COLOFON Familieberichten FAMILIEBERICHTEN 17 Janny van der Maale-IJzerman Jacobus Walhout dpg1'1' DANKBETUIGING FAMILIEBERICHTEN Het verlies was er al voor het einde, de rouw voordat het afscheid kwam. Toen die onzekere verwarring bezit van jouw gedachten nam. Vaak zullen we je nog tegenkomen, hoe je was en met watje zei. Je bent wel van ons weggenomen, maar een stukje van jou blijft altijd heel dichtbij. Bedroefd, maar oprecht dankbaar voor alles wat zij voor ons betekend en gedaan heeft, laten wij u weten dat op 82-jarige leeftijd is overleden mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en omi Heinkenszand, 8 januari 1939 Goes, 19 februari 2021 Jan van der Maale Marlies en Ko (in liefdevolle herinnering) Jordi Remi en Chabeli, Lio John (in liefdevolle herinnering) Correspondentieadres: Monuta Richard Ensing t.a.v. Familie Van der Maale Scottweg 1.01,4462 GS Goes Naar haar wens heeft het afscheid in besloten kring plaatsgevonden. Adrie de Jager Mijn genade is u genoeg. Verwonderd, bemoedigd en vertroost zijn we door de vele hartelijke blijken van meeleven na het overlijden van onze lieve vader, opa en overopa Wij hebben persoonlijk, telefonisch, per post en digitaal veel steun ervaren. Uw warme reacties lieten zien hoe belangrijk hij voor u was en u voor hem. Hartelijk dank daarvoor. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Toop van Baaien nnr\ mensenlinQ Sluittijden overlijdensadvertenties pzc.nl/familieberichten FAMILIEBERICHTENPAGI NA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Met familieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstel len en plaatsen in uw dag en/of weekblad naar keuze. familieberichten vrijdag 26 februari 2021 Met veel verdriet in ons hart moesten wij afscheid nemen van onze broer, zwager en oom weduwnaar van Sonja de Jager-Nijenhuis Rinus en Martha (beide in liefdevolle herinnering) Arie en Joop (beide in liefdevolle herinnering) Jolande (in liefdevolle herinnering) en Henk Ko en Nel Mar en Rita en Matty (in liefdevolle herinnering) Bas en Adi (in liefdevolle herinnering) Rita en Gerrit (in liefdevolle herinnering) en alle neven en nichten Wij wensen Lenie, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit gemis. Wij willen u hartelijk danken voor de vele liefdevolle berichtjes, kaartjes en bloemen na het overlijden van onze lieve vader, opa en overgrootvader Lies, Jacqueline, Ruud en de kleinkinderen Nieuw- en Sint Joosland, februari 2021 Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. S familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) Q U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. Inspiratie en informatie rondom overlijden '%V i mensenlinq.nl Nienke (22): 'Mijn studiegenootje is overleden. Ik zie haar nu nog steeds op Facebook voorbijkomen; kan dat zomaar?' Mensenlinq.nl: verhalen over mensen, emoties en praktische zaken waarmee je te maken kunt krijgen rondom overlijden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 45