A FAMILIEBERICHTEN 13 frourw vcwv peer Elizabeth Katharina Lievaart OVERLEDEN Johanna Carolina (Jopie) Prijs - Kleihorst Sjaan Verhulst-Steijaert Mien Harthoorn - Weststrate Corrie Berrevoets-Kers adrz Roelfina Bouma COLOFON Familieberichten Ger Prijs Adriona Stephania Lidwina Theo Verhuist Ik/leef ewGy ^dtl&vew Enige en algemene kennisgeving Van ons is heengegaan onze lieve moeder, oma, zus en goede vriendin na een langdurig, maar moedig gedragen ziekte Betsy Rozenburg, 24 november 1936 15 februari 2021 Namens de familie: Niels Hanse en Irene Hanse-Zwaak Namens de vrienden: Ingrid Kerkhove-Kampman en Chris Kerkhove Amber, Britt Onze dank gaat uit naar de medewerkers van SVRZ Ter Valcke voor de liefdevolle verzorging van Betsy. De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Correspondentieadres Hornikswei 39, 4464 AS Goes Roelie dinsdag 23 februari 2021 PM Zwaar werden de dagen En lang duurde de nacht Hoe moeilijk is het vechten Bij het ontbreken van kracht. Maar ondanks jouw verlies Van strijd om het leven Heb jij ons een groot voorbeeld gegeven. Zij was zo moe, zo moe van al het vechten, alles los te moeten laten. Mijn innig geliefde vrouw, onze lieve, zorgzame moeder, oma en overoma is, gelukkig omringd door haar dierbaren, heel zacht en rustig ingeslapen. Rotterdam, 4-11-1928 Goes, 17-2-2021 72 jaar Wij zullen haar als vrouw, moeder, oma, overoma en mens heel erg missen. Ger Prijs Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen Correspondentieadres: Marga Greeve - Prijs Kloetingseweg 12 4462 BA Goes De crematieplechtigheid heeft in besloten familiekring op maandag 22 februari te Goes plaatsgevonden. Ik wil alleen zijn met de zee, ik wil alleen zijn met het strand, ik wil mijn ziel wat laten varen, niet mijn lijf en mijn verstand. Mijn Lieve Sjaan en onze zorgzame Lieve moeder en trotse oma is na een zeer kort ziekbed in ons bijzijn overleden Hoofdplaat, 18 april 1943 f Goes, 19 februari 2021 getrouwd met Moeder en schoonmoeder van Nicole en Henk Wendy en Marcel Astrid en Marcel Oma van Harvey Joey, Isabel Charlotte en Bjorn, Wendel Oostsingel 60 B, 4461 KD Goes De crematieplechtigheid vindt plaats in besloten kring. - geen bezoek aan huis Met een hart vol verdriet, laten wij u weten, dat na een lang en mooi leven van ons is heengegaan, mijn lieve man en onze lieve zorgzame (schoon) vader oud - huisarts te Goes Delft, 17-3-1930 Goes, 21-2-2021 M.D.C. van Peer - Dubois Katja en Jan Annette en Theo Linda en Sander Anne en Ruben en kinderen Oostsingel 132 4461 KG Goes De eucharistieviering en de begrafenis vinden in besloten kring plaats. Onze oprechte dank gaat uit naar de medewerkers van Ter Valcke woning 4.06 voor de liefdevolle verzorging. Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze geliefde (schoon)zus en tante. M. Kuzee - Weststrate J. Weststrate C. Weststrate - van Steveninck M. Harthoorn N. Weststrate - Troost W. Weststrate J. Weststrate S.A. Weststrate - van Koeveringe M. Sinke J.M. Sinke - de Kraker A. Weststrate B.A. Weststrate - de Leeuw J. Koster Neven en nichten We herdenken in liefde hen die haar zijn voorgegaan. Sterke de Heere de kinderen en kleinkinderen met dit zware verlies. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze collega Wij verliezen in Corrie een zeer gewaardeerde collega die haar werk met veel toewijding uitvoerde. Wij wensen haar dierbare naasten veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Collega's afdeling logistiek Raad van Bestuur Stafbestuur t Goes, Geloof, hoop en liefde Verdrietig omdat wij haar moeten missen, maar dankbaar dat wij haar zolang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, oma en overoma Wierum 28 april 1927 t Goes 18 februari 2021 Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Met dank aan allen die haar aandacht, zorg en liefde hebben gegeven in het bijzonder de medewerkers van Allévo en Sint Maarten in de Groe te Goes. Correspondentieadres: K.R. de Vrieze-Kole Kapelseweg 40 4481 PE Kloetinge De begrafenis heeft in besloten kring plaats gevonden. Sluittijden overlijdensadvertenties Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. H familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) Q U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl pzc.nl/familieberichten Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 45