015 26 februari 2021 Haar liefde Haar lach Het gemis Altijd Elke Dag Adri, Diana, Nicole en Marco van Wijck COLOFON familieberichtenpzc@dpgmedia.nl V. 088-013 99 99 O www.familieberichten.nl SLUITTIJDEN Kant-en-klaarmateriaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 55