Y h.jobse X FAMILIEBERICHTEN 19 Adrie Leer Pieter van der Maas Wim Vermont Matty Louws - Louwerse Maria Maljaars-de Steur Collie Wankave - Stlaul) MAREA UITVAART Jcttuw Vcuv CjavtaHWrt Jannetje Schroevers - de Ridder OVERIGE BERICHTEN Cornelis de Munck Lenie Geerse - de Visser C Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor het medeleven, de aanwezigheid, telefoontjes en de vele kaarten met lieve en troostende woorden die we hebben ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma Dit heeft ons ontroerd en gesteund. Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Arnemuiden, februari 2021 Voor alle blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn geliefde zorgzame man, onze vader, opa en overopa zeggen wij u hartelijk dank. J. van der Maas - Weststrate Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Goes, februari 2021 Graag willen wij iedereen hartelijk bedanken voor het medeleven bij het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Alle kaartjes, berichtjes en gesprekken waren hartverwarmend en hebben ons goed gedaan. Adrie Louws Abe en Mariska Marijke en Lou Willy en Francis en kleinkinderen Grijpskerke, februari 21 De vele berichten, kaarten, telefoontjes, bloemen en belangstelling die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma hebben ons enorm gesteund. De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om door te gaan. Jaap Manhave Kinderen Kleinkinderen Terneuzen, 20 februari 2021 Helaas is het onmogelijk om iedereen te bedanken voor het warme medeleven dat wij hebben ondervonden na het overlijden van mijn lieve zorgzame man, onze vader, groot- en overgrootvader Daarom laten wij u op deze wijze weten dat de vele kaartjes, telefoontjes en andere vormen van medeleven ons tot grote steun zijn. Nel de Munck - Verhage kinderen, klein- en achterkleinkinderen Middelburg, februari 2021 www.basisuitvaart-zeeland.nl www.hjobse-uitvaart.nl www.marea-uitvaart.nl &&tM£ütdeMcfeJncc&fo utv uitvaa&fr, Wxftseetv Uitvaartverzorging Voor een mooi en waardig afscheid met waardevolle herinneringen. Uitvaartcentrum van Gentevoort Verrijn Smartweg 28, Goes 0113 - 216815 www.uitvaart.vg zaterdag 20 februari 2021 PM Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor de warme belangstelling en het medeleven dat wij hebben mogen ontvangen na het overlijden van mijn man, onze vader, grootvader en overgrootvader. De vele kaarten, berichten en mooie woorden hebben ons ontroerd en goed gedaan. Annie Leer-de Smit en familie Vlissingen, februari 2021 Wij willen u bedanken voor het getoonde medeleven na het overlijden van mijn lieve moeder, onze schoonzus en tante De belangstelling heeft ons goed gedaan. Peter Geerse Familie Geerse Familie De Visser De honden blaffen, de karavaan trekt verder. Wij missen mijn allerliefste man, onze lieve en unieke (schoon)vader en opa. Zoveel mooie, persoonlijke en lieve kaarten kregen wij na het overlijden van Voor ons is het een troost om te weten dat zoveel mensen aan ons gedacht hebben. Wij bedanken u hier heel hartelijk voor. Francien Vermont-de Waal Ingeborg Vermont en Egbert Bakker Bengt, Febe Clementien Vermont en Steven Roosen Finn, Olaf We hebben het als hartverwarmend ervaren en erg gewaardeerd dat er uit het hele land zo betrokken gereageerd is op het overlijden van onze dierbare moeder, oma en overoma De talloze blijken van medeleven hebben ons goed gedaan en ons nog meer doen beseffen wie ze was. Het heeft ons getroost dat ze veel heeft betekend voor zo velen. Hartelijk dank hiervoor. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Maljaars Middelburg, februari 2021 uitvaartverzorging Marianne van de Graaf en collega's Zoutelande jl 06-40796513 info@marea-uitvaart.nl Betrokken, dienstbaar en professioneel O 0118-413417 overtoom-groen.nl Blom de Ridder 0118-415183 06-15528040 www.blomenderidder.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 47