O w FAMILIEBERICHTEN 13 -t OVERLEDEN Sjaan Verhulst-Steijaert Sjaan Steijaert Auguste Cyriel Meerschaert Jan Levinus Duine Jan Duine Irena Marcella Koens-Minnaert DANKBETUIGING Ik wil alleen zijn met de zee, ik wil alleen zijn met het strand, ik wil mijn ziel wat laten varen, niet mijn lijf en mijn verstand. Mijn lieve Sjaan en onze zorgzame lieve moeder en trotse oma is na een zeer kort ziekbed in ons bijzijn overleden Adriana Stephania Lidwina Hoofdplaat, 18 april 1943 t Goes, 19 februari 2021 getrouwd met Theo Verhulst weduwnaar van Maria Catharina Camilla Ringoot Clinge, 20 mei 1925 t Terneuzen, 17 februari 2021 Clinge: P.F. Meerschaert M.C. Meerschaert-Ferket Neven en nichten Correspondentieadres: E. Meerschaert 's-Gravenstraat 37,4567 AA Clinge Vanwege de huidige situatie vindt de uitvaart in besloten kring plaats. Belangrijk alleen is de weg die je gaat. Maar ook het spoor dat je achter laat. Bij het opgaan van de zon is overleden mijn lieve man en onze lieve vader en opa echtgenoot van Cornelia Geertruida Maria Karremans *Sluiskil, 9-4-1947 t Terneuzen, 21-2-2021 Corry Patricia - in liefdevolle herinnering - Shirley en Sjakko Sjoerd Wouter Herautstraat 9 4541 EK Sluiskil De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Geen bloemen. Met veel verdriet hebben wij afscheid genomen van onze zwager en oom echtgenoot van Corry Duine-Karremans Wij wensen Corry, Shirley, Sjakko en Wouter veel sterkte met dit grote verlies. Terneuzen Bram en Gerda BarendrechtKo en Carla Philippine Chiel en Mirjam Kinderen en kleinkinderen Terneuzen, 21 februari 2021 Enige en algemene kennisgeving Wees niet bedroeft om mij kijk naar de dag van morgen Joke, 21-3-1991 Omringd door liefde en warme gedachten van haar naaste familieleden is vredig ingeslapen onze lieve ma, trotse oma en overgroot-oma Joke Everse-Lambregts weduwe van Karei Everse Oostburg, 28 maart 1929 t Terneuzen, 21 februari 2021 Harry en Ellie Bianca en Edwin Jens Senna Tamara - in liefdevolle herinnering - Mila Noah Dennis Correspondentieadres: Noordstraat 62a 4571 GE Axel De crematie zal, naar Joke haar wens, in stilte plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van Ter Schorre, woning A25, voor hun liefdevolle verzorging en aandacht. /reen dinsdag 23 februari 2021 Moeder en schoonmoeder van Nicole en Henk Wendy en Marcel Astrid en Marcel Oma van Harvey Joey, Isabel Charlotte en Bjorn, Wendel Oostsingel 60 B, 4461 KD Goes De crematieplechtigheid vindt plaats in besloten kring. geen bezoek aan huis Altijd wel leuk en plezierig die familiefeestjes.... maar vooral bij haar! Dankbaar voor haar verzorgende inzet, bewondering voor haar levenswijze en met goede herinneringen, moeten we afscheid nemen van onze oudste zus en tante echtgenote van Theo Verhulst Wij wensen Theo, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte. Zussen, schoonzussen, broers, schoonbroers en de neven en nichten. Zijn werk, zijn kracht, Zijn interesse voor het leven, Zijn moed, zo sterk. Hij heeft er alles voor gegeven. Bedroefd geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze broer, zwager en oom Het laatste beetje is nu op, veel was er te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Voor mij is het niet erg meer, daarvoor is het verleden. Voor jullie die ik achterlaat, vaarwel en wees tevreden. Bedroefd, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben wij afscheid genomen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder weduwe van Peet Koens Sint Margriete, 19 mei 1925 Oostburg, 19 februari 2021 IJzendijke: Bonnyt en Oda Koens-Doens Ingeborg en Jiri Mila, Nika Jürgen en Maud Faber, Lode Schoondijke: Jeannette en Willy de Zwart-Koens Dennis en Désirée Charlotte, Emmelie Jóhan en Kristel Siep, Zoë Een speciaal woord van dank aan de medewerkers van hospice De Anemoon, de wijkverpleging van IJzendijke en dokter Maas voor de liefdevolle verzorging en begeleiding van onze moeder. Het afscheid vindt in besloten kring plaats. Correspondentieadres: Pr. Beatrixstraat 20,4507 AK Schoondijke *1 Wij zijn intens verdrietig, maar dat zal veranderen in weemoed en weemoed in heimwee. Heimwee naar een mooie tijd met veel goede herinneringen en heimwee naar een fantastische echtgenote en super mama Wij danken iedereen voor de overweldigende hart verwarmende belangstelling, prachtige bloemen, fijne brieven en kaarten met mooie en persoonlijke woorden die wij mochten ontvangen na het overlijden van Rose-Marie. Het is voor ons een grote troost te weten hoe geliefd zij was en hoe zij werd gewaardeerd. Dit zal ons ook tot steun zijn in de komende tijd. Etiënne, Bart, Koen en Simone.Victorine en Ralf Clinge, februari 2021 en Ralf COLOFON B familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 Q www.familieberichten.nl SLUITTIJDEN Kant-en-klaarmateriaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 52