V FAMILIEBERICHTEN 17 Nil Goense Bernardus Kuijpers Katie Schiewold-Wilbrink Hans Brunt OVERLEDEN Hij hield van de polder, het weidse land, daaraan had hij zijn hart verpand. Daar heeft hij gewerkt, daar heeft hij geleefd, daar heeft hij zijn mooiste jaren beleefd. Na een periode van afnemende vitaliteit is toch nog onverwacht overleden mijn lieve man, vader en schoonvader en onze trotse opa -Albregt- echtgenoot van Nelly van den Dries 's Heerenhoek, 4-1-1927 t Axel, 23-2-2021 AxelC.C. Goense-van den Dries TilburgHilda en William Michael Jennefer Correspondentieadres: Uitvaartverzorging de Ridder Hughersluys 37 4536 HM Terneuzen De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. -Ben weduwnaar van Goldy Bauwens Verdrietig omdat wij haar moeten missen/ maar met dankbare herinneringen/ delen wij u mee dat rustig van ons is heengegaan/ onze lieve moeder en oma Koko Connie de Doelder Roosendaal/ 26-6-1946 - Goes/ 20-2-2021 jan Katsman in herinnering) Mirjam van Oosten en Kees van Dalen Sascha van Oosten Correspondent eadres M. van Oosten/ Zwakestraat i/ 4461 GB Goes. Op woensdag 25 februari heeft de crematie in besloten kring plaatsgevonden. Het mooiste watje achterlaat zijn jouw sporen van liefde. We laten je los en blijven voor altijd verbonden. Rust nu maar Katie Schiewold - Wilbrink 16 december 1932 f 23 februari 2021 Weduwe van Paul Schiewold Arno en Fenny, Reinoud en Anna Rienke en Erik, Pepijn Katja Jelle en Soukaina Tijmen en Dominique Fallon Ankie en Henk Christiaan en Maria Elise Evelien en Miniek Evi Noa Jan Paul en Miriam Justin en Danielle Lynn Charlotte en Rick Nerena Novan De afscheidsdienst vindt plaats in besloten kring en wordt gehouden op zaterdag 27 februari om 14:00 in de Sint Jacobskerk en is voor u live te volgen op https://www.kerkomroep.n1/#/kerken/21459 Een woord van dank voor de liefdevolle verzorging gaat uit naar de medewerkers van WVO thuiszorg, de Blauwe Vlinder en het Sint Jans Hospice. Correspondentieadres: Zandplaat 5,4386 HC Vlissingen Gustaaf Alfons William Sibbald Guus COLOFON Familieberichten pzc.nl/familieberichten donderdag 25 februari 2021 ZV Niet geheel onverwacht is in alle rust overleden onze lieve vader, schoonvader en opa Hontenisse, t Kloosterzande, 21 juli 1931 22 februari 2021 Evert Anton en Joan Denny en Eline Anne en Bart Nikki en Jeroen Bram en Krist/anne De afscheidsdienst vindt vanwege de geldende regelgeving plaats in besloten kring. Na de crematie zal pa worden bijgezet op de R.K. begraafplaats te Kloosterzande. Correspondentieadres: Monnikenstraat 1, 4587 GB Kloosterzande Verdrietig delen wij u mede dat is overleden onze lieve zus, schoonzus en tante *16 december 1932 t 23 februari 2021 Weduwe van Paul Schiewold (t 5 juli 2014) Middelburg: Toon (in herinnering) en Jannie Purmerend: Kees en Ina (beiden in herinnering) Middelburg: Wirn en Jo (beiden in herinnering) Nieuwerkerk: Toos en Willem (beiden in herinnering) Nieuwerkerk: Wannes en Coba Nieuwerkerk: Dries en Lenie Tervuren (België): Jan en Truus Zierikzee: Daan en Licia Goes: Jaap (in herinnering) en Coby Neven en nichten Vlissingen 23 februari 2021 Ons bereikte het droevige bericht van het overlijden van Wij wensen zijn vrouw, dochter en verdere familie en vrienden heel veel kracht en sterkte toe in deze moeilijke tijd. Namens alle medewerkers, vrijwilligers, cliënten en in het bijzonder de medewerkers van Ter Weel Krabbendijke. Mw. drs. J.A. (Coby) Traas bestuurder Zorggroep Ter Weel "Je mag huilen omdat ik er niet meer ben maar glimlach vooral omdat ik er was." Niemand had het zien aankomen. Niemand had het verwacht. Toch moeten wij afscheid nemen van mijn lieve man, onze vader en opa *31 maart 1951 122 februari 2021 Belsie Patrick en Reny, Kinsky Cayla Elmert en Miranda, Elvire Ferdinand en Resheline, Dee-nairo, Qiarah Ziarah en Michel, Jayden, Jhenaé Correspondentieadres: Belsie Sibbald-Pattinama Van Hallstraat 17 4384 BL Vlissingen Zaterdag 27 februari om 13.00 uur vindt de uitvaart in besloten kring plaats. U kunt de uitvaart online volgen via de volgende link: https://start.memoriam.tv/0Q0X-7N5W Donderdag 25 februari en vrijdag 26 februari tussen 12.00 en 20.00 uur is er gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen van Guus in uitvaartcentrum De Voorzorg, Industrieweg 20 te Vlissingen. I.v.m. de corona-maatregelen moet dit op afspraak. U kunt hiervoor contact opnemen met Ziarah via het telefoonnummer: 06 463 437 56. FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTENPAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Met familieberichten.nl kunt u op een een voudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. dpg ^familieberichten Sluittijden overlijdensadvertenties Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl V* 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) Q U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 55