Boere belangrijk met assist en eerste goal Minderhoud en Zweistra naar Indoor Brabant II 11 Geniet van artistieke accessoires maandag 22 februari 2021 MEPPEN Tom Boere uit Ter- neuzen maakte vrijdagavond zijn eerste doelpunt voor SV Meppen in de Derde Bundes- liga. De Zeeuwse aanvaller schoot in de 71ste minuut de 2-1 binnen waarmee SV Meppen opnieuw een driepunter noteerde. Na tien minuten had Boere ook al de assist verzorgd bij de ope ningstreffer van Hassan Amin. De eerste goal van Boere voor SV Meppen kwam in zijn ze vende wedstrijd voor de club. In de winterstop kwam hij over van Türkgücü München. Voor die club had hij voor de winter stop twee keer gescoord, beide keren vanaf de stip. De goal van vrijdagavond was zijn eerste velddoelpunt sinds bijna een jaar. Op 8 maart 2020 maakte Boere (foto) in het shirt van KFC Uer- dingen, waarmee hij toen ook in de Derde Bundesliga speelde, zijn laatste velddoel- punt tegen Zwickau. SV Meppen won voor de tweede keer op rij. Het vorige duel werd met 3-2 gewonnen van Unterhaching. SV Meppen staat in de middenmoot. Hans-Peter Minderhoud en Thamar Zweistra zijn geselec teerd voor Indoor Brabant, de wereldbekerwedstrijd die op 12 en 13 maart in Den Bosch ge houden wordt. In totaal zijn er vijf combinaties aangewezen voor het dressuurevenement. Roeland van Vliet Vlissingen Indoor Brabant is de eerste inter nationale wedstrijd in Nederland sinds lange tijd. In de Brabanthal len mag geen publiek aanwezig zijn. Wel is er een livestream. De uit Westkapelle afkomstige Minderhoud rijdt met Glock's Dream Boy. Zweistra, die in Schore woont, komt in actie met Hexagon's Double Dutch. Voor bondscoach Alex van Silfhout zijn de Grand Prix op 12 maart en de wereldbekerwedstrijd op 13 maart meetpunten op weg naar de Olympische Spelen van Tokio. ,,Ik mag vijf combinaties in schrijven", laat hij via de KNHS weten. ,,Het liefst had ik er meer gehad, maar onder deze omstan digheden is het niet anders. Het was moeilijk om een keuze te ma ken, ik heb er best wel even over gedaan. Ik heb gekozen voor de top drie van het NK in september Het was moeilijk om een keuze te maken -Alex van Silfhout met Edward Gal, Hans Peter Min- derhoud en Emmelie Scholtens. Thamar Zweistra heeft de afgelo pen maanden al deelgenomen aan wereldbekerwedstrijden en Mar lies van Baalen heeft vorige week in Tolbert bij de kaderwedstrijd opvallend gepresteerd met Go Le gend. Dat zijn de vijf die in Den Bosch aan de start komen." M Onder ande ren Steve Schalkwijk (links) en Erwin Franse (rechts) kre gen een aan bod om terug te keren bij Goes. foto's Istvan hebben we deze week nog een afspraak staan, om wat details te bespreken.'' Uit gesprekken met meerdere betrokkenen blijkt dat Goes veel spelers van Hoek heeft benaderd. Zo kregen onder ande ren Steve Schalkwijk, Roycel James en Erwin Franse - het trio dat een verleden bij Goes heeft - een riant aanbod om terug te ke ren. Volgens ingewijden kiezen ze echter niet voor een terugkeer naar Goes. Hoek hoopt op korte termijn be kend te kunnen maken dat het overgrote deel van de selectie blijft en heeft ook al één nieuwkomer op het oog. De club wil wel goed in beeld hebben met welk budget er gewerkt kan gaan worden, zodat het straks aan alle gemaakte af spraken kan voldoen. Voor de ver eniging én de sponsorstichting - waar de eerste selectie onder valt - zijn het moeilijke tijden. Door de coronapandemie zijn er geen wed strijden en dus geen inkomsten, terwijl veel sponsors het ook lastig hebben. Lieven Gevaert: ,,In december hebben we met enkele bestuursle den en een delegatie van de spon sorstichting een goede meeting gehad. Het is overleven geblazen in deze tijden. Het belangrijkste is dat we straks weten welk budget er is. Je moet doordacht en voor zichtig te werk gaan, want als je af spraken maakt moet je ze ook na kunnen komen. Dat kan ook bete kenen dat spelers in deze tijd soms even iets meer geduld moeten hebben. Ik ga er vanuit dat ieder een dat wel begrijpt.'' NU VOOR Accessoires maken het altijd af. Ze maken van een huis een thuis en van een setje kleding een outfit. Wil je meer kunst aan je leven toevoegen? Kies dan voor artistieke accessoires. Een prachtige vaas bijvoorbeeld, van Vincent van Gogh of een mooie Gingko halsketting. Onze shop bevat een breed assortiment aan kunst. Je vindt er ook tal van schilderijen, zoals de wereldberoemde 'Mona Lisa' of beelden, zoals 'De Denker' van Rodin. Ontdek het gehele aanbod in onze webwinkel! Bestel nu op pzc.nl/kunst krijgt weer vorm SJAAK VAN DER SALM

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 43