FAMILIEBERICHTEN 9 Hendrücci/vcuivde/Scuidez OVERLEDEN Arnold de Clercq Dina Klazina de Rijcke Willem Buijs Pauline Maria Grootaert Johanna Deborah Beatrice van der Veer-Abee Rosita Otjes - de Nijs Agnes de Silva-Voet Eddy de Nijs Rita Bonte Het is weinig van waarde hetgeen ik je bied pluk rozen op aarde vergeet me niet. Voorzien van het Heilig Sacrament der Zieken hebben wij bedroefd afscheid genomen van mijn moeder en onze tante weduwe van Edmond Lippens Sluiskil, 15-7-1921 t Philippine, 19-2-2021 Ronny Lippens Yvette en Noël Lisette en André Philippineweg 3 4553 NE Philippine De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar het personeel van Huisartsenpraktijk Philippine in het bijzonder Dr. P. van Looij en het verplegend personeel van ZorgSaam Thuis team Philippine voor de liefdevolle verzorging en aandacht Na een lang en prachtig leven hebben wij afscheid genomen van onze zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overoma sinds 28 december 2007 weduwe van Johan Alphons de Silva 29 juli 1926 119 februari 2021 Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Nelly Faas-de Silva Hogendijk 27 4538 BB Terneuzen Het afscheid zal in familiekring plaatsvinden. Met verslagenheid geven wij u kennis van het overlijden van ons zeer gewaardeerd lid Vanaf 1993 was hij een trouw lid van de Probusclub te Hulst. Wij verliezen in Eddy een trouw en gewaardeerd lid en vriend. Zijn betrokkenheid, vriendschap en warmte zullen wij voor altijd missen. Wij wensen kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Bestuur en leden van de Probusclub Oost Zeeuwsch-Vlaanderen - Riek- dpg' maandag 22 februari 2021 ZV We staan niet altijd stil bij het woord 'samen' Maar het is een groot gemis, als 'samen' uit je leven is. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en Liefde is plotseling van ons heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame pa en opa Arnold Petrus Marie echtgenoot van Terneuzen, 23 september 1945 t Kloosterzande, 14 februari 2021 Kloosterzande: Rita Budel: Philipe en José Luc, Kim Randwijk: Michel en Evelyn Marnix, Larissa We hebben in besloten kring afscheid van hem genomen in het crematorium. Samen zijn ingeslapen onze lieve moeder en vader, schoonmoeder en schoonvader, oma en opa geboren op 24 december 1932 overleden op 17 februari 2021 en geboren op 9 januari 1933 overleden op 18 februari 2021 drager van de Koninklijke Onderscheiding in de Orde van Oranje-Nassau in goud John Buijs Patrick van Hecke Peter Buijs Marjolein Buijs-Zeegers Eline en Joost Isabelle en Tom Martijn en Sylvia Irene Buijs Tommy en Leanne Annabel en Ben Arno en Natascha Dewi en Elin Rens en Marit Emma, Roos en Lis Correspondentieadres: Wildbaan 18,4386 GE Vlissingen De afscheidsbijeenkomst, voorafgaande aan de crematie, zal plaatsvinden in besloten kring op woensdag 24 februari om 11.30 uur en deze is te volgen via de livestream op www.hjobse-uitvaart.nl Vlissingen, ljuli 1945 Serooskerke, 19 februari 2021 Met groot respect koesteren wij de herinneringen aan haar. Serooskerke René van der Veer Annemarie van der Veer-Lenselink Lisa Veere Astrid Marinissen-van der Veer Peter Marinissen Oscar Anouchka Onze dank gaat uit naar de medewerkers van SVRZ Zorgthuis Walcheren voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Gapingsedreef 2,4353 SK Serooskerke Vanwege de coronamaatregelen nemen wij in besloten kring afscheid van mama op 25 februari om 11.00 uur. Dit afscheid is te volgen via de livestream op www.hjobse-uitvaart.nl Weer samen... Bedroefd maar dankbaar voor haar onvoorwaardelijke zorg en liefde moeten wij afscheid nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma sinds 04-02-2010 weduwe van Abraham Jan van der Veer Met verslagenheid hebben we kennisgenomen van het overlijden van mevrouw (pleeg)moeder van onze leerling Zoëy en moeder van onze oud- leerlingen Lynn, Inez en Lars. Wij wensen Martijn en de kinderen veel sterkte toe met dit grote verlies. We denken aan jullie. Leerlingen, team, ouderraad en MR Basisschool De Schakel, Vogelwaarde Het is mooi geweest! Naar haar eigen wens, in haar eigen vertrouwde omgeving, hebben wij onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma losgelaten sinds 15 september 1972 weduwe van Jan Lucieer Breskens, 28 april 1930 Breskens, 18 februari 2021 Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen We zullen in besloten kring afscheid nemen van ma. Correspondentieadres: Nachtegaal 72,4872 WC Etten-Leur COLOFON B familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 Q www.familieberichten.nl SLUITTIJDEN Kant-en-klaarmateriaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00 FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTENPAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Met familieberichten.nl kunt u op een een voudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. ii- familieberichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 49