FAMILIEBERICHTEN 13 Jo van Damme-Gommers Dankbaar voor de mooie jaren die hij ons heeft gegeven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze levensgenieter, mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Theo de Jonge echtgenoot van Marianne de Jonge-van der Togt Axel, 13-6-1947 f Terneuzen, 18-2-2021 Terneuzen Marianne Kloetinge Pascal Ie en Patrick Michael en Melissa Kloetinge Paul en Angelique Mitchell en Myrthe Naaldwijk John en Natasja Olaf en Ivo Demi en Rico HulstPascale en Danny Meivin Marilyn en Can De crematie zal plaatsvinden in besloten kring. Correspondentieadres: Edvard Grieghof 101, 4536 ER Terneuzen Ons bereikte het verdrietige bericht van het overlijden van mevrouw Rosita Otjes-de Nijs moeder van onze leerling Lynn uit klas KB1P en TK1N. Wij wensen Lynn en haar familie heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Directie, medewerkers en leerlingen Lodewijk College "Sterven is verhuizen van de wereld naar het hart van de mensen die van je houden daar leef jij verder..." Zij is geboren te Sint Kruis Winkel 22 april 1953 en in een warme geborgen omgeving overleden op 19 februari 2021 onze Beatrijs Marie Louis Celie in liefde verbonden met Hanneke Provoost t Zij overleed in de leeftijd van 67 jaar. Familie Celie Familie Provoost Correspondentieadres: Rapenburgstraat 27 A, 9042 Sint Kruis Winkel (BE) De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Mijn tijden zijn in Uw hand; Psalm 31 16a Met verdriet in ons hart geven wij u kennis dat, na een kortstondig maar ernstig ziekbed, door God van ons is weggenomen onze lieve zorgzame moeder, oma en over-oma Jacomina Harthoorn - Weststrate sinds 26 mei 2005 weduwe van Marinus Harthoorn in de leeftijd van 88 jaar. Waarde: Ad Rilland: Jan Martin en Michelle, Mike, Steffie Carlo en Bianca Bianca Liana en Jurgen Waarde: Marco en Liesbeth Maurice en Diennet Carola en Marco, Levi, Jessi Marylize en Pedro John en Babette Waarde: Leonard en Ina Richard en Anita, David, Aron Daniël en Marie-Louise, Ralph, Jurgen, Rose Anne-Sophie enAuke, Sarah Alexander Robert-Willem en Paulianne Charlotte Woerden: Lucien en Elsbeth Thiemen Quinten Numansdorp: Monique en Giani Liam Florence Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van Zorgcentrum 'Rehoboth 'voor de goede begeleiding en de liefdevolle verzorging. Goes, 21 februari 2021 Correspondentieadres: Dorpszicht 1,4414 BL Waarde Er is vanwege de maatregelen omtrent het coronavirus helaas geen gelegenheid om afscheid te nemen en ons persoonlijk te condoleren. Uw medeleven stellen wij zeer op prijs, maar willen deze graag schriftelijk ontvangen. De rouwdienst wordt in besloten kring gehouden op D.V. zaterdag 27 februari om 10.00 uur in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente te Krabbendijke. Deze dienst is mee te luisteren via kerkdienstgemist.nl De begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Geen bloemen. Dirk Willem Pieters Dick - COLOFON Familieberichten Sluittijden overlijdensadvertenties pzc.nl/familieberichten woensdag 24 februari 2021 En als ik dood ga, huil maar niet ik ben niet weg moet je weten 't is maar een lichaam dat ik achterliet dood ben ik pas als jij me bent vergeten Dankbaar voor de mooie jaren die zij ons heeft gegeven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw en onze Jo echtgenote van Rob van Damme in de leeftijd van 85 jaar. Rob van Damme Roger en Maria Jac en Bea Familie Gommers Familie van Damme Axel, 22 februari 2021 Correspondentiead res: Gentsevaart 42 4565 EW Kapellebrug In verband met de huidige maatregelen rondom corona, zal de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van SVRZ De Vurssche, afd. Kiekuut voor alle goede zorgen en aandacht 'In het huis van Mijn Vader zijn vele woningen.' Joh. 14 Dordrecht, 6 december 1930 Palamos, Spanje 3 februari 2021 Betty Pieters-Duijnhouwer Ton Pieters en Pieternella Minderhoud Wim Pieters Piene Pieters en Robbert Huisman Dirk Pieters en Tali Melamed en kleinkinderen Dick is op 8 februari 2021 volgens zijn wens ter aarde besteld op de begraafplaats van Toroella de Montgri. Correspondentieadres: Ton Pieters Torentrans 99 4336 JN Middelburg FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTENPAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Met familieberichten.nl kunt u op een een voudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. dpg ^familieberichten Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. H familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) Q U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 55