Gekte op de Zeeuwse woningmarkt ■i m 3 Overbieden is nu ook op de Zeeuwse huizenmarkt de norm geworden. De helft van de woningen gaat inmiddels boven de vraagprijs weg. Wie op zoek is, mag al blij zijn als het lukt een bezichtiging te regelen. En dan nog is de kans groot dat je achter het net vist. ,,Soms zakt de moed je wel in de schoenen." 'Ik wil het héél graag hebben. Ik ga hier vast met plezier wonen' Het is bizar", zegt de 22-jarige Mitchell van Doorn, terwijl hij wacht tot hij een bo venwoning op de hoek van de Anjelierenlaan en de Bloemenlaan in Vlissingen kan bezichtigen. ,,Ik ben al drie, vier maanden op zoek. Een paar keer heb ik op een huis geboden, maar je wordt gewoon elke keer over- boden, terwijl ik 5000 euro boven de vraagprijs zat." Hij komt uit Goes, maar heeft zijn oog nu laten vallen op Vlis- singen. ,,In Goes is het niet meer te doen om in je eentje een huis te kopen. Daar zit je, voor zoiets als dit, al snel op een vraagprijs van 180.000 euro en dat bedrag wordt dan ook nog overboden. Laatst zag ik een huis dat voor 170.000 euro te koop stond. Dat is voor twee ton weggegaan. En dan moest de garage er nog voor 20.000 euro worden bijgekocht." Maar nu heeft hij zijn zinnen ge zet op deze bovenwoning. Vraag prijs: 130.000 euro. Hij moet nog binnen gaan kijken, maar weet nu al dat hij een stevig bod gaat uit brengen. „Ik wil het héél graag hebben." De foto's en de docu mentatie hebben hem al vol doende overtuigd. ,,Ik ga hier vast met plezier wonen. Ik hoef zeker niet mijn hele leven in Vlissingen te blijven, maar voor nu is het goed." De concurrentie is, zoals bij vrijwel elk Zeeuws pand dat mo menteel op de markt komt, groot. Vastgoedadviseur Rogier Voorzaat van M2 Makelaars ont vangt de hele middag belangstel lenden. Het is een komen en gaan. Terwijl Mitchell wacht op zijn beurt en het pand van buiten in specteert, leidt de makelaar de Vlissingse vriendinnen Jaleesha Verduijn Lunel en Miriam Dou- rouki rond. ,,Best ruim", roepen GO ZATERDAG 20 FEBRUARI 2021 Makelaar Rogier Voorzaat (rechts) geeft Mitchell van Doorn een rondlei ding in de boven woning aan de An jelierenlaan in Vlis- singen. foto boaz tim mermans ROLF BOSBOOM Mitchell van Doorn LEES VERDER OP PAGINA 4

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 51