16 FAMILIEBERICHTEN Maarten Hoogerheide Maarten Hoogerheide Maarten Hoogerheide £ellce Stlikweldt a Casper Caljouw OVERLEDEN =S Frans van Peer Eelke Strikwerda E. Strikwerda - Eelke - Hermanus Dirk de Regt - Maan - Drink op mij. Breng een toost uit op mij. Laat mijn verhalen maar levendig zijn Op 79-jarige leeftijd is een markante man van ons heengegaan; mijn grote liefde Partner van Marina de Regt. Marina de Regt 22 februari 2021 Correspondentieadres: Havenstraat 38,4486 AB Colijnsplaat Het afscheid zal op dinsdag 2 maart omringd door familie en vrienden plaatsvinden. Mijn oprechte dank gaat uit naar alle medewerkers en vrijwilligers van team twee van Cleijenborch; in het bijzonder Christa en Buddy. Jullie brachten kleur in het leven van Maarten en mij. Van het concert des levens krijgt niemand een program. Afgelopen maandag is Pa overleden. Mario Mariël en Kobus We zijn dankbaar voor de jarenlange liefdevolle zorg van personeel en vrijwilligers van Cleijenborch. Met verdriet, maar met mooie herinneringen, hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze gezellige en meelevende broer, zwager en oom Wij wensen Mario en Mariël veel sterkte toe bij het dragen van het verlies. Broers, zussen, zwagers, schoonzussen, neven en nichten Vaar wel op je laatste reis Slechts drie maanden na het overlijden van onze moeder, is na een kort ziekbed van ons heengegaan onze zorgzame vader, schoonvader, opa en overgrootvader Winsum Fr., Vlissingen, 2 april 1931 22 februari 2021 Yvonne Strikwerda en Jan Schrander Nanda Tak en Daniël Aaftink, Merlijn Kester Tak Benjamin Tak Anda en Henk Massink - Strikwerda Jasper en Inge Pim en Ramona Wouter Floor en Rea Oscar en Steffen Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgstroom team Griffioen en de medewerkers van terReede Vondellaan woning 2 voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Anda Massink - Strikwerda Blauwe Hof 5920 6602 XD Wijchen In verband met de maatregelen rondom de bestrijding van het Coronavirus heeft de uitvaart in besloten kring plaatsgevonden. Hierbij geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde en zeer zorgzame man en vader, onze broer, zwager en oom sinds 2006 weduwnaar van Levina Wilhelmina Magdalena Bécude. 31 augustus 1928 123 februari 2021 Kamperland: L.W.M. Caljouw - Bécude t Kamperland: Casper Jan t Oosterhout: Paul Arnemuiden: P. van Belzen - van de Ketterij Arnemuiden: C. van Belzen t Vlissingen: M. van de Ketterij Vlissingen: M.J. van de Ketterij - van Hese Suriname: J. Cairo - van de Ketterij Suriname: J. Cairo Vlissingen: C. van de Ketterij Vlissingen: J. van de Ketterij - Meerman t Arnemuiden: B. Crucq - van de Ketterij Arnemuiden: J. Crucq t Middelburg: M. Stroo - van de Ketterij Middelburg: J.K. Stroo Correspondentieadres: Van Someren-Downerlaan 57,4908 DR Oosterhout De uitvaart zal op maandag 1 maart in besloten kring plaatsvinden. Een speciaal woord van dank voor personeel en vrijwilligers van zorgcentrum Cleijenborch, voor de liefdevolle aandacht aan hem besteed. "We're all bound to go" Langzaam vervaagden de herinneringen gleden gedachten weg en nam je afscheid van ons. Nu nemen we afscheid van jou. Tot ons groot verdriet is, najaren van langzaam afiiemende gezondheid, heel rustig van ons heengegaan mijn man, onze vader en opa echtgenoot van Suzanna Janna Dieleman Zaamslag, 9-8-1931 f Zaamslag, 24-2-2021 Suzanna de Regt-Dieleman Ko en Bona Thijs Rineke en Robert f Lachlann, Hamish Herman en Hannie Robert en José Julia Pim en Roger Drieweg 1 4543 RS Zaamslag De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Wij zijn dankbaar voor de goede zorgen van de medewerkers van SVRZ De Molenhof afd. Kreekpolder. A 1 Ons bereikte het verdrietige bericht dat oud-huisarts te Goes is overleden. Wij hebben warme herinneringen aan onze fijne samenwerking en zijn betrokkenheid bij zijn patiënten en denken met plezier terug aan zijn hartelijke persoonlijkheid en relativerende humor. We wensen Ria en de kinderen heel veel sterkte. Marjan Oortman John Schmeitz Marinus van der Stoep Angélique Tirion huisartsen te Goes en Kloetinge vrijdag 26 februari 2021 PM Met verdriet hebben we kennis genomen van het overlijden van ons koorlid Eelke was 35 jaar lid van ons Scheldeloodsenkoor. Wij wensen zijn kinderen, klein- en achterklein kinderen heel veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Namens het Scheldeloodsenkoor. Jaap Pop, voorzitter Albert Kloosterboer, secretaris Vlissingen, 26 februari 2021 M Loodswezen Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze oud-collega, rivierloods, mentor en lid van de Vereniging Nederlandse Loodsen Sociëteit Wij wensen de nabestaanden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Vereniging Nederlandse Loodsen Sociëteit X.H.J. Janssen, voorzitter C.P. Gerritse, secretaris Regionale Loodsencorporatie Scheldemonden G.B.P. Jaburg, voorzitter B.F.R. Bijvank, secretaris Vlissingen, 24 februari 2021

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 44