FAMILIEBERICHTEN 17 Johanna %Ceinman-MeuCmeester Jo Lieve - oma Xfeinman Wim Welleman Willem Jacob Welleman Anthonie de Gooijer -Ton Cornelia de Wolf-van Soelen OVERLEDEN zaterdag 20 februari 2021 Waarom al dat vechten, waarom al die pijn? Je wilde niet weg, wilde bij ons zijn. De strijd was oneerlijk, de strijd niet terecht, je wilde graag leven, maar verloor dit gevecht. Na een paar laatste moeilijke maanden is in volle berusting en grote tevredenheid over een goed en lang leven ingeslapen onze moeder, schoonmoeder en oma weduwe van Jan Geert Kleinman 11 april 1929 117 februari 2021 Jannie Redegeld-Kleinman en Tonnie Redegeld Jeroen Dennis en Jennifer Simon-Job Kleinman en Marica Kleinman-Dierickx Maria en Arvid Correspondentieadres: Chopinlaan 123,4384 KX Vlissingen De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Onze speciale dank gaat uit naar de thuiszorg, team Rood, van Zorgstroom, verplegend personeel van De Zoute Viever en dokter Wattel voor hun toewijding en zorg. I.v.m. het overlijden van mijn moeder wordt woensdag 24 februari a.s. GEEN MELK BEZORGD in de binnenstad Vlissingen. Uw melkboer Simon-Job Kleinman Nu hebben wij vier sterretjes aan de hemel waar wij 's avonds naar kunnen kijken. Doe je de groetjes aan oma en de opa's? Liefs Maria Kleinman en Arvid Geeraert Verdrietig, maar met vele mooie herinneringen Lieve tante Jo Kleinman-Meulmeester Rust zacht Janny en Dick van der Ende John en Ulla Meulmeester Arij Meulmeester t Bep Meulmeester-Hoek t Riek en Rian Joosse Jannie en Hans De Roover Jolanda en Erwin Van Der Broek Job en Majana Meulmeester Jo(b) Meulmeester Gerda Meulmeester-van den Heuvel t Kinderen en Kleinkinderen Verdrietig om zijn overlijden, maar met mooie herinneringen, nemen wij afscheid van onze dierbare zwager en oom echtgenoot van onze zus Mina Johan f Piet en Els Gerard en Bardina Paul f Sarienke en Cor Nellie en Lou Hannie Lina en Kees Neven en nichten Wij wensen Mina, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit grote verlies. Het laatste rondje is gereden Het laatste klusje is geklaard Zijn gezin was hem het allermeeste waard Intens verdrietig geven wij u kennis dat wij veel te vroeg afscheid hebben moeten nemen van mijn innig geliefde man, onze fantastische, zorgzame vader en geweldige opa - Wim - echtgenoot van Mina Welleman - de Leeuw 31 maart 1944 - f 17 februari 2021 Mina Welleman - de Leeuw Jhonny f Jolanda Melissa en Niels Tim en Jacolien Mike en Dionne Hellen Onze dank gaat uit naar het verzorgend en verplegendpersoneel van de longafdeling van het ADRZ te Goes, voor de liefdevolle verzorging en goede begeleiding. Havenweg 47,4455 AM Nieuwdorp De afscheidsdienst en crematie zullen in besloten kring plaatsvinden. Ik kom binnen en zie dat je mij herkent. Mijn naam is onvindbaar, niet belangrijk op dat moment. Je blijde glimlach die verschijnt. Je broze gezicht in tweeën splijt. Dat is wat je op dit moment voelt. En ik weet die mooie lach, die is dit keer voor mij bedoelt. Na alle fijne jaren hebben we afscheid moeten nemen van Haarlem, 27 april 1942 t Domburg, 17 februari 2021 echtgenoot van Magda de Gooijer - Elenbaas Marco de Gooijer Laurine Verspui - de Gooijer Niels, Saartje Correspondentieadres: Poolsterstraat 12,4356 BT Oostkapelle We nemen afscheid van Ton in kleine kring. Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze gezellige en altijd meelevende Bure Mina Wij wensen de familie veel sterkte toe. De buren: Peter en Marjolein Kees en Marjoleen Anja Aart-Jan en Brigit en kinderen 'owiede ^yyofr - fpcm owiede vtm Op 16 februari 2021 kwam er een einde aan het lijden van onze schoonzus en tante echtgenote van J.W. de Wolf Biggekerke: Maaike M. de Wolf-Mol Vlissingen: Jo de Wolf-Jobse Nichten en neven Na een oneerlijke, langdurige ziekte is overleden Souburg Vlissingen 22 april 1940 16 februari 2021 We zijn intens verdrietig en tegelijk dankbaar en trots dat ze onze lieve vrouw, mama en oma mocht zijn. Vlissingen: Jo de Wolf Oudelande: Diana en Leo Michael en Demi Amber Rohan Amersfoort: Ellen en Reinier Sten Ivy Tilburg: Caroline en Chris Bente Fer Correspondentieadres: Rossinilaan 39 4384 MB Vlissingen We willen de medewerkers van De Vondellaan woning 18 bedanken voor de goede en lieve zorg. De herdenkingsdienst en begrafenis zullen in besloten kring plaatsvinden. Verdrietig nemen we afscheid van onze lieve zus, schoonzus en tante Wij danken Jo en de kinderen voor de goede zorgen en wensen hen en verdere familie veel sterkte met dit verlies. Zoetermeer: Ina en Piet de Kam - van Soelen Vlissingen: Jos van Soelen Vlissingen: Els en Joop Cevaal - van Soelen Serooskerke: Floor en Ineke van Soelen - Riedijk Neven en nichten Vlissingen, 1 6 februari 2021

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 45