Van Anrooij in laatste veldritten twee keer bij de beste zestien II 10 De Nooijer pakt een punt bij zijn debuut Geen stunt voor Zeeuwen met VCN Visser niet naar NK, Tjeerdsma twaalfde Lieven Gevaert moet ook volgend seizoen trainer zijn van de derdedivisionist. De oefen meester hoopt dat de spelersgroep waar hij mee werkt de komende tijd niet te veel mutaties meer zal kennen. Loof HSV Bradley de Nooijer maakte gistermiddag als invaller zijn debuut voor Vorskla Poltava. De verdediger uit Oost-Souburg, die door Viito- rul Constanta is verhuurd aan de Oekraïense ploeg, kwam tijdens het duel met Inhulets tien minuten voor het einde binnen de lijnen. De 2-2-eindstand stond toen al op het score bord. Linksback De Nooijer, die bij Vorskla nummer 9 heeft gekregen, maakte vorig weekend de overstap naar de nummer vijf van de Oekraïense Premier Liga. Bij Viitorul, waar hij sinds 2017 onder contract staat, kwam hij niet meer aan spelen toe. Hij is nu tot het eind van het seizoen verhuurd aan Vorksla, dat graag Europees voetbal wil afdwingen. Trainer Ivo Munter en teammanager Ard Kra mer waren met de volleybalsters van Lau- dame Financials/VCN dicht bij een stunt te gen regerend landskampioen Sliedrecht Sport. De formatie van de Zeeuwse staf verspeelde in een zinderende slotfase van de vierde set echter een ruime voorsprong en verloor met 3-1. Na winst in de eerste twee sets (25-20, 25-10) leek Sliedrecht Sport op rozen te zitten. VCN, debutant in de eredivisie, herpakte zich echter in de derde set en knokte zich door winst met 23-25 terug in de wedstrijd. In set vier leidde VCN met 18-22. Daarna stokte het ritme terwijl bij Sliedrecht Sport alles lukte. Door zeven punten op rij werd het 25-22. Marijke de Visser liet het NK atletiek dit weekend aan zich voorbij gaan. De atlete, af komstig uit Aagtekerke, mocht starten op de 3000 meter maar besloot in overleg met haar trainer niet te starten. ,,Ik heb veel tijd moeten steken in mijn afstudeerscriptie", liet Visser weten. Afgelopen zomer verraste ze nog met zilver op de 5 kilometer, tijdens het NK out door. Mariska Tjeerdsma, die in België woont en werkt maar op een licentie van AV'56 uit Goes loopt, ging zaterdag van start op de 1500 meter. Al snel liep ze in de achterste regionen om uiteindelijk op de twaalfde plaats te finis hen in 4.42.89 minuten. OOSTMALLE Veldrijdster Lindy van Anrooij heeft gisteren haar winterseizoen afgesloten met een veertiende plaats. Bij de Sluitings- prijs in Oostmalle eindigde de 25- jarige Kapelse vier minuten achter winnares Denise Betsema. De rijdster van het Starcasino Cy cling Team reed in het slotweekend tweemaal. Zaterdag zat ze ook goed in de wedstrijd in Sint-Niklaas en eindigde ze als zestiende. De twee uitslagen horen bij de beste van haar seizoen. Haar jongere zus Shirin - die in november een zware blessure op liep - beëindigde haar veldrijdsei- zoen al eerder, na het WK. zes wedstrijden hebben gespeeld en dat we er met een achtste plaats niet best voor stonden'', aldus Lambert. ,,We stonden te laag, daar is iedereen het over eens. De meeste jongens willen blijven, omdat er een goede groep staat waar genoeg in zit. Ze willen ko mend seizoen iets laten zien. De kans dat we dit seizoen nog gaan voetballen, lijkt me erg klein.'' Van de huidige selectie hebben aanvoerder Rik Impens en de er varen Istvan Bakx nog een over eenkomst tot medio 2022. ,,Met haalbare kaarten zijn." Dat Gevaert nog niet heeft bij getekend, dat vindt de trainer zelf niet echt een issue. Vorig seizoen, in zijn eerste jaar bij Hoek, spra ken beide partijen in een vroegtijdig stadium de inten tie uit om met elkaar verder te gaan en kwam de beves- tiging vervolgens pas in mei. „De samen werking met de mensen in Hoek is prima, ik werk graag bij deze club. Maar voor mij is wel belangrijk welk materiaal ik vol gend seizoen tot mijn beschikking heb. Overigens werk ik nu gewoon vanuit de gedachte dat ik honderd procent zeker bij Hoek blijf. Met heel veel spelers van de huidige groep heb ik echt goede gesprekken ge voerd." Met de samen stelling van de se lectie houden ook de leden van de technische commissie (tc) en Nico Boussen, voorzitter van de spon sorstichting, zich bezig. ,,We heb ben de afgelopen weken veel ge sprekken gevoerd", zegt Jacky Lambert namens de tc. ,,We heb ben van de huidige selectie met veel spelers inmiddels een ak koord bereikt. Zodra we met ie dereen een gesprek hebben gehad, willen we communiceren welke spelers bij ons blijven.'' Iets laten zien Volgens Lambert sprak veel positi- viteit uit de gesprekken. ,,Veel jon gens balen dat we dit seizoen maar Nadat het een paar maanden op vallend stil en rustig was bij Hoek, is er nu weer volop beweging bij de club. De kans dat er dit seizoen nog gevoetbald wordt door de der dedivisionist lijkt erg klein, maar het volgende seizoen werpt zijn schaduw al vooruit. De afgelopen weken zijn veel gesprekken ge voerd, met spelers en leden van de technische staf. Trainer Lieven Gevaert heeft de intentie om lan ger te blijven maar wil eerst graag zien met welke selectie hij aan de slag kan. De Belgische oefenmees- ter had zijn selectie deze zomer graag intact gehouden, maar zag met Kyle Doesburg en Reguillo Van- depitte twee erva ren krachten naar Kloetinge vertrek- De samenwerking met de mensen in Hoek is prima, ik werk graag bij deze club ken. ,,Ik neem die jongens niets kwalijk, ze hebben hun eigen keuze gemaakt'', zegt Gevaert. ,,Het betekent dat wij op zoek moeten naar vervangers. Er is een lijst met mogelijke aanwinsten. Het is nu aan de technische com missie om te onderzoeken wat maandag 22 februari 2021 3-2 Augustine Loof was gister avond met zijn ploeg Balzan FC dicht bij een stunt. In het uit- duel met koplo per Hamrun Spartans kwam Balzan na een 2-0-achter- stand bij rust terug tot 2-2. In de slotfase moesten de bezoekers als nog het hoofd buigen (3-2). Balzan FC bezet met nog tien duels te spelen de der tiende plek. 3-2 HSV, de ploeg van Rick van Drongelen, wist gisteren voor het derde duel op rij niet te winnen. Op be zoek bij hek kensluiter Würzburger Kickers leed HSV een te leurstellende 3-2-nederlaag. Eerder wist het niet te winnen van Greuther Fürth (0-0) en Erzgebirge Aue (3-3). Axelaar Van Drongelen is na een zware knieblessure weer fit maar behoorde gis teren nog niet tot de wed strijdselectie. VOETBAL VOLLEYBAL ATLETIEK Bradley de Nooijer pakte een punt met Vorskla Poltava. foto pzc Lindy van Anrooij in actie. foto wouter toelen/tfotobe Ivo Munter juicht voor een punt in het duel met Sliedrecht Sport. foto pim waslander Barry van der Hooft Terneuzen -Lieven Gevaert (44)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 42