8 FAMILIEBERICHTEN Dina Klazina de Rijcke Willem Buijs Comelis Flipse Cornelis Flipse llr -■ «SsS Wim en Diny Buijs Corrie Kloosterman-Dijke OVERLEDEN -Kees- Kees -Kees- Maria Apolonia Westdorp - Verbeem - Rïa - Oma Ria SHApsjE ij. Ton de Gooijer Met verdriet geven we kennis van bet overlijden van onze schoonzus en tante Ria Westdorp - Verbeem ze werd 89 jaar We wensen kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Fam. Westdorp Met verslagenheid geven wij u kennis van het overlijden van ons zeer gewaardeerd lid Eddy de Nijs Vanaf 1993 was hij een trouw lid van de Probusclub te Hulst. Wij verliezen in Eddy een trouw en gewaardeerd lid en vriend. Zijn betrokkenheid, vriendschap en warmte zullen wij voor altijd missen. Wij wensen kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Bestuur en leden van de Probusclub Oost Zeeuwsch-Vlaanderen maandag 22 februari 2021 Samen zijn ingeslapen onze lieve moeder en vader, schoonmoeder en schoonvader, oma en opa geboren op overleden op 24 december 1932 17 februari 2021 en geboren op overleden op 9 januari 1933 18 februari 2021 drager van de Koninklijke Onderscheiding in de Orde van Oranje-Nassau in goud John Buijs Patrick van Hecke Peter Buijs Marjolein Buijs-Zeegers Eline en Joost Isabelle en Tom Martijn en Sylvia Irene Buijs Tommy en Leanne Annabel en Ben Arno en Natascha Dewi en Elin Rens en Marit Emma, Roos en Lis Correspondentieadres: Wildbaan 18,4386 GE Vlissingen De afscheidsbijeenkomst, voorafgaande aan de crematie, zal plaatsvinden in besloten kring op woensdag 24 februari om 11.30 uur en deze is te volgen via de livestream op www.hjobse-uitvaart.nl Wij zijn verdrietig om het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom We wensen Rien veel sterkte toe. Ada en Maris Geelhoed-Flipse Peter en Mirjam Jeanine en Peter Corien en Hans-Roelof achterneven en -nichten Wissenkerke, 19 februari 2021 Denk aan mij terug, maar niet in de dagen van pijn en verdriet Denk aan mij terug in de stralende zon hoe ik was toen ik alles nog kon Wissenkerke, Middelburg, 22 november 1946 19 februari 2021 zijn echtgenoot Rien Klein Lenderink mede namens de familie Fazantenhof 150,4332 XT Middelburg De afscheidsdienst vindt plaats op donderdag 25 februari om 11.00 uur in de Nieuwe Kerk te Middelburg. Helaas gezien de huidige omstandigheden alleen op uitnodiging. Het is mogelijk de dienst te volgen via https://nieuwekerkgemeente.nl/kerktv PM Een hand die zwaaide als we gingen en nog vele mooie dingen zijn herinneringen aan onze mam die voor altijd van ons afscheid nam. Na een eenvoudig en liefdevol leven dat in het teken stond van haar gezin hebben wij afscheid moeten nemen van onze allerliefste zorgzame moeder, oma en omi Sinds 2015 weduwe van Johannes Cornelis Westdorp Hoedekenskerke, Goes, 5 januari 1932 18 februari 2021 Middelburg: Astrid Goes: ElmaenJan Aniek en Rutger, Max Jelle, Kelly en Daan, Sterre, David en Isabel Goes: Linda en Wouter Ferdi en Carlien, Iris en Willem, Merel Goes: Roel en Christine Nuno en Maud, India, Tim en Nienke, Bobbi, Gitta, Noud Goes: Saskia en Vaggelis Zoë en Jeroen^.Zina en Robbe, Melina Correspondentieadres: Mahlerlaan 19,4462 KD Goes We nemen afscheid van Ria in besloten kring. Weg van ons, eën groot gemis, maar daarboven wéér samen EE Gp,ef opa een dikj^e kus van ons. Liefs, de kleinkinderen en achterkleinkinderen Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Beiden erelid van Z&PV De Zeeuwse Kust, dankzij hun jarenlang inzet en betrokkenheid bij de Vlissingse zwemsport. Ons medeleven gaat uit naar de familie en wij wensen hun veel sterkte voor de toekomst. Leden en bestuur van Z&PV De Zeeuwse Kust De Zeeuwse Kust Wedslrijdzwemmen en waleipolo Na een periode van afnemende gezondheid is, op bijna 79-jarige leeftijd, toch nog onverwachts overleden ons oud-bestuurslid, oud-leider van het 1e en 2e elftal en vrijwilliger Wij zijn hem dankbaar voor het vele enthousiaste werk en enorme inzet voor zowel de voetbalvereniging als de supportersvereniging. Wij wensen Magda, Marco, Laurine, Niels en Saartje veel kracht toe met dit verlies. Bestuur en leden Bestuur en leden v.v. Oostkapelle Supportersver. De Schutters Tot het laatste toe wilde je leven, door je sterke wil hiertoe gedreven. Je geest nog op volle kracht, maar over je lichaam had je geen macht. Met liefde en bewondering gedenken wij weduwe van Kees Kloosterman levenspartner van Huib Heyt Colijnsplaat, 3 december 1921 Vlissingen, 19 februari 2021 Huib Heyt Heidi en Renco van Leeuwen-de Muynck Isabel Sebas Maarten en Jozien de Muynck-Heyt Correspondentieadres: A. van Heestraat 38,4493 AK Kamperland De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar verpleeghuis 'Scheldehof alwaar Corrie haar laatste jaren heeft gewoond en liefdevol werd verzorgd.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 28